Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Oferta Lakers > paczka od Kings > oferta od Knicks, więc wiadomo jak wyszło :P 

Zarówno ja i shevcu pokazaliśmy co sądzimy o twoich ofertach.

Mało tego. Kiedy je opublikowałeś, większość osób stwierdziła, że masz w dupie LeBrona i powinna wejść opcja trade request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra robota Jasiu ;)

Sporo celnych uwag i ogólnie - jak do tej pory - mam podobną ocenę teamów - co też pisałem kilka stron wcześniej podając przybliżone bilanse na ten moment. 

Ogólnie piszemy o lepszym Wschodzie, ale cenną informacją jest to, że teamy walczące na Zachodzie o miejsca 6-8 masz na poziomie teamów ze Wschodu, które są tuż, tuż za grupą walczącą tam o ostatnie miejsca playoffs - Hawks i Bulls. Oczywiście czeka nas z pewnością sporo tradeów, które mogą zmienić sytuację niektórych drużyn, ale o ile na Zachodzie łatwiej będzie o zwycięstwo słabszych teamów + czołowa 5 powinna sobie ponabijać tych łinuff więcej, to na Wschodzie szykuje nam się naprawdę rzeźnia. 

Dlatego też mam nadzieję, że szczególnie w 1T drużyny mająca bardziej już zgrany ze sobą core powinny być u nas bardziej docenione - 76ers, Pacers, Magic, Nuggets, czy Lakers. 

Po drugiej stronie będą np: Rockets, czy Wizards z Hardenem lub bez; Knicks, czy Raptors lub Łorjorz, Jazz, czy Suns - gdzie doszło do tak istotnych zmian, że wymaga to zgrania, co opóźni wejście tych teamów na odpowiedni poziom.

Cieszą słowa pochwał, ale im więcej opinii, tym lepiej - zatem liczę na to, że inni GMowie również przedstawią swoje rankingi z ciekawymi uwagami, co tylko zwiększy metaforyczność naszych dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Lakers mocno nie docenia Aytona i Bryanta za to zdecydowanie wyżej wycenia inne prospekty, które niekoniecznie już dają pozytywną wartość a ta dwójka już teraz potrafi to dać (mimo niższego sufitu niż chociażby Jaren), robiłem niedawno profil defensywny Haywarda i bardzo się zaskoczyłem jak dobrze on fituje mi na PF i to wszystko mimo relatywnie słabego sezonu popartego brakiem agresji po obu stronach. Ocenę wymiany CP3 uzależniałem od podpisania extension TB (nie ukrywam, że musiał zostać sprzątnięty z rynku abym wyszedł na plus, bo bez tego za rok dostał bym pistolet z napisem 50/4 i opisem głów się ch*** co zrobić) i moim zdaniem jest po prostu neutralna (tutaj duże propsy dla Elda, za tą wymianę i dobrą decyzję o tanku -> z Nim była wymiana Delly Kostas Simmons za Hilla). Sam Bryant jako trzon defensywy faktycznie byłby słabą opcją, ale już mówiłem, że po to jest tam Jamychal, który odżył po transferze do LAC i potrafi zapewnić dobre rim protection, a w ataku ten zestaw zapewnia naprawdę świetny spacing, co przy Hezonji i Ishu może się okazać jakże użyteczne. Najwyżej oceniam wymianę za Mikala, gdzie oddałem sporo słabiutkich assetów (Brooks byłby warty uwagi, ale nie przy tym kształcie Memphis). Charlotte jako środowisko do rozwoju młodych też jest niedoceniane (nie jest tajemnicą, że Milesa chciałem bardziej niż Mikala :) ) a Borrego robi tam świetną robotę, obecny sezon na pewno na straty, ale z ogrywaniem młodych w ataku (tutaj ja Eld Marcus i Karpik powinniśmy najwięcej zyskać w longterm value). Podobno ma rozpocząć się przyciąganie ludzi poprzez otwarcie linii lotniczych PJ&Miles, którzy mają bardzo wysoki potencjał po obu stronach parkietu i w kilku highlights się także znajdą. Na ten moment PJ jest startującym PFem i back-up C jednocześnie, czyli z miejsca zyskuje sporo playing time obok Zellera, który go bardzo dużo nauczy. (Mi bardzo podoba się gra Devonte' Grahama, który może być nawet lepszy niż Rozier i będzie dyrygował 2nd unit tego burdlu). Melton zebrał spory hype na początku sezonu a potem to ucichło, jednak jego wartość jest dość spora, niestety uraz je trochę teraz zabija, ale jak mówiłem jestem na to przygotowany i dam mu czas, bo wartość zwrotu jest dość spora.

