Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, january napisał:

Fajny jest ten Robin.

giphy.gif

giphy.gif

Ehh.. Lopez grał sporo przeciwko KATowi na treningach w drugiej części poprzedniego sezonu.

Przypomnę Tobie tylko, że u mnie był rezerwowym centrem i 8-10 graczem rotacji, a Ty pisałeś o nim wtedy niezbyt przychylnie w wiadomej serii :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.nba.com/magic/ranking-best-power-forwards-11-20190710

Z cyklu absurdalne rankingi :D 

John Collins 4 PF w lidze, a Blake i LMA < Bagley (XD) i Zion, za to Lauri nad Kristapsem i Draymondem :D No i ten Horford nie w top10 :D

A ok, najwiekszym skandalem jest to, ze sa jakies leszcze pokroju Kuzmy, Collinsa, a Millsapa nawet nie wymieniono :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collins Bagley LMA Markkanen nie mają prawa być przed Draymondem, LMA tak wysoko to spory gambling z wiekiem, Sap nie wspomniany, Kuzma w big 3, dobrze zrobiony dzień

Gallinari Grant też ładnie opluci

ten wygląda lepiej, ale też mam zażalenia
https://bleacherreport.com/articles/2858285-br-nba-player-rankings-top-15-power-forwards-for-2019-20#slide9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

Collins Bagley LMA Markkanen nie mają prawa być przed Draymondem, LMA tak wysoko to spory gambling z wiekiem, Sap nie wspomniany, Kuzma w big 3, dobrze zrobiony dzień

Gallinari Grant też ładnie opluci

Akurat LMA przed Draymondem to dla mnie no-brainer.

P.S. Jak ktoś chce przyspieszyć mój wybór w wężyku to czekam na potwierdzenie czy mogę podpisać Javonte Greena na takiej umowie. @karpik @BMF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli sezon kończymy 12 kwietnia to może tak, inaczej nie ma takiej opcji

te rankingi mają taką wadę, że są zbyt mocno zorientowane na RS i potem nadchodzi zdziwienie, że niektórzy gracza są lepsi lub nagonka, że oni tylko tak miesiąc-dwa potrafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby @january próbował kogoś naciągnąć ;)

Cytat

Second-year forward Chandler Hutchison suffered a strained hamstring in recent days and is expected to miss some more time, league sources said. Hutchison has not played this preseason after suffering a hamstring strain in an early-September workout.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo pomocne zestawienie @january dzięki...

No i tu widać ze niektóre ruchy musza mieć u nas priorytet finansowy. Nie chce długo marudzić z przypominaniem letniej wymiany 36 letniego Millsapa i jego cudownego 30.000.000 kontraktu ( wiecie ze gracza uwielbiam od czasów jazz ) gdzie i tak po jego oddaniu do Atlanty ledwo ledwo ale się mieszczę. ( na dziś wyszedłem na zero jeżeli wywalczę PO) A tu ktoś mi wybrzydzal i miał lepszy pomysł na życie czyli zachowanie nie tylko Millsapa ale i gracza za 170.000.000$ ;) 

gracz jest świetny ale nie każdego stać na takie kwoty po prostu  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

W ramach (dość ważnej za rok) ciekawostki. Według projekcji BMFa (ja swoich na PO jeszcze nie robiłem) w dużym przybliżeniu bilanse finansowe ekip za trzylatkę (obecne wydatki i brak jeszcze uwzględnienia przepływów gotówki w 19/20, czy odliczenia zrzuconych umów podpisanych przez kogoś innego). W nawiasie bilanse za dwulatkę '19+'20, która z sezonem '21 będzie kolejną trzylatką...


Hornets +2mln$ (+13mln$)

 

Jeżeli uda mi się tego dokonać, po tym co przejąłem w Hornets, to statuetka dla GM-a roku powinna trafić do mnie jednogłośnie:)

Bo przypominam, że nie tylko przejąłem LOW 3 drużynę bez picku w drafcie, ale też z ponad 10 milionami dolarów na minusie w bilansie finansowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jesteśmy na pewno zgodni co do twojej dobrej roboty jako GM. Noty podwyższa fakt ze przejąłeś nie swoje kłopoty i naprawiałeś nie swoje błędy. 
bo w kategorii lekarzu lecz się sam możecie walczyć jedynie o srebro. 
tymczasem w Teksasie po wyniku minus 39.000.000 i bardzo pechowej co randomowej przygodzie z Leonardem ( nikomu nie życzę aby lider i najlepszy wasz gracz obudził się pewnego dnia i powiedział nie chce już tu grać) jest wynik i finansowy i przede wszystkim sportowy bo spurs co roku biją się w zaciekłych seriach w PO bez wyraźnego niestety lidera ( lub takowego który tu na forum byłby doceniany) 

dodatkowo znacząco odmłodziłem drużynę dodając 4-5 nazwisk z wysokich pickow jak na standardy spurs 

charlotte postawiło na lidera superstara i fit podporządkowany pod niego - spurs na kolektyw dobra obronę obwodu i rzuty za trzy - liga takich ekip walczących o dalsze lokaty także potrzebuje i jeżeli komuś się usnie na stołku GM lub czyjś gwiazdor podkręci kostkę to może być gong ... 

