Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lucas napisał:

Kings i Spurs dolicz, bo tam minimalne różnice. 

Walka o 6 miejsce moim zdaniem mocno otwarta na Zachodzie i zależna dużo od zdrowia. Chociaż nawet o 5, bo średnio wierzę w Porziginsa zdrowy sezon :P

No i obawiam się, że przez sytuację z RL NBA mogę mieć w końcówce problem z JJJ, a Regis z Bealem

Będzie wesoło jednak na Zachodzie :) Kings w walce o PO miło w końcu, jak patrzę na klasę FA za rok u nas i kase jaka będzie to nawet mimo głosów że w Sacto jest średniak chyba dobrze zrobiłem bo za rok to tez nie powalczyłbym o czołowych FA a morze kasy nawet nie zagwarantowałoby graczy z drugiego i trzeciego tieru NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ale pięknie z Samaniciem :D przeżyje ten dodatkowy milion za rok :D 

byl omówiony czy nie - w sumie mi to rybka , całe życie sie uczymy CBA , bardzo mnie cieszy ze w tym roku w końcu prawo jest po stronie Minnesoty :D 

ale mam teraz ubaw ! Luka dostanie dodatkowy rok na rozwój , a i hajs z RC będzie miał wyższy niż przewidywano :D 

to zdecydowanie moje ulubione lato w historii BeGM - a wy się główcie jak poprawić regulamin - ja się w lutym gimnastykowalem z Lillardem przez tydzień, żeby zrobić wam dobrze i zrobiłem :P w zgodzie z CBA jak sobie zazyczyliscie , wiec teraz w zgodzie z CBA podpisze sobie za rok Samanicia na 4 lata i mi dynda czy wam się to podoba czy nie 😘

prędzej mi kaktus na moim olbrzymim c***u urośnie niż tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Nom, i masz tam , ze w przypadku kiedy coś nie znajduje się w regulaminie stosujemy zasady z CBA - w regulaminie było jasno zaznaczone ze można rok stashowac każdego gracza- nie było wspomniane ani słowem se zmieniają się warunki jego podpisania po tym okresie , a jak pokazuje życie i Okeke , po roku mogę stashowanego gracza podpisać na warunkach 4letniego kontraktu .

 

Wiec co? Dalej będziemy się kłócić czy białe jest czarne czy białe? Czy kolor zależy od tego czy mówimy o Minnesocie czy jakimkolwiek innym klubie xq 

Za rok podpisuje Samanicia na warunkach takich jak Okeke , albo możecie szukać nowego GMa Minnesoty, bo nawet moja cierpliwość ma swoje granice , a ja mam za mało czasu by się bawić w piaskownicy  z chłopcami 

ale ja podpisuję Okeke za rok na tych warukach o których pisał Karpik - 2 lata i w 3 RFA ;)

Planowałem go stashować od samego początku, choć liczyłem, że do gry wróci jednak wiosną. 

Ogólnie to przy graczach z I rundy draftu byłbym na NIE przy stashach, ale akurat gracze z Europy, to trochę inny temat - tak samo kontrakt kiedyś podpisał Ibaka z Thunder, tak jak chce Qcin. 

 

Inna sprawa to naginanie przepisów, ale mamy przecież sporo przykładów graczy wybranych w I rundzie w realu, a u nas w II rundzie i stashowanych. Sam Karpik tak zrobił rok temu z Shamentem, który przecież rozegrał fantastyczny sezon. Jak go teraz zatem liczyć - jak debiutanta, czy ogranego w regularze i playoffs gracza? A w tym roku tam samo stashuje Windlera przecież. ja święty z Okeke nie jestem, al tu było pewne, że gracz straci przynajmniej połowę sezonu. 

 

31 minut temu, Lucas napisał:

Propaganda to naginanie faktów lub ich całkowite pomijanie i używanie kłamstw dla swoich celów, a Joseph jest bardzo dobrym defensorem i dlatego go właśnie podpisałem Lucas. :) Bardziej propagandą było szkalowanie Kylea Lowrego u nas, co pokazał w tegorocznych playoffs i Finale - ale tu propaganda została użyta przeciwko moim Magic. 

