Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to jako gracz czuje sie wkurwiony, ze gm mamil mnie, ze nie bierze mnie z powodu podatku, po czym w podatek wchodzi.

 

i o jakim dogadaniu mowimy.

gm soty stawia nas (samacicia) przed faktem dokonanym.

gdyby zaproponowal glosowanie w tej kwestii - czy samacic chcialby zostac na rok w europie, czy tez nie - (tak jak proponowalem leonardowi davisa) to co innego.

Gdybym zaproponował te głosowanie przed draftem to by nie było żadnego problemu, przypomnij sobie swoją reakcje po tym jak go wybrałem i rzucałeś lolami ze to kasztan . 
 

Przestan wiec kręcić, bo akurat Twoje piłeczki to mogę odbijać leżąc w wannie xq 

@Fluber to spoko, nie śledzę zmian w regulaminie :P w zasadzie pierwszy raz go właśnie czytałem :D 

Pamietam ze latem pisaliśmy na ten temat i padło od Cambyego, ze po prostu tracę jeden rok jego kontraktu - możliwe ze były wcześniej te zapiski o tym co się dzieje z takim typem , nie zwróciłem uwagi - niemniej , jebie mnie to , o tym ze można tak zrobić jak z Okeke nikt tutaj nie wiedział - CBA po stronie Minnesoty - raz jedyny :P 

9 minut temu, Lucas napisał:

Wiem, ze jest dobrym D, propaganda to tak się już u nas chyba przyjęło, ze każde chwalenie swojego gracza ;) 

Co do sytuacji Okeke/Samanic to po prostu dziwi mnie czemu tak wybiórczo traktujemy CBA, raz jest najważniejsze, raz liczy się nasz inny regulamin :P No ale nie mój problem, wrzucilem jako ciekawostke i chociaz dyskusja powazniejsza niz ranking SI ;) 

no jak to czemu wybiórczo ? Bo Minnesota przecież :D przecież tutaj już kilku GMow się przyznało ze głosują przeciwko Minnesocie :D ale mi to tam rybka - albo zobaczymy Cambyego z kaktusem na dłoni albo Minnesota będzie uwolniona od mojej osoby i z nowym GMem będzie walczyć o tytuł już na równych warunkach :D i tej i tej opcji kibicuje :D 

 

@Marcus c***a wszedłeś na biało :D przecież nawet nie wiedziałeś ze tak można jak w przypadku Okeke - wiec Twoja antygamblingowa krucjata nijak ma sie do tej sytuacji - już nie musisz szukać poklasku na sile :P 

Ogolnie pisałem serio, albo dostaje Samanicia na warunkach Okeke albo szukajcie nowego GMa - tylko błagam , ogarniętego żeby mi nie popsuł legacy :D mi się mocno pozmieniały priorytety w ostatnim czasie wiec już nie mam czasu na forum jak w ostatnich latach - wiec bez żalu odejdę - assetow jest w c***, liczę na tytuł za 2 lata dla Soty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

@Marcus c***a wszedłeś na biało :D przecież nawet nie wiedziałeś ze tak można jak w przypadku Okeke - wiec Twoja antygamblingowa krucjata nijak ma sie do tej sytuacji - już nie musisz szukać poklasku na sile :P 

Jak nie wiedziałem? A myślisz, że czemu powstał ten zapis?

Właśnie, dlatego że RL NBA na to pozwalało.

Oczywiście poklask mi się należy, ale nie spodziewam się go człowieka, którego oszukiwanie jest chlebem powszednim i główną naturą egzystencji.

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ogolnie pisałem serio, albo dostaje Samanicia na warunkach Okeke albo szukajcie nowego GMa

To możesz od razu pisać rezygnacje, bo nie dostaniesz Samanica na warunkach Okeke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do obozów przygotowawczych.

W Orlando skład jest już znany od III rundy FA. Oczywiście cały czas jest możliwe dołączenie do drużyny na sezon kogoś na niegwarantowanym kontrakcie, ale raczej tylko w przypadku tradeu  - co przed sezonem jest dość mało prawdopodobne. 

Gra oczywiście ma się opierać na duecie KAT/Mitchell. 

KAT w tym sezonie w jeszcze większym stopniu ma kreować swoich kolegów z drużyny, pełniąc role playmakera podobną do Nikoli Jokicia w Nuggets. KAT ma starać się myśleć jak guard i kreować swoich kolegów z drużyny (a jak doskonale wiemy, ma kogo); Młody lider Magic pracował nad poprawą gry z piłką całe lato ze sztabem trenerski. Plan jest taki, że po zbiórce w obronie ma nie bać się samemu ruszyć do ofensywy i dostarczać piłkę ścinającym kolegom, grając też p&r jako ballhandler. 