prace doceniam choć z efektami poczekamy do wiosny bo długo w lato liczyłem finanse mając ofertę RW na stole. 

Nieufnie na niego patrzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Ranking wg mnie ( subiektywny, bez żadnych wspomagaczy), wg aktualnych kontuzji ( założenie, że pozostali gracze będą zdrowi do końca sezonu)

Zachód

1. Lakers

Na ten moment Russell, Ingram, Butler i James są zdrowi. Lopez i Dedmon to nie jest poziom Favorsa, ale jest ich dwóch, więc pozycję centra powinni przyzwoicie załatać. Solidny Huerter z ławki, którego w 2 sezonie możemy brać już trochę bardziej na poważnie + Olynyk i świetna defensywa od Browna. Trochę płytko w przypadku kontuzji, bo Hutchison out, Gasol i Korver są bezużyteczni, Claxton i Edwards jeszcze nie zadebiutowali w NBA, a Robinson bardzo zawodzi. Natomiast siła s5 jest potężna i jeżeli żaden z TOP 4 graczy nie wypadnie, Lakers powinni być najlepsi na Zachodzie.

2. Nuggets

Topowa 1 opcja ( Jokić), bardzo dobra 2 opcja ( Jrue Holiday) i cała masa zajebistych rolesów:  Gary Harris, Malik Beasley, Joe Ingles, Ed Davis, Kyle Anderson, Jerami Grant, Royce O'Neale, Seth Curry. Trochę brakuje graczy 11-15 w rotacji, bo Chandler zawieszony, Ponitka się nie liczy i 1 miejsce w składzie wolne. W przypadku dwóch kontuzji rolesów może być to niewielkim problemem. Wynik w dużej mierze zależny od zdrowia Jokića i Holidaya. Strata jednego z nich mocno odbije się na jakości

3. Rockets

Drużyna, która w sezonie regularnym powinna być dużo lepsza niż w play-offs. Szeroki skład, który nie jest mocno zależny od jednego gracza. Bardzo mocne s5 z Dragićem, BEalem, Jaylenem Brownem, Porzingisem i Adebayo + topowy rozgrywający ligi Eric Gordon. Kilku w porządku rolesów: Payton, Baynes, Marvin Williams, Jeff Green i Ariza powinny wystarczyć do zrobienia przewagi parkietu.

4.Warriors

Curry jest w świetnej formie i jeśli będzie zdrowy powinien doprowadzić ten team do przewagi parkietu. Wokół siebie ma Draymonda, Marca Gasola i Erica Bledsoe, który w sezonie regularnym jest dużo lepszy niż w play-offs, trochę nie wiadomo jaki jest stan zdrowia Looneya i czy będzie gotowy na start sezonu, na pozycjach rezerwowych robi się już niestety słabo i cały wynik Warriors będzie stał na formie Curry'ego. W przypadku jego braku mogą być ogromne problemy.

5. Timberwoles

Wynik Timberwolves baaaaardzo mocno zależy od zdrowia topowych 5 graczy: Lillard, Booker, Winslow, Tatum i Drummond to bardzo mocna piątka, która podobno nie będzie grała razem ( co nie jest takie dziwne, biorąc pod uwagę, że Booker i Lillard obok siebie to fatalny pomysł, a na ławce w ogóle nie ma kto grać). Drużyna chyba najbardziej wrażliwa na jakikolwiek uraz startera, bo na ławce z ok rolesów są DFS i jeżeli zdrowie wróci Andre Roberson. Poza tym nie ma tam już żadnego gracza, który powinien się pojawiać w rotacji zespołu NBA. Dużo będzie zależeć od rotacji i pogodzenia ze sobą minut graczy, którzy potrzebują piłki.