W przytoczonym przez Ciebie art. gdzie Joseph jest uważany za czołowego defensora na pozycji pg nr 3 jest Kyle Lowry, a planuję rotować minutami w moim backcourt głownie pomiędzy trójką - Lowry, Mitchell, Joseph; czwartym guardem docelowo w rotacji będzie Rodney McGruder, który w defensywie nie odstaje od nich, a zamierzam go przestawić z pozycji sf właśnie na sg w miarę możliwości. A muszę tu jeszcze znaleźć minuty dla Ellingtona, powracającego po kontuzji Valentine, no i mam jeszcze Triera który niestety nie widział się w długofalowych planach Orlando. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Inna sprawa to naginanie przepisów, ale mamy przecież sporo przykładów graczy wybranych w I rundzie w realu, a u nas w II rundzie i stashowanych. Sam Karpik tak zrobił rok temu z Shamentem, który przecież rozegrał fantastyczny sezon. Jak go teraz zatem liczyć - jak debiutanta, czy ogranego w regularze i playoffs gracza? A w tym roku tam samo stashuje Windlera przecież. ja święty z Okeke nie jestem, al tu było pewne, że gracz straci przynajmniej połowę sezonu. 

Właśnie po to powstała głośna reforma Camby na temat stash playerów, by nie mógł sobie przykładowo Karpik wydłużać rookie kontraktu dla takiego Shameta. Qcin o tym dobrze wiedział, bo przypominałem mu to też w temacie pytania do rady.

 

Tu dyskusja na ten temat - 14 strona. Jeszcze Qcin świętował, że regulamin jest po jego stronie i nie musi wchodzić w podatek. A teraz mówi, że regulamin jest nieważny. Zasady są takie, że jak coś w RL NBA wg zasad CBA się u Nas nie sprawdza to robimy modyfikacje i tak było z stash player. Tak więc wewnętrzny nasz regulamin jest ważniejszy niż CBA.

A jak będziesz się @Qcin_69 upierał przy zostaniu przy realnych zasadach to będziesz musiał go podpisać teraz, bo tam już Ci Jasiek pisał wcześniej, że musi być zgoda gracza na bycie stashed. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Właśnie po to powstała głośna reforma Camby na temat stash playerów, by nie mógł sobie przykładowo Karpik wydłużać rookie kontraktu dla takiego Shameta. Qcin o tym dobrze wiedział, bo przypominałem mu to też w temacie pytania do rady.

 

Tu dyskusja na ten temat - 14 strona. Jeszcze Qcin świętował, że regulamin jest po jego stronie i nie musi wchodzić w podatek. A teraz mówi, że regulamin jest nieważny. Zasady są takie, że jak coś w RL NBA wg zasad CBA się u Nas nie sprawdza to robimy modyfikacje i tak było z stash player. Tak więc wewnętrzny nasz regulamin jest ważniejszy niż CBA.

A jak będziesz się @Qcin_69 upierał przy zostaniu przy realnych zasadach to będziesz musiał go podpisać teraz, bo tam już Ci Jasiek pisał wcześniej, że musi być zgoda gracza na bycie stashed. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.

Pytałem tez czy później będę go mógł podpisać na 3 lata w stylu 1+2TO , a nie ze robicie jakieś z dupy 2+TO i UFA lub 2 +RFA 

Samanic przed draftem w mało którym mocku był w 1 rundzie a i u nas poza mna nikt nie miał w planach brać go w 1 rundzie - wiec czemu miałby się nie zgodzić na rok być stashowanym ? Aha, no tak, bo go Spurs wybrali w drafcie i nagle z bycia kasztanem stał się prospektem - takie proste xq 

