Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Regis napisał(a):

Ja dziś nie dam rady, nie chcę robić na odpierdol. Jutro wieczorem bym mógł, jeśli na to znaczenie. 

W sumie ma, bo skoro I tak wedlug regulaminu musze wrzucic "wstepne glosy", ktore moga ulec zmianie po dyskusjach, to rownie dobrze mozesz I jutro to wrzucic.

Zapis do zmiany ofc od przyszlego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosy wrzucone, czekamy na maruderow do jutra do 22 i jedziemy z playinami. Format imo sie sprawdza w tymi tajnymi glosami w t3.

Jakies uwagi, komentarze?

Moj ulubiony to oczywiscie Ignazz, ktory w walce o pileczki dal mi 9W(8 po korekcie, bo za duzo glosow bylo), podczas gdy w zdrowym T2 dal mi 6W ❤️ ale mozna bylo spodziewac sie takiego palenia frana, ostrzegano mnie ze walka o numer w drafcie bywa rownie krwawa i nieczysta, co walka o mistrza.

Wiadomo, zaraz bedzie bajerka o slabym drafcie i podobnych szansach TOP4, ale fakt faktow - pieknie w tym sezonie Ignas nam przyjanuszyl z tym tankiem, od zebrania o 3W od T1, po podkreslanie ile ma sie kontuzji po kazdym malym urazie, po zawyzanie rywalom W ❤️ 9W grajac G Leaguowcami, z kontuzjami Ingrama i Kumingi to bym sie w zyciu nie spodziewal, ale w takim przypadku czekam na 1st roundery za Goodwina czy Maxa Lewisa. Dwa co najmniej za lebka.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai sprawdzę jeszcze raz. 

Zach i Williams nie grali całkowicie i mimo że Kuminga zbiera dobre opinie na pewno edytuje. 

Z drugiej strony dwóch liderów robiło 19&18PPG - ja nie mam takich ofensywnych fajerwerków co tylko pokazuje jak tragiczny to był trymestr. I widzę że też dostałem wysokie noty nawet lepszy wynik w 1 przypadku. Ale biorę co lud głosuje. 

Keldon krytykowany słusznie za sezon i regres jako lider punktowy w T3 14 oczek. 

Mathurin przed kontuzją 15,5. 

Golden pierwszy zespół do zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ignazz to widać, że się w tańcu nie jebie z głosami xD 16:11 dla Minnesoty i 7 miejsce na Zachodzie to muszę z uznaniem odnotować, że najpiękniejsza aberracja względem innych głosów (tych od Pistons nie liczę, bo tam to wiadomo, że nawet w serii ze Spurs bylibyśmy na straconej pozycji xd).

No i Denver bez Granta i Brunsona robiący o 7W więcej od Minnesoty, Smoku to musi mieć dobry ubaw jak to czytał xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeszcze poprawiał. 

5 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

No i Ignazz to widać, że się w tańcu nie jebie z głosami xD 16:11 dla Minnesoty i 7 miejsce na Zachodzie to muszę z uznaniem odnotować, że najpiękniejsza aberracja względem innych głosów (tych od Pistons nie liczę, bo tam to wiadomo, że nawet w serii ze Spurs bylibyśmy na straconej pozycji xd).

No i Denver bez Granta i Brunsona robiący o 7W więcej od Minnesoty, Smoku to musi mieć dobry ubaw jak to czytał xd

Zgadzam się że różnica pomiędzy tymi ekipami jest mocno przestrzelona. Korekta pójdzie na rzecz Wilków Denver i Golden. 

Brooklyn też wymaga poprawy. 

Oraz Pelikany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.