Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

13. Oklahoma 23-59

Eld tankuje i obraca wszystkimi graczami z wyjątkiem młodzieży. Nawet myślałem dać tu kilka W więcej, ale tam pod koszem jest chyba tylko Kaminsky, ciężko powiedzieć kiedy wróci Nurkic. Nie zdziwi mnie jednak nieco lepszy bilans Thunder. 

 

Może trochę wbrew swojemu interesowi, bo jednak zdecydowałem się na obronę picku a jak już się zaczęło go bronić, to trzeba się postarać aby dobry był ale co tam.

Nie chciał bym tankować ale OKC zostało po duo Kucio/LTP w rozkroku o czym zresztą już kiedyś pisałem i nie za bardzo mogłem zrobić coś innego. Owszem, można było zatrzymać Browna i Sabonisa ale tutaj też się powtórzę - nie uważam żadnego z nich za kogoś kto odmieni oblicze jakiegokolwiek klubu a nie daj Boże na naszym zachodzie coś by za dobrze zaskoczyło i było by po picku. 

Pod koszem jest Kaminsky, ale jest jeszcze Bagley i Bolden. No i oczywiście czekamy na Jusufa. Dodatkowo usilnie staram się kupić jeszcze jednego wysokiego ale coś ludzie zmęczeni po FA i negocjować nie chcą.

Starting five SGA-Powell-OG-Bagley-Kaminsky w T1 dupska w żadnym wypadku nie urywa, ale jest tu zarysowany core który będę obudowywał. Na T2 może już Jusuf wróci i wtedy Frank ze swoim spejsingiem pójdzie na ławkę. Z ławki drugi PG RL Hornets Devonte Graham, Bembry, nieodżałowany Exum, czyli bieda prospekty jak byście nazwali ale wciąż prospekty.

Jak bym miał się do kogoś przyrównać to myślę, że świetnym porównaniem będzie dla mnie Atlanta Hawks z zeszłego RS. Nie tankujemy, będzie miło dla oka, rozwijamy młodych, ale cudów tu nie oczekujcie. Raczej pewnie będę najlepszy z bottom six w beGM. 

Przy okazji małe podsumowanko, szczególnie dla @BMF aby nie musiał szukać jak zbierze go na wypominki:

Zamieniłem: 

Sabonisa, Jaylena, Hilla, Barnesa, 2nd round PHI '20, 2nd round MIL 20, Nassira

Na: 

OG Annunoby, Leque, Norvell Jr., Bembry, T.Graham, Powell

3 picki pierszej rundy: ( HOU 20, WAS 20, MIL 23 )

10 picków II rundy: lal 24, cha 24, min 20, cha 26, okc 20, orl 20, pho 23, mil 24, nyk 23, mem 21

5,617M gotówki 

 

Świadomie nie wypisuje po stronie zysków Hezonji bo jak tylko ta banda leni wrzuci deale to jego już nie ma za to pojawią się dodatkowe 3 picki.

Innymi słowy - obracałem ale z zyskiem. Ten jeden deal i koniec no chyba, że ktoś mi jednak sprzeda jakiegoś wysokiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

To kto sabotuje? 

ja swój roster już wypisałem w arkuszu, resztę sobie dopisz :) 

Teraz, Eld napisał:

A kto ich tam wie. Jeszcze 5 zamieszanych jest prócz mnie i Jazz.

Ja nawet nie wiem kto. Wizzards. Wolves. Podobno 76ers. Chyba Suns.

trafiłeś wszystkie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

ruch z oddaniem Bookera odważny,

W cenie Bookera (salary) mam Bogdanovicia i Tobiasa oraz potencjalnie spoko pick jednej z dwóch drużyn (oddałem pick Miami, którzy będą tylko lepsi), więc nie wiem czy to taka odwaga za gościa bez D, który gra w patologicznej organizacji RL (a to często też wpływa na oceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę ten przeklęty zachód

1. Denver 62W - konferencja łatwiejsza, skład na RS stworzony, wyrównana, mocna rotacja musi dać efekt

2. Lakers 59W - dobry zestaw, Lopez dorzucił interior D, niby zaczyna rzucać, ale jest zbyt niestabilny , więc bez znaczenia

x-factor -zdrowie

3. GSW 52W - skład mocny na RS, dobry balans między atakiem a obroną, ale ławka słaba, więc tutaj Curry musi być bardzo zdrowy, x-factor - ofensywne możliwości ławki

