Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, dopiero teraz do mnie dotarło jak ciekawie będzie na wschodzie :

pewniacy do PO (6) : NYK, PHI, MIL, BOS, WIZ, ORL

ekipy walczące o PO (3) :

Cavs (Rozier-McCollum-DAJ, 20mln gotówki)

Bulls (Ball-DeRozan-Wiggins(?)-Hassan)

Heat (Dipo-Doncic-Young-Howard, kilkanaście mln gotówki)

Dodatkowo 3 ekipy nie pod tank

- IND (brak picku, ruchy na teraz)

- ATL (roster nie bardzo pod tank)

- CHA (brak picku)

Tylko 3 tankerów na wschodzie (DET, BKN, TOR).

Będzie rzeź :P

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy czym takie Detroit wciąż ma kilku wartościowych graczy i wcale nie musi to wyglądać w praktyce jak ordynarny tank. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bux niewiadomo co zrobią po przegranej LBJ i PG13. Niby Middelton i Kemba na sprzedaż, a z drugiej strony fundamenty jeszcze na ten rok mocne.

Wizards się nie wypowiadam. Nie przeanalizowałem ich jeszcze.

Ale z tą drugą rundą poleciałeś niczym Ingram do McDonallda. Not gonna happen.

Się bój by na Orlando z Mitchellem nie trafić, bo się PG13 zesra :grin:

Zobaczę co wykombinujesz z rosterem, ale pamiętaj, że u nas liga jest spolaryzowana mocno i skład mocniejszy od RL NBA zazwyczaj nie gwarantuje lepszego teamu (w sensie szans na walkę o CF, finały, tytuł).

Bo na ten moment RW-Smart(jak wyrównasz)-George-Mirotic-Gasol i brak kasy na wzmocnienia ławki to jednak jest balans między 1, a 2 rundą na wschodzie bardziej...

Bo skupiasz się na różnicy między M.Gasolem '18 a '19, na braku Melo w OKC, ale upside jest po stronie innych ekip z młodszymi liderami, kluczowymi zawodnikami.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak Ty poleciałeś z finałem, na który notabene na ten moment masz mniejsze szanse niż na odpadnięcie w I rundzie, bo jak wspomniał January wschód będzie bardzo wyrównany. Zresztą już w poprzednich PO był.

Clue jest takie, że jak sam już przyznałes, drużyna wokół której jest tyle niepewności nie może być nazywana contenderem, bo nie jest pewna losu w swojej konferencji nawet. Więc dalsza dyskusja chyba nie ma sensu, bo już sam to zobaczyłeś o co chodziło :D

Clue jest też takie, że nie wiedzieliście na co liczę. Jeśli moje przewidywania okażą się mylne to II runda będzie sukcesem. Poprawię wynik poprzednika :). Jest niepewność. Owszem. Ale to może zaskoczyć.

Ciekawie z tym wschodem to co January napisał. Że też tak nie może być w rl nba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawi mnie czy dnc ma zamiar poczynić jakiekolwiek starania celem wzmocnienia sf'a 

byłby trzeci....

na fa tylko ariza po którego ruszy w pizdu drużyn

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ariza byłby świetnym dopełnieniem Bucks i wcale się nie zdziwię jeśli pójdzie dla niego wysoka oferta, a to przy Giannisie i Khrisie pod Budem może dać niesamowite efekty. Z bieda wersji jest jeszcze Kyle Anderson.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo ekip powinno coś zrobić, ale SF w Magic to nie aż taki problem (Oubre + mp Kuzmy i Lamba).

Dziwi mnie, że Suns i Nets dalej mają cap space.

Tyle powiem ;-) Niektórzy do nich drzwiami i oknami powinni się walić.