Podpisze Samanicia za rok na debiutanckim kontrakcie, albo podpisze go na 1+2TO +RFA tak jak zostało to przedstawione latem gdy o tym pisaliśmy , jak mi to spoerdolicie to luz, ale ja nie rzucam słów na wiatr i po prostu szukajcie nowego GMa- możecie nawet teraz - nie chce mi się uczestniczyć w przepychankach , chce żeby było tak jak było ustalone - 1+2TO+RFA albo bawcie się sami, mi i tak zajęć na najbliższy czas nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja jako 1/29 samacicia nie wyrazam zgody na stash

i zglaszam trade request

Trade request to trochę za mocne - to tak jakby użyć armaty na komara. Samanic jest jednak rookie z Europy i specjalnej łaski nie robi Minnesocie, która ma do niego prawa. Co najwyżej może nie zagrać nigdy w NBA :P 

Tu jest kwestia do dogadania się pomiędzy klubem, a graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Pytałem tez czy później będę go mógł podpisać na 3 lata w stylu 1+2TO , a nie ze robicie jakieś z dupy 2+TO i UFA lub 2 +RFA 

Samanic przed draftem w mało którym mocku był w 1 rundzie a i u nas poza mna nikt nie miał w planach brać go w 1 rundzie - wiec czemu miałby się nie zgodzić na rok być stashowanym ? Aha, no tak, bo go Spurs wybrali w drafcie i nagle z bycia kasztanem stał się prospektem - takie proste xq 

Podpisze Samanicia za rok na debiutanckim kontrakcie, albo podpisze go na 1+2TO +RFA tak jak zostało to przedstawione latem gdy o tym pisaliśmy , jak mi to spoerdolicie to luz, ale ja nie rzucam słów na wiatr i po prostu szukajcie nowego GMa- możecie nawet teraz - nie chce mi się uczestniczyć w przepychankach , chce żeby było tak jak było ustalone - 1+2TO+RFA albo bawcie się sami, mi i tak zajęć na najbliższy czas nie brakuje

Przecież tam wszystko jest ustalone. Kontrakt będzie rozpisany tak jak rookie scale tylko, że od drugiego roku.

Masz wpis w regulaminie wyraźny -> Kontrakt podpisany na takiej zasadzie obowiązuje według rookie scale (dla picków z 1szej rundy 120% skali)

Skończ z tymi szantażami, bo żenadę odstawiasz. Regulamin jest tutaj jasny. Co najwyżej może będzie później reforma czy 1st rounderów można stashować, ale na razie zostawiamy tak. Dlatego w sporze z January stanąłem po twojej stronie i zgodziłem się, że Samanic może być stashowany. Ale potem jego kontrakt będzie i tak biegł normalnym trybem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pytałem tez czy później będę go mógł podpisać na 3 lata w stylu 1+2TO , a nie ze robicie jakieś z dupy 2+TO i UFA lub 2 +RFA 

Samanic przed draftem w mało którym mocku był w 1 rundzie a i u nas poza mna nikt nie miał w planach brać go w 1 rundzie - wiec czemu miałby się nie zgodzić na rok być stashowanym ? Aha, no tak, bo go Spurs wybrali w drafcie i nagle z bycia kasztanem stał się prospektem - takie proste xq 

Podpisze Samanicia za rok na debiutanckim kontrakcie, albo podpisze go na 1+2TO +RFA tak jak zostało to przedstawione latem gdy o tym pisaliśmy , jak mi to spoerdolicie to luz, ale ja nie rzucam słów na wiatr i po prostu szukajcie nowego GMa- możecie nawet teraz - nie chce mi się uczestniczyć w przepychankach , chce żeby było tak jak było ustalone - 1+2TO+RFA albo bawcie się sami, mi i tak zajęć na najbliższy czas nie brakuje :)

No ale tak jak pisze @MarcusCamby myśmy te przepisy o stashach wprowadzali jak ja byłem w Radzie, a ja byłem w Radzie na długo przed tym zanim wybrałeś Samanicia.

