Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Przecież Roberson powinien iść do Wizards, o co chodzi z nim w Wolves?

Roberson powinien iść do Rockets. I tak z min dla veta dostaje 2,5M a nam się w salary liczy 1,6M. Kasa ta sama co Wizzards.

I w sumie gdyby nie TO Lakers to bym go tam chętnie wysłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Roberson powinien iść do Rockets. I tak z min dla veta dostaje 2,5M a nam się w salary liczy 1,6M. Kasa ta sama co Wizzards.

I w sumie gdyby nie TO Lakers to bym go tam chętnie wysłał.

To prawda, ale nie ma miłości wśród FA w tej turze dla Rockets 😢

 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Roberson powinien iść do Rockets. I tak z min dla veta dostaje 2,5M a nam się w salary liczy 1,6M. Kasa ta sama co Wizzards.

I w sumie gdyby nie TO Lakers to bym go tam chętnie wysłał.

on nie mialby 2.5 mln

5-letnie doswiadczenie

czyli 1.882 w pierwszym roku,

+ w wizards ma spore szanse na s5, na pewno wydaje sie sie rozsadniejszym kandydatem do tego od mcconella

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

 Rox nie ma bata po oddaniu Hardena teraz, by wygrywali z Wizz tu takie głosowanie i to są inne kwoty  (tak jak u mnie z Connaughtonem, ale bez znaczenia).

Roberson powinien iść do Wizards, to fakt, ale jaki wpływ na tę decyzję ma oddanie Harden'a? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko pamiętaj, że głosując na FA jesteś agentem gracza, a nie recenzentem poczynań GM Rockets. 

Ale, oczywiście, głosuj jak uważasz.

Wymiana Hardena była równie abstrakcyjna jak decyzja Butler'a (z jego ego i chęcią bycia pierwszą opcją godzi się na bycie sidekickiem LBJ w LAL  chwilę po tym jak na siłę próbowali go wypchnąć z TOR), Durant'a (który chce zmienić GSW na team, gdzie będzie niekwestionowanym liderem idzie do Hardena), Russell'a (z jego przekonaniem o własnej zajebistości podpisuje śmieszne extension po sezonie gdzie długo był kontuzjowany), PG13 i wielu innych.  Ja naszych decyzji na FA po prostu nie rozumiem, nie jestem w stanie ich przewidzieć i dlatego oddałem Harden'a, żeby móc sobie zbudować HOU po swojemu, a nie polegać na niezrozumiałych dla mnie decyzjach FA. Inaczej pewnie najdalej po kolejnym offseason bym zrezygnował...

Skoro decyzję na FA mogą być abstrakcyjne (przynajmniej dla mnie), to dlaczego wymiany takie być nie mogą (przynajmniej dla Ciebie)? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2019 o 10:59, polishllama69 napisał:

Udało mi się zebrać naprawdę mocny zestaw, który powinien dość łatwo awansować do play-offów a jeżeli wytrwa w zdrowiu powalczyć o lepszy seed niż 7-8. Starterzy George Hill - Mikal Bridges - Otto Porter - Gordon Hayward - Deandre Ayton w ataku powinni kreować bardzo wysoką efektywność opartą o ruch piłki i pracę graczy bez piłki, ponadto bardzo dobry spacing, który powinien mocno posłużyć Aytonowi i jego ulubionej grze w post-up, jego umiejętność postawienia bardzo dobrych zasłon powinna działać bardzo na jego korzyść. Wierzę w powrót do formy Gordona Haywarda, który nawet jak rozegra zaledwie 65 spotkań sprawi, że będę zadowolony, bo dobrze przygotowałem się do możliwości jego urazów. Z takim składem powinienem mieć absolutnie topowe perimeter D i nieco poniżej przeciętnej interior D, ale to nie jest aż tak istotne, bo dobrze match-upuję z większością na zachodzie (Denver trochę LAL i Kings to będą bardziej niż normalnie problematyczne do bronienia zestawy) Początkowo w założeniu ławka ma wyglądać w nastepujący Ish Smith - Evan Fournier - PJ Washington - Noah Vonleh - Thomas Bryant, udało mi się pozyskać bigmanów dobrze regulujących spacing poprzez grę catch and shoot na obwodzie oraz pionowo poprzez egzekucję pick and rolla. PJ pierwszy rok poćwiczy na nie do końca naturalnej dla siebie pozycji, ale będzie uczył się pracy na obwodzie w obronie a w ataku będzie mógł grać w sposób jaki lubi. Ish Smith będzie miał miejsce do robienia swoich ulubionych wjazdów lub też do ścięć po podaniach Washingtona. Fournier na małej próbce i pozbawiony piłki powinien być bardziej efektywny, dodatkowo przewiduję, że będzie kończył kilka spotkań kosztem Mikala. W momentach urazów do dyspozycji trenera będą Neto Melton KBD i DFS, którzy mają spore możliwości do wykazania się irl a tutaj będą jednak musieli pracować na swoją pozycję. Ciężka to jest przebudowa i będziemy siadali do tego jak do telenoweli. 

jednak następują zmiany na mocny plus, krytykowany za defensywę Bryant zostanie sparowany z mocnym w tym aspekcie JaMychalem Greenem, dodatkowo Evan Fournier zostanie zastąpiony Hezonją, który w moim systemie będzie miał podobną wartość a jest tańszy, minuty w rotacji złapią jeszcze Kornet i Melton. Los sprawił, że po odejściu CP3 podążam drogą Clippers i mam mocny i wyrównany skład a na ławce ofensywne dynamo w postaci Isha Smitha i Thomasa Bryanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

jednak następują zmiany na mocny plus, krytykowany za defensywę Bryant zostanie sparowany z mocnym w tym aspekcie JaMychalem Greenem, dodatkowo Evan Fournier zostanie zastąpiony Hezonją, który w moim systemie będzie miał podobną wartość

Co to za system w ktorym hezonja osiaga wartosc fourniera?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Co to za system w ktorym hezonja osiaga wartosc fourniera?:)

taki gdzie EF gra 12'-15' :) 

Mikal prawdopodobnie pogra ~32-34 mpg, więc za dużo do dyspozycji nie mam a są jeszcze Hill i Melton w kolejce po minuty na SG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.