Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, julekstep napisał(a):

Nie wiem Denis co Ty tutaj na frajerni robisz

Jbc to zapraszamy do prawdziwej celi dla ludzi czyli podforum Simbasketu!

Najwiekszy forumowy git @Koelner potwierdzi

A to nie wiedziałem, że tu frajernia. W takim razie zajrzę jutro do was. Dzięki za info byku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Każdego to spotkało. Zaczynasz trochę żyć duszami które posiadasz. I w kontekście gry i zysków z wpisów tworzysz narracje w ogólnym. 

Dalej nie rozumiem. Oczywiscie, ze sie mocniej sledzi swoich graczy.

Ale jak chodzi ci o pisaniu o zardzewialym Ingramie, zeby go tlumaczyc czy cos po kiepskim meczu vs Lakers, to wez mnie nawet nie rozpierdalaj. Ostatnie czego potrzebuje w tym roku, to jego dobrej gry to raz.

Dwa, jeszcze mnie nie posralo zeby tworzyc jakies narracje w ogolnym, zeby miec jakas korzysc w beGM. Przeciez to dziala dokladnie odwrotnie, tj. I'm bardziej ktos pompuje grajka, tym gorzej inni go odbieraja, to chyba ocztwiste?

Mylisz sympatie do ex Lakersa z jakas propaganda nieslusznie mi zarzucana, zwlaszcza w sezonie loteryjnym.

Ja nie @ignazz zeby z zeszlego sezonu minus Murray oczekiwac 2W w porownaniu do 13 rok wczesniej albo podkreslac po kazdej kontuzji jak to duzo kontuzji sie ma, udajac ze nie robi sie tego pod loterie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał(a):

Mecz z Bulls idealnie odzwierciedla 3T moich Magic.

 

xD 

Mecz z Minnesota idealnie odzwierciedla 3T w wykonaniu Duopa Reatha gdyby był w begm Socie.

Jak na podstawie jednego spotkania chcesz przekonywać, że tak wyglądałby cały trymestr Magic to powodzenia.

12-16 dalej, mnie nie przekonujesz 

12 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

 

potwierdzamy, Jayson darzy dużym szacunkiem Pritcharda, fun fact, że był on jedną nogą rok temu w Minnesocie, zabrakło kilku minut by wymiana z Blazers wówczas się urealniła.

Super grajek, kibicujemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

potwierdzamy, Jayson darzy dużym szacunkiem Pritcharda, fun fact, że był on jedną nogą rok temu w Minnesocie, zabrakło kilku minut by wymiana z Blazers wówczas się urealniła.

Super grajek, kibicujemy 

dzięki.

słowa Tatuma oczywiście hiperbola, ale nie wzieły się znikąd. Payton w ostatnich miesiącach był w fantastycznej formie, w szczególności na większych minutach.  Jego życiówka, a w meczach >30 min 8/12 spotkań kończył powyżej 20 pkt.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Niezły debil ten Jayson jesli to prawdziwy cytat :D 

To jedno

Ale ogolnie rozpierdala mnie jak murzyni na luzaku w NBA rzucaja white guyami, troche sie smiejac jednoczesnie I traktujac po macoszemu.

Jakby Pritchard powiedzial,  ze X to greatest black guy to by byl zjechany w c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

To jedno

Ale ogolnie rozpierdala mnie jak murzyni na luzaku w NBA rzucaja white guyami, troche sie smiejac jednoczesnie I traktujac po macoszemu.

Jakby Pritchard powiedzial,  ze X to greatest black guy to by byl zjechany w c***

myślę, że dużo większe znaczenie ma opinia człowieka, który jest profesjonalnym koszykarzem i ogląda paytona na codzień, aniżeli wasza amatorska białaski.

troche szacunku i pokory przed autorytetem - trzecim najlepszym graczem WCF!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Niezły debil ten Jayson jesli to prawdziwy cytat :D 

Bierze przykład z kompetencji swojego GMa z Wolves 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Jak na podstawie jednego spotkania chcesz przekonywać, że tak wyglądałby cały trymestr Magic to powodzenia.

To z 3T

 

Oby inni GMowie w przeciwieństwie do Ciebie wiedzieli na co głosują. 

Ogólnie @Qcin_69 mam wywalone na to co tam za głupoty piszesz - po prostu się cieszę że młodzi Heat będą się mogli ogrywać w playoffs :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał(a):

Bierze przykład z kompetencji swojego GMa z Wolves 

To z 3T

 

Oby inni GMowie w przeciwieństwie do Ciebie wiedzieli na co głosują. 

Ogólnie @Qcin_69 mam wywalone na to co tam za głupoty piszesz - po prostu się cieszę że młodzi Heat będą się mogli ogrywać w playoffs :P 

i bardzo dobre ostatnie zdanie, oby tylko było prawdziwym przekonaniem, a nie zmieniło się w żal podczas głosowania, ale niejako by to potwierdzało stan żałoby, który aktualnie możesz przechodzić w związku z pogrzebanymi szansami na coś ponad 1/2 rundę w begm.

Zaprzeczanie mieliśmy(wujek Quickleya) potem gniew(wszyscy c***owi albo prowokatorzy) następnie targowanie (łatwy terminarz, Miami źle rozpisana rotacja), teraz powoli przechodzimy do depresji i czekamy na finalna akcepctacje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.