6. Spurs

Solidny skład z dobrze wyglądającymi w preseason Brogdonem, Aldridgem i Murrayem. Wydaje się, że forma podstawowych graczy jest.  Collins powinien nadal się rozwijać i chociaż gość jest dużo lepszy w fantasy niż w RL NBA, to powinien sobie jakoś poradzić. Ławka jest przyzwoita z Wigginsem, Lenem, Bertansem i Monte Morrisem. Team, który powinien rzadko tracić piłkę, mający mądrych graczy. W moim odczuciu trochę zaniżany w ocenach innych GM-ów.

7. Suns

Suns po niemałej rewolucji zbudowali całkiem solidny skład, który powinien być bardzo dobry w obronie i będzie raczej mocno nieefektywny w ataku. Horford, Porter, Jarren Jackson Jr to najlepsi gracze Suns, którzy znani są głównie z bardzo dobrej defensywy. Atak będzie zatem spoczywał na Barnesie, Dinwiddiem, Monku i Bogdanoviću. Może być problem z kreowaniem sobie pozycji rzutowych, jest tutaj kilku nieefektywnych strzelców. Podstawową rotację uzupełniają rozciągający grę Moore i defensywny specjalista Thybulle. Drużyna powinna się spokojnie załapać do play-offs, ale jej sufit jest ustawiony dość nisko.

8. Kings

Było trochę dziwnych ruchów Kings w tym offseason, ale ostatecznie chyba wyjdzie im to na dobre, bo wydaje się, że są dość pewni miejsca w play-offs. Mimo, że stawiam ich na 8 miejscu, mają jak dla mnie bezpieczną przewagę nad resztą stawki. Mają jak na team ze środka stawki przyzwoitą ławkę z Forbesem, Tadkiem Youngiem i Kanterem. Mają gwiazdę w postaci Goberta i MVP mistrzostw świata Rubio. Na pewno bardzo brakuje w tej drużynie atletyzmu.

9. Jazz

Najlepsza drużyna z grupy pościgowej, która nie wiedzieć czemu postanowiła się osłabić przed początkiem sezonu i to miejsce nie jest wcale dla niej takie pewne. LaVine jest w bardzo dobrej formie, Harris powinien być solidny. Jest dużo znaków zapytania o to, czy Ayton będzie dużo lepszy, czy Hayward jeszcze wróci do poziomu sprzed kontuzji, gdzie jest sufit Mikala Bridgesa. Drużyna moim zdaniem nie powalczy o play-offs i prędzej spodziewam się, że spadnie w dół na Zachodzie.

10. Mavericks

Miałbym ich może i na 9 miejscu, ale kontuzja Ziona sprawiła, że są oczko niżej. Mnóstwo potencjału: Trae Young, Zion, Isaac, Jarret Allen, Landry Shamet, jednak w preseason te talenty na razie nie eksplodowały. Zespół ma fantastyczne widoki na przyszłość, ale na ten moment jeszcze sporo brakuje, żeby włączyć się do walki o play-offs. Chyba, że Zhaire Smith zaskoczy:)

11. Pelicans

Drużyna bardzo się osłabiła tracąc zarówno Davisa, jak i Hielda. Wall prawdopodobnie nie zagra w tym sezonie, a Griffin ma ogromne problemy zdrowotne i nawet trener Pistons wspomina, że nie wygląda jak on. Poza tym w tej drużynie nie za bardzo ma kto ciągnąć wynik nawet mimo świetnych pojedynczych występów w preseason Dillona Brooksa, czy Coby White'a. Sam Valanciunas to może być za mało. Spodziewam się, że Marcus będzie bronił picku w drafcie w nadchodzącym sezonie.

12. Thunder

Młodzież swoją energią powinna tutaj wygrać pojedynek z pozostałymi tankerami. Spodziewam się dobrej gry SGA i Bagleya. Nurkić ma wrócić w trakcie sezonu, OG ma potencjał, żeby wystrzelić, Norman Powell powinien być solidny. Plusów dużo tutaj nie ma, ale to nie o play-offs walczy w tym sezonie Eld.

13. Blazers

Osobowo chyba nawet lepszy skład niż Thunder, ale mają ogromny tłok na obwodzie i słabą rotację pod koszem. Nie wiem jak długo będzie tam grał Chris Paul, ale jeżeli w RL NBA nie będzie opuszczał spotkań to może wyciągnąć Blazers nawet na 11 miejsce. Tak słaby jest Zachód na tych pozycjach poza play-offs.

14-15 Los Angeles Clippers, Memphis Grizzlies

Nie wiem, naprawdę nie wiem, która z tych drużyn jest gorsza. Na pewno nie chciałbym oglądać żadnego meczu żadnej z tych drużyn w RL NBA. Nawet nie chce mi się nad tym zastanawiać. Bez wątpienia dwie najgorsze drużyny w BeGM.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.