luźny wniosek bez strzałów: Trafiłem też chyba na forum ludzi rozbitych między VORP a NCAA, więc trochę tracą gracze tacy jak Otto Porter, którzy swoją wartość mają trochę schowaną (lub zabitą przez duo Brooks - Wall) i potrzeba im czasu żeby to odbudować. Duży poklask ma tutaj Tobias Harris, ale on obecnie cofnie się w rozwoju do czasów Detroit a przy formie taka jak obecnie ten jego kontrakt irl będzie cholernie ciążył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze trwa w najlepsze niedocenianie pary Murray LMA która w nocy rozbiła na wyjeździe Houston z Hardenem grającym ponad 30 minut. 
obaj liderzy są gotowi na RS ...
 

preseason

 

cieszy forma rzutowa Dejounte 22 punkty na 8/11 2/2 2/2 gdzie najważniejszym dokonaniem była bardzo dobra obrona sprawia ze mając obok Brogdona i Monte Morrisa mam świetny defensywny obwód ( pop w realu musi ukrywać w obronie Millsa Forbesa DDR lub Bellineliego) a Wiggins szykowany jest na jedyny sensowny dla niego scenariusz czyli docelowo gra z ławki gdzie jego 20 punktów dużo łatwiej będzie mógł nabić. 
 

lma w 22 minuty 22 punkty 11/13 z gry i wyjątkowo już fizycznie bez grama zbędnego tłuszczu. Pop dał odpocząć Poetlowi i sporo gry było na C co mnie cieszy w kontekście współpracy z DD machine Collinsem który jest bardzo szybki na nogach. 

bertans w Wizz w 4 meczach już robi swoje 10/4/2 z 50% za trzy 11/22 - co ładnie rozciąga grę 

Monte tez ma 4/7 za trzy 

Brogdon 7/13 

Zawodzi mnie na razie Reddish i to potężnie 

Wyglada na to ze spurs będą bardzo mocni w trójkach co musi ułatwić grę pod koszem. Dodatkowo i Len i LMA i Collins i Gay to podkoszowi z trójka w repertuarze. Mogę grać w ataku 5:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał:

Widzę ze trwa w najlepsze niedocenianie pary Murray LMA która w nocy rozbiła na wyjeździe Houston z Hardenem grającym ponad 30 minut
obaj liderzy są gotowi na RS ...

Westbrook mocno zasysał w tym meczu. Zresztą ogólnie pre season w jego wykonaniu jest bardzo przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Dejounte ma dodany solidny rzut i już nie boi się wejść na kosz bo taka akcja z Hardenem rok temu rozwalił sobie nogę. Zaczyna wyglądać bardzo kompletnie Choć jak piszesz wszystko zależy od stabilizacji. Faktem jednak jest ze obaj w nocy pozamiatali i nie tu mam ból głowy. Collins to mój najsłabszy obrońca w składzie wiec mogę z tym żyć. LMA to bardzo niedoceniany obrońca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mamy preseason, Murray ma tak dodany rzut jak Len tego rzutu już nie ma, bo był 0/7, o obronie Rok też nic raczej dobrego powiedzieć nie można. Poczekajmy na sezon gdzie presja i wszystko inne będzie większe, wątpię by Jasiek robił produkcję na podstawie meczów bez stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden Fournier Craig Vonleh Capela
+Delly/Mudiay, Osman, Niang, Johnson, RHJ

I z tego co widzę jeszcze dwa miejsca w rosterze. Jest tu sporo dobrych i fizycznych obrońców. Fournier prowadzący drugi lineup. Tak ceniony przez Ciebie Osman. 

To troche skład alla Philly Iversona z finałów NBA, a Harden > Iverson

IMO Wizards mają u nas są underrated i Playoffs bez kontuzji Hardena powinni zrobić. Ciekawy jestem tylko czy @Sylvinho. będzie umiał to odpowiednio sprzedać ;) Moim zdaniem na naszych Wizards za dużo hejtu się wylewa, więc będę kibicował!

I naprawdę w ciemno nie stawialbym przed sezonem Hornets > Wizards. 

Hornets mają szerszy roster (choć ja fanem Warrena, Kuzmy czy Ibaki nie jestem), ale Wiz mają lidera będącego o półkę wyżej.

Także na wschodzie kluczowe mogą być konfuzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.