Mitchell natomiast dzięki grze na Mistrzostwach nabrał dodatkowego doświadczenia, co powinno przełożyć się na jego współpracę z KATem przy dwójkowych akcjach. To będzie już ich drugi wspólny sezon i liczę na to, że ich dwójkowe akcje zostaną u nas bardziej docenione. 

Duet skrzydłowych Oubre/Gordon z pewnością będzie miał więcej miejsca na boisku w ataku przy grze z KATem i Mitchellem, a ich kontry po zbiórce w obronie KATa (ich oraz Mitchella) powinny być zabójcze dla przeciwników. Tu będę rotował przede wszystkim z wchodzącym z ławki Taureanem Princem, chcąc by dwóch z tej trójki jak najdłużej było na boisku. Należy się też spodziewać KATa na pf z Cody Zellerem jako nominalnym centrem, a już w poprzednim sezonie mieliśmy próbkę jego gry p&r z Mitchellem. 

Rodney McGruder będzie łącznikiem na pozycjach sg/sf co przy rotacji guardów - Lowry/Mitchell/Joseph/Ellington i trójce skrzydłowych - Oubre/Gordon/Prince i KAT na pf z Zellerem na centrze daje mi niesamowicie dużo możliwości przeróżnych rotacji. 

Z wprowadzanym od samego początku na skromnych minutach (ale konsekwentnie wydłużając je w miarę możliwości) Grantem Williamsem daje rotację 11 graczy + również wprowadzany stopniowo po rocznej przerwie Valentine, a także UD Haslem - choć na 3-5min. w co 2-3 meczu jak tylko będzie ku temu możliwość i o minuty tez będzie walczył Trier.

Klub planuje jeszcze podpisać dwóch graczy na niegwarantowanych kontraktach - obaj gracze wracają po kontuzjach, ale ich utrzymanie się w składzie jest mało prawdopodobne ze względu na luxury tax.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

To możesz od razu pisać rezygnacje, bo nie dostaniesz Samanica na warunkach Okeke.

Czy ja coś przegapiłem? Na jakiej zasadzie można by było zgodnie z CBA dać "redshirt" zdrowemu graczowi. W czym są podobne sytuacje Okeke i Samanicia, skoro Okeke ma zerwany ACL i nie zagra w najbliższym sezonie, a Samanić jest zdrowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

i o minuty tez będzie walczył Trier.

Chyba tylko w T1, bo Triera już w Magic prawie nie ma :).

1 minutę temu, fluber napisał:

Czy ja coś przegapiłem? Na jakiej zasadzie można by było zgodnie z CBA dać "redshirt" zdrowemu graczowi. W czym są podobne sytuacje Okeke i Samanicia, skoro Okeke ma zerwany ACL i nie zagra w najbliższym sezonie, a Samanić jest zdrowy?

Nic nie przegapiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Czy ja coś przegapiłem? Na jakiej zasadzie można by było zgodnie z CBA dać "redshirt" zdrowemu graczowi. W czym są podobne sytuacje Okeke i Samanicia, skoro Okeke ma zerwany ACL i nie zagra w najbliższym sezonie, a Samanić jest zdrowy?

Nie mam pojęcia o co Qcin walczy. Sam przyznał, że regulamin dziś czytał pierwszy raz w życiu.

Jemu to na bazarze starymi gaciami handlować, a nie wielką Minnesotę prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz czy Samanić może być u nas podpisany na zasadach Okeke z RL. Żadnego "redshirt" nie ma w CBA, więc @Qcin_69 nie tędy droga.

There is no Redshirt in NBA, only in college. In the NBA they can put an player coming out of college etc on injured reserved for the year as one way.

The redshirt is actually a concept from college sports -- basically the player spends a year unable to play in games but still able to practice with the team, while preserving a year of eligibility. It can be used for medical reasons.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Chyba tylko w T1, bo Triera już w Magic prawie nie ma :).

A skąd Ty takie rzeczy wiesz? ;) 

ale  - Tak, masz rację. W Orlando nie bardzo są dla Allonzo Triera minuty na ten moment.. Po tym jak gracz postanowił zrezygnować z możliwości spędzenia całej swojej kariery w barwach Orlando, GM postanowił znaleźć dla gracza klub, w którym miałby możliwość regularnej gry i nie odczuwałby presji wyniku. Trier od 2T będzie miał możliwość rozwijania swojego ofensywnego talentu w drużynie, która jest w okresie przebudowy i która zapewne będzie w stanie zaproponować zawodnikowi dużo korzystniejsze warunki finansowe oraz większą rolę w drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

To możesz od razu pisać rezygnacje, bo nie dostaniesz Samanica na warunkach Okeke.