4. Minnesota 49W - AD w CY, ale nie kupuje go i całej obrony pod koszem, jednak tutaj ofensywa powinna robić robotę (w zasadzie rORTG bardzo mocno przekłada się na W i ja w RS to kupuję, ale w PO tutaj może być bieda), x-factor - obrona Drummonda i Okafora

5. Houston 47W - fajny roster, oparty na doświadczeniu, ale spore ryzyko związane z formą graczy w CY, x-factor zdrowie KP i load managements Beala

6. Suns 43W - już mówiłem, że nie podoba mi się zbiórka tego zespołu, ale jest tutaj dobry balans, ogólnie podobnie jak Jazz melodia przyszłości, x-factor - forma graczy Kings i dostępność Horforda na C

7. Spurs 42W - dziwnie zbalansowany zespół, sporo drewna pod koszem i raka w ataku (Wiggins, Gay), ciężko mi to sobie wyobrazić, więc mogę niedoceniać, x-factor efektywność Wigginsa i obrona obwodowa

8. Jazz 41W - widząc opinię o KATie na tym forum i walkę Alonzo postanowiłem się zabezpieczyć pobierając JaMychala do zabezpieczenia przestrzeni pod koszem, Ayton to dominator, ale start może mieć słaby, Hayward jako playmaking big też powinien udzielić kilku ciężkich lekcji, x-factor Gordon Hayward i Otto Porter

9. Kings - 41W -  Harris, Carroll i Sarić to trochę mało spacingu, obrona bardzo fajen, ale nie kumam połączenia Rubio i DSJ i podobnie jak u mnie, brak scoringu może boleć, x-factor - spacing

10. Dallas 39W - Karpik jak lis pustynii zbiera assety, siedzi cichutko a kiedy trzeba wbija szpileczki, irl byłbym pierwszym fanem Trae - Shamet - Isaac - Zion- Collins to dobry, ale nierówny trzon, trochę za mała głębia w tym zespole, x-factor - rozwój trio Trae Zion Isaac i ławka

11. NOLA 37W - Marcus rzeźbi jak może, ale bardzo zablokowany póki co, słaba obrona, ale naprawdę legit zbióka i dobrze spasowany atak, x-factor - Mo Bamba

12. PTB 29W - Chris Paul jaki by nie był, to zdrowy gwarantuje określony poziom, ale tutaj słabe otoczenie, nadzieja w tanku polega na formie Schroedera, x-factor - zdrowie CP3

13. OKC 21W - prawdopodobnie przegrany tankathonu, sporo przydatnych do walki zawodników przekazałem tam, coś nawet zapłaciłem za te martwe pieniądze

14. MEM 20W - coś tam jest, ale szału nie ma, cel jasny wybrać w drafcie i podpisać max kontrakt z Evanem Turnerem

15. LAC 20W - podobnie jak w MEM, nie wierzę w tak wysoki wynik, strategia raczej podobna, ale celem jest 72/4 dla Noaha

Mniej więcej tak widzę ten słabiutki zachód, w walce o HCA są właściwie 4 pewniacy i za nimi nieco Houston, o pozostałe 3 sloty powalczą 4 zespoły i będą decydować detale i przychylność głosujących

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nuggets nie dostali X-Factora i tak się zastanawiam... chyba postawiłbym na zdrowie Harrisa i Andersona jeśli chcę marzyć o takim bilansie, o resztę rosteru się tak nie obawiam

miałem spory dylemat, ale postawiłbym na Inglesa i trochę jednak perimeter D, ale to case podobny do Bucks - głębia składu + słaba konferencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie tam nawet bez Jokićia przy dobrej narracji to może być zespół na 50W+, więc tutaj jestem dość spokojny

Teraz, BMF napisał:

To ruch w stylu Alonzo i wzięcia Prince'a jako defensywnego stopera. 

przecież Jamychal ma dobrą zbiórkę, dobrze switc***e i potrafi na luzie ustać bardzie klocowatych graczy, w ataku to screener i typowy cornerstone, reszta leży, ale to nie jest potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.