Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

tak jak pisałem w opisie po 2T, rola Adebayo jest u mnie inna niż w rl Heat w ofensywie- ma tej piłki na pewno mniej niż w Miami- za to więcej energii oczekuję w obronie (choć nawet przy dużej roli w ofensywie w Heat Bam to szef i czołówka wśród wysokich pod własnym koszem)

No to zabierasz mu jego najlepszą cechę w ataku, bez piłki ciężko kreować. To nie jest typ gracza stojącego i rozciągającego grę ani jakiś szałowy Lob threat. Gdzie kucharek sześć itd, itp.

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

No to zabierasz mu jego najlepszą cechę w ataku, bez piłki ciężko kreować. To nie jest typ gracza stojącego i rozciągającego grę ani jakiś szałowy Lob threat. Gdzie kucharek sześć itd, itp.

Powodzenia 

zabieram mu scoring a nie piłkę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie było tematu wymiany Joka, bo pierwsza i jedyna oferta została przez Sote odrzucona

 

Czyli nie tylko temat był ale i inicjatorem było Denver. Gdyby zamiast Qcin szedł szeroka leżał w barze obok to może byłby deal? Można powiedzieć że temat wymiany był u GM Denver a to szokuje. Bo odwrotnie bym jeszcze zrozumiał ;) też mnie to spotyka jak ludzie ciągle mnie pytają o Nassira Little.  Niepotrzebnie zrobiono hype z tymi koszulkami Dicka bo teraz opędzić się nie mogę z ofertami. 

Wracając do Joka to gradacja „tematu” jest taka że jest koncepcja, temat, oferta. Jak czytam to poszła oferta czyli trzecia baza;) a to Qcin nie dał kontroferty aby uznać że temat był. Czy zadzwonił. Powiedział nie i mu bateria siadła? A potem zapomniał że cokolwiek było? 

Dajcie więcej szczegółów od zaplecza. 

Jaka była oferta? Jaka pogoda. Kto ile promili? 

No i dziwne że były takie rozmowy czy oferta a nie było informacji na forum. 

Kolejny cichy deal bez porównywarki Ceneo?

booker Tatum i co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć w drużynie DPOY kaliber Mobleya, a do tego Horforda, McBridea, Camare, Browna to nieoceniony defensywny kapitał, który znalazłby przełożenie na zwycięstwa i na lajcie plusowy bilans.

 

Cytat
  • Toumani Camara is already an All-League caliber defender

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ignazz napisał(a):

Czyli nie tylko temat był ale i inicjatorem było Denver. Gdyby zamiast Qcin szedł szeroka leżał w barze obok to może byłby deal? Można powiedzieć że temat wymiany był u GM Denver a to szokuje. Bo odwrotnie bym jeszcze zrozumiał ;) też mnie to spotyka jak ludzie ciągle mnie pytają o Nassira Little.  Niepotrzebnie zrobiono hype z tymi koszulkami Dicka bo teraz opędzić się nie mogę z ofertami. 

Wracając do Joka to gradacja „tematu” jest taka że jest koncepcja, temat, oferta. Jak czytam to poszła oferta czyli trzecia baza;) a to Qcin nie dał kontroferty aby uznać że temat był. Czy zadzwonił. Powiedział nie i mu bateria siadła? A potem zapomniał że cokolwiek było? 

Dajcie więcej szczegółów od zaplecza. 

Jaka była oferta? Jaka pogoda. Kto ile promili? 

No i dziwne że były takie rozmowy czy oferta a nie było informacji na forum. 

Kolejny cichy deal bez porównywarki Ceneo?

booker Tatum i co jeszcze?

nie było tematu Booker i Tatum :P Generalnie o to się rozbiło, że nie chciałem oddawać żadnego z tej dwójki :P 

Ale szczegółów ofert nie będę zdradzał :P Zostawiam to na kiedy indziej, jak już będę spisywał wspomnienia z beGM! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

nie było tematu Booker i Tatum :P Generalnie o to się rozbiło, że nie chciałem oddawać żadnego z tej dwójki :P 

trzeba pamiętać, że pomimo pierwszego MVP szanse na tytuł w kolejnych latach były mocno iluzoryczne, Murray z Porterem leczyli urazy, a Nuggets dostali sweepa od Suns, nie  Jokwygrał nawet meczapu z Aytonem

no i to, że coś było rozmawiane nie znaczy, że deal by ostatecznie przeszedł, nawet jak było blisko, ja to słabiej pamiętam, bo to była jedna rozmowa telefoniczna, mogłem też być mocno zjarany ;]

niemniej gdyby to się stało, to Qcin aktualnie wysyłałby uśmiechnięte kutasy zamiast opisów, oczywiście po terminie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przypomne tylko, ze jokic o mało co przegrał pojedynek z vonlehem swego czasu

ps. piekne laurki od JJ Reddicka w najnowszym podcascie dla McBride'a i Pritcharda. @RonnieArtestics Van Fujara w każdeej sekundzie będzie czuł ich oddech. Horford na Aytonie. Mobley, Camara na Bridgesie.  Cóż match-upowo Cie niszcze

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

ja przypomne tylko, ze jokic o mało co przegrał pojedynek z vonlehem swego czasu

ps. piekne laurki od JJ Reddicka w najnowszym podcascie dla McBride'a i Pritcharda. @RonnieArtestics Van Fujara w każdeej sekundzie będzie czuł ich oddech. Horford na Aytonie. Mobley, Camara na Bridgesie.  Cóż match-upowo Cie niszcze

 

Ja ci cały sezon powtarzam, że zły cel sobie obrałeś, nie rozumiem tej krucjaty ale mnie bawi strasznie. Ewidentnie nie możesz się pogodzić z tym, że Pacers to mocniejszy zespół i masz jakiś ból dupy. Pacers nie bedzie w play-in, więc powodzenia tam przyjacielu, ale z Cavs czy Sixers czy Bucks, Bulls tez się niezle matchupujesz wiec masz szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ja ci cały sezon powtarzam, że zły cel sobie obrałeś, nie rozumiem tej krucjaty ale mnie bawi strasznie. Ewidentnie nie możesz się pogodzić z tym, że Pacers to mocniejszy zespół i masz jakiś ból dupy.

w bance zyjesz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.