Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, tangiers napisał:

W rankingu stworzonym przez Ciebie sa w TOP10 ligi, to lekka roznica ;)

Jeżeli masz jakieś zarzuty co do metodologii rankingu, to czekam na konstruktywną krytykę:) Trudno o bardziej obiektywny ranking tutaj ( ponad 100 głosów forumowiczów, współczynniki wpływu oparte o realne dane z usage i minut z RL NBA, kilka dni naprawdę ciężkiej roboty), gdzie możliwość manipulacji wynikami jest praktycznie zerowa ( każdy może sobie sprawdzić, czy wyjdzie mu tak samo, oceny są publiczne, współczynniki też mogę podać, jeśli chcecie, składy są dostępne w arkuszach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli masz jakieś zarzuty co do metodologii rankingu, to czekam na konstruktywną krytykę:) Trudno o bardziej obiektywny ranking tutaj ( ponad 100 głosów forumowiczów, współczynniki wpływu oparte o realne dane z usage i minut z RL NBA, kilka dni naprawdę ciężkiej roboty), gdzie możliwość manipulacji wynikami jest praktycznie zerowa ( każdy może sobie sprawdzić, czy wyjdzie mu tak samo, oceny są publiczne, współczynniki też mogę podać, jeśli chcecie, składy są dostępne w arkuszach)

Jaki był współczynnik dla zawodników z top 5 Twojego rankingu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sylvinho. napisał:

Jaki był współczynnik dla zawodników z top 5 Twojego rankingu ?

Wspolczynnik zalezal od numer opcji w zespole. Wspolczynnik od miejsca w rankingu jest w rankingu.

Czyli w Twoim przypadku harden daje Ci 98 punktow rankingowych, capela 54 punkty rankingowe, green 32 punkty rankingowe itd itd.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czyli w Twoim przypadku harden daje Ci 98 punktow rankingowych, capela 54 punkty rankingowe, green 32 punkty rankingowe itd itd.

Ok, a jeśli to nie problem to mógłbyś wrzucić jak te punkty wyglądają dla poszczególnych zawodników z top 20 rankingu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@Sylvinho.

Bez Hardena wychodziłoby Ci 17 wygranych w sezonie i trzeci najgorszy skład tuż przed Grizzlies.  Harden daje tu taki impakt, że Ci praktycznie tę liczbę zwycięstw podwaja do 33. 

 

Sylwek tak trzymaj.

Z nadzieją na loterię brałem Twój pick. Harden tego sam nie dźwignie na tym wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

@Sylvinho.

Bez Hardena wychodziłoby Ci 17 wygranych w sezonie i trzeci najgorszy skład tuż przed Grizzlies.  Harden daje tu taki impakt, że Ci praktycznie tę liczbę zwycięstw podwaja do 33. 

 

Dzięki za info. Dlatego uważam ten ranking za tendencyjny, bo tak naprawdę nie mam jeszcze pełnego składu, wszystkie tury FA się jeszcze nie skończyły, a do rozpoczęcia sezonu może się jeszcze kilka kwestii zmienić. Niemniej jednak fajnie, że na takich ciekawostkach chcesz opierać narracje w sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sylvinho. napisał:

Dzięki za info. Dlatego uważam ten ranking za tendencyjny, bo tak naprawdę nie mam jeszcze pełnego składu, wszystkie tury FA się jeszcze nie skończyły, a do rozpoczęcia sezonu może się jeszcze kilka kwestii zmienić. Niemniej jednak fajnie, że na takich ciekawostkach chcesz opierać narracje w sezonie. 

Potraktuj to po prostu jako informacje na jakim etapie budowy skladu aktualnie sie znajdujesz. Po 4 turze zrobie aktualizacje. Okienko otwarte, wiec dzialaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Sylwek tak trzymaj.

Z nadzieją na loterię brałem Twój pick. Harden tego sam nie dźwignie na tym wschodzie.

mogę go z chęcią przygarnąć :) 

jestem ciekaw jaki sklad Jazz był tam brany pod uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Eld napisał:

@fluber wrzucisz aktualny ranking po IV turze?

Fluber jak będziesz robił Sote to masz na ten moment -> 

Lillard-Roberson-Tatum-Crowder-Drummond

//

Winslow-Booker-Connaughton - Niang-Okafor //

J.Robinson-F.Jackson- Miye Oni - Da Silva - Ch.Wood 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.