Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Gratulacje Jasiu. 

Jednocześnie prosiłbym Cb i resztę o wyrozumiałość jeśli nie zdąże idealnie na deadline, wczoraj miałem 40 uro (cm może potwierdzić) i generalnie cały dzień zdychałem, ale już siadam, załączam PO w tle i pisze 

 

Dzięki:) Wszystkim innym też dziękuję:) I w sumie też miałeś okazję, więc najlepszego:)

Zdążyłeś, właśnie wysłałem głosy do @Reikai

Raczej nie będę mógł głosować w playin, jak coś upoważniam zbierających głosy do liczenia moich głosów w playin w przypadku, gdy 1 team zrobi opis, a drugi nie - na zespół, który taki opis zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

Mam dwa glosy, troche ponad 24h do deadline.

Jak nie dostane chociaz 20, to chyba trzeba gasic swiatlo :)

Z opisami frekwencja była dobra co by nie pisać a osoby , które nie zrobiły to w większości odpowiadają na oferty. 
 

Moim zdaniem idea tajnych głosów to nie był dobry pomysł. Łatwiej zrobić kopiuj wklej od January’ego czy karpika i nanieść swoją korektę bo oni śledzą NBA a jak ktoś nie śledzi to powiem brutalnie szczerze lepiej niech nie głosuje bo co ? Ma losowo wpisywać cyferki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał(a):

Z opisami frekwencja była dobra co by nie pisać a osoby , które nie zrobiły to w większości odpowiadają na oferty. 
 

Moim zdaniem idea tajnych głosów to nie był dobry pomysł. Łatwiej zrobić kopiuj wklej od January’ego czy karpika i nanieść swoją korektę bo oni śledzą NBA a jak ktoś nie śledzi to powiem brutalnie szczerze lepiej niech nie głosuje bo co ? Ma losowo wpisywać cyferki ?

Jezeli ktos ma robic kipiuj wklej, to ta zabawa nie ma sensu. Opisy tez nie mialy dobrej frekwencji.

 

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Karpika sa? 

Jasiek I Laf tylko.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

Jezeli ktos ma robic kipiuj wklej, to ta zabawa nie ma sensu. Opisy tez nie mialy dobrej frekwencji.

 

Jasiek I Laf tylko.

to poczekaj na Karpika i pomnóż x18 i te 20 będzie! 

A tak serio, jeszcze sporo czasu, większość pewnie ruszy jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał(a):

Opisy tez nie mialy dobrej frekwencji.

Czy Ja wiem. Mogla by byc lepsza bo podstawy to jakaś h a może i nawet mniej , ale licząc tych co mają dwie drużyny to powstało ich 23. Czyli 23/30 a tak jak pisze , te osoby co nie dały odpowiadają na oferty a to najważniejsze. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał(a):

Bo nikt nie kopiuje 

Tak to prawda , ale wtedy jak pisze jak ktoś nie ogląda albo ma zrobić byle zrobić to lepiej niech będzie te 10 głosów. Moim zdaniem dopóki frekwencja jest w miarę okej a ludzie odpisują na oferty to nie ma co pisać „gasimy światło” 

 

No I termin jest w tygodniu co też różnie z tym bywa. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał(a):

Tak to prawda , ale wtedy jak pisze jak ktoś nie ogląda albo ma zrobić byle zrobić to lepiej niech będzie te 10 głosów. Moim zdaniem dopóki frekwencja jest w miarę okej a ludzie odpisują na oferty to nie ma co pisać „gasimy światło” 

 

No I termin jest w tygodniu co też różnie z tym bywa. 

Terminow nie ma dobrych nigdy. I'm wiecej czasu tym gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.