Na zachodzi z kolei 9 ekipa to OKC (Brown-Barnes-Adams), gdzie chyba będzie kontynuacja rozsprzedaży. Suns jeszcze nie, Qcin sprzedaje kończyny własnej babki za picki, LAC, DAL, SAC (po co ten Kevin :P, dalej powinien zostać wymieniony), MEM (Conley czy Ci nie żal) tank. Cuda (w sensie strasznie przykre INJ) by się musiały dziać, by ktoś z 8ki GSW, LAL, HOU, DEN, UTA, POR, SAS, NOP wyleciał z PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Suns raczej nie powinni przyjmować żadnych głupich kontraktów, a bardziej szukać dla siebie przechwytów, które dopiero będzie można pchnąć dalej lub zatrzymać w zależności od rozwoju młodzeży żeby nie zostać z ręką w nocniku jak DNC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mocno protestuje Melton-Hart-Tatum-Motley-Rabb sa w tej ekipie nietykalni choc picki sie sypaly za nich tak samo Frank Jackson, rowniez pick okazal sie niewystarczajacy

Motleya za free wystawiałem przez chyba miesiąc prawie na TB, a Tobie już picki oferują?

;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motleya za free wystawiałem przez chyba miesiąc prawie na TB, a Tobie już picki oferują?

;/

si Senior, ale Minnesota jest zbyt lojalna by oddawac Bestie za 2 rundowe picki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy czym takie Detroit wciąż ma kilku wartościowych graczy i wcale nie musi to wyglądać w praktyce jak ordynarny tank.
I właśnie nie będzie to taki 100% tank. Wszystko u mnie zależy tak naprawdę od tego jak pokaże się Knox i czy Hood zacznie spłacać swój nowy kontrakt. Myślę jeszcze o jakiś wzmocnieniach więc to 8-10 miejsce być może jest w zasięgu

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu myślałem ze spokojnie te 8 miejsce jest dla moich Bulls, a jednak wychodzi na to ze nie doceniłem konkurencji. Czy któraś z drużyn walcząca o play-offy zrobi jakiś ryzykowny ruch? Kogo ściągną Cavs i Heat? Czy Bulls zrobią coś zaskakującego by wbić się na wyższy poziom? Na razie na wschodzie zapowiada sie rzeźnia. 

A w nawiązaniu do tematu DeMar> C.J. McCollum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls (Ball-DeRozan-Wiggins(?)-Hassan)

Ten zestaw to dla mnie zagadka, ci gracze tak strasznie nie pasują do siebie i do współczesnej NBA:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten zestaw to dla mnie zagadka, ci gracze tak strasznie nie pasują do siebie i do współczesnej NBA:)

Lepiej byś puścił plotkę kogo łowią Cavs podczas FA ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej byś puścił plotkę kogo łowią Cavs podczas FA ;>

Jeszcze nie wiem, wciąż prowadzę negocjacje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dobrą sprawę moi gracze pasują do siebie dużo bardziej niż pewnie się wydaje. Demar może grać na picku, Lozno może szybko przenosić piłkę z jednej strony boiska na druga, mam Hassana który może świetnie bronić obręczy, Ilyasowa czy Portis mogą dobrze rozciagac grę. Wszystko w tej drużynie jest oprócz takiego typowego 3&D ale tutaj z kolei na ławce mam strzelców którzy spokojnie mogą w razie potrzeby wskakiwac do 1 składu.

Poza tym spotkało mnie duże szczęście z tym Demarem w San Antonio, na dodatek Lonzo może dużo zyskać przy Bronie. Zawodnicy których mam są moim zdaniem dość niedocenieni, poza tym w mojej opinii talent > dopasowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dobrą sprawę moi gracze pasują do siebie dużo bardziej niż pewnie się wydaje. Demar może grać na picku, Lozno może szybko przenosić piłkę z jednej strony boiska na druga, mam Hassana który może świetnie bronić obręczy, Ilyasowa czy Portis mogą dobrze rozciagac grę. Wszystko w tej drużynie jest oprócz takiego typowego 3&D ale tutaj z kolei na ławce mam strzelców którzy spokojnie mogą w razie potrzeby wskakiwac do 1 składu.

Poza tym spotkało mnie duże szczęście z tym Demarem w San Antonio, na dodatek Lonzo może dużo zyskać przy Bronie. Zawodnicy których mam są moim zdaniem dość niedocenieni, poza tym w mojej opinii talent > dopasowanie.

a co z wigginsem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi