Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wolves publicznie wypowiadali sie na temat niebrania samacicia, coby nie wejsc w podatek.

po czym jednak w podatek wchodza.

 

czekam tez, jak sie okaze, ze mcconell nie ma minut w realu pacers i sylvinho bedzie nim kosil w s5 :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Po prostu musisz uwolnic minuty na skrzydle. Na PW ci powiem w jaki sposob.

Niestety, dobrze wiesz ze Tatum jest nietykalny :) Za długo buduje kulturę Organizacji by teraz stracić twarz przez 1 wymianę :D 

no i ja minut na skrzydle mam dużo, Booker będzie wchodził z ławki ale będzie grał po 30 minut , wszystko jest kwestia lineupow , to ze będzie z ławki nie oznacza ze będzie tracił minuty na rzecz Robertsona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czyli wolves publicznie wypowiadali sie na temat niebrania samacicia, coby nie wejsc w podatek.

po czym jednak w podatek wchodza.

 

czekam tez, jak sie okaze, ze mcconell nie ma minut w realu pacers i sylvinho bedzie nim kosil w s5 :)

A gdzie ja napisałem ze nie biorę Samanicia tylko dlatego żeby nie wejść w podatek ? Nie biorę go teraz bo nie jestem w stanie dać mu minut , wchodzę w podatek i mam to w dupie , dla mnie zwycięstwa są ważniejsze niż jakieś bilanse - mam zespół na 2 rundę easy teraz , a może jeszcze powalczę by się wzmocnić , Luka musi dojrzeć do gry dla contendera :) Jakby Samanic dawał wygrane z miejsca to bym go podpisał już teraz, podpisze za rok i tez będzie banglac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kulturę organizacji w oficjalnym rankingu MarcusCamby to masz w ostatniej piątce :)

Długa droga przed Tobą.

Nikt nie mówił ze będzie łatwo :) na szczęście ilość talentu mam w 1 piątce :D wiec się równa! 

7 minut temu, polishllama69 napisał:

Jazz przechwytując Rabba powinni być rozważani jako tier 1 cotender

Masz nawet szanse na Giannisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

 

#SprawadlaZdzisławaPtaka

Ja tu widzę tylko ze nie wejdę w podatek dla 12 gracza rotacji , dla trzech istotnych graczy rotacji nie będę cebulil jak niektórzy :P 

Jakby Luka miał szanse na grę od 1 sezonu to bym i jego dopisał , no ale na ten moment mając do wyboru Roberson,Pat i Crowder albo Samanic , to ten , sam rozumiesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ja tu widzę tylko ze nie wejdę w podatek dla 12 gracza rotacji , dla trzech istotnych graczy rotacji nie będę cebulil jak niektórzy :P 

Jakby Luka miał szanse na grę od 1 sezonu to bym i jego dopisał , no ale na ten moment mając do wyboru Roberson,Pat i Crowder albo Samanic , to ten , sam rozumiesz !

Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie żeby wysłać go do g-league. Spurs jakoś dbają o swoich młodych i podpisują ich żeby mogli rozwijać się na treningach z graczami na poziomie. A jeśli tobie szkoda 2 mln na młody potencjał i wolisz podpisać takiego Marcusa Silve to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ozzy110 napisał:

Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie żeby wysłać go do g-league. Spurs jakoś dbają o swoich młodych i podpisują ich żeby mogli rozwijać się na treningach z graczami na poziomie. A jeśli tobie szkoda 2 mln na młody potencjał i wolisz podpisać takiego Marcusa Silve to już inna sprawa

Ozzy proszę tutaj nie atakować gracza :P tylko grę :P 3/4 GMow korzysta tutaj z kruczków , a krytyka spada na biedna Minnesote, która już wielokrotnie musiała się zmagać z przeciwnościami losu i kłodami rzucanymi pod nogi :P 

Samanic nie łapie się do rotacji wiec zostaje w Europie , chyba ze uda się jakoś znaleźć mu miejsce w zespole , a ruchy mające to na celu zostały już poczynione :P niemniej nic na sile , priorytetem jest w tym roku walka Finały , lechtanie ego 18latkow zostawię kolegom z Los Angeles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota to sobie sama rzuca kłody pod nogi. Ba, rzecz wręcz można by było że wykarczowała spory kawał lasu, ułożyła 'na drodze po pierścień' ( xD ) a teraz wszyscy źli i niedobrzy uwzięli się na Sotkę. Zupełnie jak z tego mema gdzie jedzie kolo na rowerze, sam sobie wkłada patyk w szprychy, zalicza glebę i płacząc na ziemi drze się 'it is your fault!'.

Wymienia połowę graczy dostępnych w beGM jak na rasowego tureckiego Straganiarza przystało, sadza Bookera na ławkę i ja mam do niego wysłać ulubieńca Robersona którego nawet nazwiska napisać poprawnie nie potrafi? 

Nigdy.

Pewnie nawet nie wie jak ma Tatum na imie. Jason? Jayson? Jaylen?

Coś na J. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ozzy proszę tutaj nie atakować gracza :P tylko grę :P 3/4 GMow korzysta tutaj z kruczków , a krytyka spada na biedna Minnesote, która już wielokrotnie musiała się zmagać z przeciwnościami losu i kłodami rzucanymi pod nogi :P 

Samanic nie łapie się do rotacji wiec zostaje w Europie , chyba ze uda się jakoś znaleźć mu miejsce w zespole , a ruchy mające to na celu zostały już poczynione :P niemniej nic na sile , priorytetem jest w tym roku walka Finały , lechtanie ego 18latkow zostawię kolegom z Los Angeles 

A to chcesz mi powiedzieć, że Spurs nie będą starali się dostać do finałów? Ale wiesz, że on mógł się po prostu nie zgodzić na taką opcję. Zawsze mogłeś go wymienić do innej ekipy i nie robić mu krzywdy. No cóż w Minny nawet rookie z pierwszej rundy nie mogą czuć się bezpiecznie :( Smutny obraz 🐺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Sota to sobie sama rzuca kłody pod nogi. Ba, rzecz wręcz można by było że wykarczowała spory kawał lasu, ułożyła 'na drodze po pierścień' ( xD ) a teraz wszyscy źli i niedobrzy uwzięli się na Sotkę. Zupełnie jak z tego mema gdzie jedzie kolo na rowerze, sam sobie wkłada patyk w szprychy, zalicza glebę i płacząc na ziemi drze się 'it is your fault!'.

Wymienia połowę graczy dostępnych w beGM jak na rasowego tureckiego Straganiarza przystało, sadza Bookera na ławkę i ja mam do niego wysłać ulubieńca Robersona którego nawet nazwiska napisać poprawnie nie potrafi? 

Nigdy.

Pewnie nawet nie wie jak ma Tatum na imie. Jason? Jayson? Jaylen?

Coś na J. 

Nom , jak będziemy startować w konkursie na dyktando to mnie zjesz na sniadanie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Sota to sobie sama rzuca kłody pod nogi. Ba, rzecz wręcz można by było że wykarczowała spory kawał lasu, ułożyła 'na drodze po pierścień' ( xD ) a teraz wszyscy źli i niedobrzy uwzięli się na Sotkę. Zupełnie jak z tego mema gdzie jedzie kolo na rowerze, sam sobie wkłada patyk w szprychy, zalicza glebę i płacząc na ziemi drze się 'it is your fault!'.

Wymienia połowę graczy dostępnych w beGM jak na rasowego tureckiego Straganiarza przystało, sadza Bookera na ławkę i ja mam do niego wysłać ulubieńca Robersona którego nawet nazwiska napisać poprawnie nie potrafi? 

Nigdy.

Pewnie nawet nie wie jak ma Tatum na imie. Jason? Jayson? Jaylen?

Coś na J. 

No w tej drużynie takie słowo jak "chemistry" nie istnieje. Przecież tam nie ma nikogo dłużej niż rok(Tatum najdłużej?). Roberson over Booker, Winslow z ławki i teraz znowu ktoś nowy przyszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A to chcesz mi powiedzieć, że Spurs nie będą starali się dostać do finałów? Ale wiesz, że on mógł się po prostu nie zgodzić na taką opcję. Zawsze mogłeś go wymienić do innej ekipy i nie robić mu krzywdy. No cóż w Minny nawet rookie z pierwszej rundy nie mogą czuć się bezpiecznie :( Smutny obraz 🐺

Spurs to będą się starali dostać do PO :D 

Ja tam korzystam z prawa które sami mi daliście w regulaminie , nic ponadto :P 

Samanicia bardzo chciałem i tylko dlatego oddałem bardzo fajny pick za niego :) a teraz rok zostanie w Europie, wraz ze sztabem przyjrzymy się jego rozwojowi i za rok go podpiszemy zapewne na normalnych warunkach :) nie widzę w tym nic złego :) 

Nie wiem po co się w ogóle muszę turaj tłumaczyć , robię to tylko dlatego ze czekam aż mi wyschną włosy i lubię Camile Cabello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.