A nawet jeśli opieralibyśmy się o CBA to byłaby potrzebna zgoda gracza.

Próbujesz wyciągnąć połowę zapisów od nas i połowę z CBA, żeby było dla Ciebie korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Trade request to trochę za mocne - to tak jakby użyć armaty na komara. Samanic jest jednak rookie z Europy i specjalnej łaski nie robi Minnesocie, która ma do niego prawa. Co najwyżej może nie zagrać nigdy w NBA :P 

Tu jest kwestia do dogadania się pomiędzy klubem, a graczem. 

no to jako gracz czuje sie wkurwiony, ze gm mamil mnie, ze nie bierze mnie z powodu podatku, po czym w podatek wchodzi.

 

i o jakim dogadaniu mowimy.

gm soty stawia nas (samacicia) przed faktem dokonanym.

gdyby zaproponowal glosowanie w tej kwestii - czy samacic chcialby zostac na rok w europie, czy tez nie - (tak jak proponowalem leonardowi davisa) to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Alonzo napisał:

Joseph jest bardzo dobrym defensorem i dlatego go właśnie podpisałem Lucas.

Wiem, ze jest dobrym D, propaganda to tak się już u nas chyba przyjęło, ze każde chwalenie swojego gracza ;) 

Co do sytuacji Okeke/Samanic to po prostu dziwi mnie czemu tak wybiórczo traktujemy CBA, raz jest najważniejsze, raz liczy się nasz inny regulamin :P No ale nie mój problem, wrzucilem jako ciekawostke i chociaz dyskusja powazniejsza niz ranking SI ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Co do sytuacji Okeke/Samanic to po prostu dziwi mnie czemu tak wybiórczo traktujemy CBA, raz jest najważniejsze, raz liczy się nasz inny regulamin :P No ale nie mój problem, wrzucilem jako ciekawostke i chociaz dyskusja powazniejsza niz ranking SI ;) 

przyznaj po prostu, ze qcin Ci to kazał wrzucic (spoldzielnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

przyznaj po prostu, ze qcin Ci to kazał wrzucic (spoldzielnia)

Tak było, potwierdzam. Dostałem za to worek picków :) 

No ale jestem godny podziwu, ze jak cokolwiek wrzucę to zaraz jest spółdzielnia. @Alonzo zapłacił mi 10 reakcjami thanks przy kolejnych postach za wrzucenie artykułu o Josephie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Co do sytuacji Okeke/Samanic to po prostu dziwi mnie czemu tak wybiórczo traktujemy CBA, raz jest najważniejsze, raz liczy się nasz inny regulamin :P No ale nie mój problem, wrzucilem jako ciekawostke i chociaz dyskusja powazniejsza niz ranking SI ;) 

Przecież chodziło właśnie o skasowanie cwaniakowania, bo kilku GMów znalazło lukę w regulaminie i chcieli to wykorzystywać. I wtedy wszedł MarcusCamby cały na biało i powiedział "hańba Wam!" i usunął ten proceder.

A nagle zdziwienie czemu tego nie można robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież chodziło właśnie o skasowanie cwaniakowania, bo kilku GMów znalazło lukę w regulaminie i chcieli to wykorzystywać. I wtedy wszedł MarcusCamby cały na biało i powiedział "hańba Wam!" i usunął ten proceder.

A nagle zdziwienie czemu tego nie można robić.

Czemu Wielki MarcusCamby nie pracuje jeszcze w NBA i nie odpowiada za CBA? Liga była sprawiedliwsza! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czemu Wielki MarcusCamby nie pracuje jeszcze w NBA i nie odpowiada za CBA? Liga była sprawiedliwsza! 

No fakty są takie w tej sprawie, że gdzie Regulamin nie reguluje, tam opieramy się o CBA, kwestię Samanicia regulamin reguluje, więc w sumie to nie ma już o czym dyskutować, bo zapis, który wrzucił 24 stycznia do regulaminu @MarcusCamby , a zacytował w tym wątku @karpik jest wiążący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.