Przecież złożyłem ;) dokończę tylko FA , żeby dopiąć te deale już dograne - w międzyczasie możecie szukać nowego GMa - to będzie skład 

Lillard-Booker-Tatum-Winslow-Drummond

F.Jackson-Roberson-DFS-Crowder-Okafor

Oni-Silva - Robinson - Wood i chyba jeszcze kogoś mam ale nie pamietam :P picki tak jak w arkuszu, tu się nic nie zmieniło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież złożyłem ;) dokończę tylko FA , żeby dopiąć te deale już dograne - w międzyczasie możecie szukać nowego GMa - to będzie skład 

Prześpij się lepiej z tym. Teraz jest okres znudzenia, bo przerwa od NBA jest długa i każdy już zapomniał o tych emocjach. Też ostatnio myślałem o rezygnacji przywalony stertą obowiązku, ale myślę, że wraz z starterem sezonu znowu gdzieś to zapłonie. Znowu będziemy wrzucali pojedyncze highlightsy swoich graczy i szczerze się tym jarajali.

Kilka osób już na PW rezygnowało i potem jednak zostawali z Nami.

Daj sobie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Prześpij się lepiej z tym. Teraz jest okres znudzenia, bo przerwa od NBA jest długa i każdy już zapomniał o tych emocjach. Też ostatnio myślałem o rezygnacji przywalony stertą obowiązku, ale myślę, że wraz z starterem sezonu znowu gdzieś to zapłonie. Znowu będziemy wrzucali pojedyncze highlightsy swoich graczy i szczerze się tym jarajali.

Kilka osób już na PW rezygnowało i potem jednak zostawali z Nami.

Daj sobie czas.

Ale ja nie muszę się z tym przespać :D ja wiedziałem o tym od dawna :P teraz jest po prostu piekny pretekst zeby odejść jako pokrzywdzony :D 

Nie no beka , ogólnie już przed FA nosiłem się z zamiarem odejścia bo mam ważniejsze rzeczy na glowie a forumowe gierki, czy ten internetowe ligi za dużo zajmują mi czasu i uwagi - stad zacząłem robić porządek z nimi a beGM mimo ze mój ulubiony kradł mi najwiecej energii :) 

Ogólnie zostanę tylko w 1 lidze fantasy dynastycznej (która w tym roku totalnie zjebalem , sorry @Wooden) forumowej fantasy (do momentu aż skończy się mój zwycięski run :D ) i jednej twitterowe - z reszta robię już pożegnania :) 

prosze tylko o wpisanie Miye Oniemu klauzuli no trade :P bo to dzik będzie :D następca myśle ze dostanie baaaardzo fajny team do budowy :D będę odwiedzał regularnie !

Teraz, człowiek...morza napisał:

No coz, Qcin wiedząc, że zderza się ze ścianą (brak perspektyw na mistrza), wywiesza białą flagę i rezygnuje.  mowilem, ze to leszcz.

Muahaha :S proszę Cię :D o mistrz mógłbym się bić luźno już teraz :D starczyło oddać Tatuma o bym miał lepszy zespół niż Ty (bo miałbym tez Davisa :D)- ale jebac , dla mnie zawsze ciekawsze było tu handlowanie niż wygrywanie :D 

Zespół jest piekny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ogólnie zostanę tylko w 1 lidze fantasy dynastycznej (która w tym roku totalnie zjebalem , sorry @Wooden) forumowej fantasy (do momentu aż skończy się mój zwycięski run :D ) i jednej twitterowe - z reszta robię już pożegnania :) 

Rzuć wszystko i postaw tylko na BeGM.

Ja tak robię :)

Zwłaszcza, że u Nas długo można pracować na autopilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Muahaha :S proszę Cię :D o mistrz mógłbym się bić luźno już teraz :D starczyło oddać Tatuma o bym miał lepszy zespół niż Ty (bo miałbym tez Davisa :D)- ale jebac , dla mnie zawsze ciekawsze było tu handlowanie niż wygrywanie :D 

Zespół jest piekny :D 

tak tak.

a swistak ubiera w sreberko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Z tamtymi jestem bardziej zżyty :D beGM jest piekne ale kradnie za dużo czasu jak jesteś Minnesota :D 

Zapraszasz mnie do swojego domu na wódkę, a potem odchodzisz. Nieładnie!

Zrobisz jak chcesz, ale poczekamy do końca października ze zmianą GMa.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.