Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a on nie gra od kilku miesięcy z kontuzją? nie żeby to było dziwne, bo ostatnio zdrowy był chyba w bańce but still

A tego nie wiem, ale George wczoraj po kompromitujacym meczu Clippers byl usmiechniety od ucha do ucha. Ogolnie ma okropny body language, ciekawe na ile odpowiada za to brak extension.

On ma bardzo kiepski koziol, a czesto bierze sie tez za rozgrywanie co doprowadza fanow Clippers do szalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Ogolnie ma okropny body language, ciekawe na ile odpowiada za to brak extension.

trochę trudno mu się dziwić, Qcin dałby mu 250/5 gdyby tylko mógł, a tu musi czekać 

inna sprawa, że rozumiem LAC, bez sensu jest się pakować w olbrzymi kontrakt jeśli ten sezon okaże się kolejną klapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że Adebayo zaczął rządzić w tym sezonie jako scorer w ISO. Tu widzę postępy. Więcej gra jako „lider ataku”. Butler gra w RS zawsze na pół gwizdka, wiec może sie to zmieni ale popieram jednak tezę, że póki co Bam wyglada jak lider, a Butler jak sidekick. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Faktem jest, że Adebayo zaczął rządzić w tym sezonie jako scorer w ISO. Tu widzę postępy. Więcej gra jako „lider ataku”. Butler gra w RS zawsze na pół gwizdka, wiec może sie to zmieni ale popieram jednak tezę, że póki co Bam wyglada jak lider, a Butler jak sidekick. 

Wiadomo, ze Butler ma wylane na RS od zawsze.

Ale nawet w tych izolacjach Bam wyglada gorzej niz Butler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Reikai napisał(a):

A tego nie wiem, ale George wczoraj po kompromitujacym meczu Clippers byl usmiechniety od ucha do ucha. Ogolnie ma okropny body language, ciekawe na ile odpowiada za to brak extension.

 

nie oglądałem akurat, ale może być tak jak piszesz- natomiast u nas dostał extension więc myślę, że jest nieco szczęśliwszym Paulem Georgem :)

 

15 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Chyba w Twoim świecie :P

 

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Faktem jest, że Adebayo zaczął rządzić w tym sezonie jako scorer w ISO. Tu widzę postępy. Więcej gra jako „lider ataku”. Butler gra w RS zawsze na pół gwizdka, wiec może sie to zmieni ale popieram jednak tezę, że póki co Bam wyglada jak lider, a Butler jak sidekick. 

jeden rabin powie tak, inny tak - Ale chyba nie będzie budzić kontrowersji ze w tym sezonie Bam jest najlepszym centrem ligi po Joku i Embiidzie - a to chyba wystarczająca rekomendacja /

od razu mówię, że różnice poza top2 są niewielkie i jak ktoś napisze że X czy Y są u niego wyżej od Bama to luzik, kopii kruszyć o to nie będę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Faktem jest, że Adebayo zaczął rządzić w tym sezonie jako scorer w ISO. Tu widzę postępy

masz na to jakieś potwierdzenie? bo to jest najgorszy rzutowo sezon Bama od rookie season, wciąż nieefektywny 10 stóp od kosza w górę, Butler przy nim wygląda jak Jokić  

21.5 PPG na 62.5TS Butlera w momencie gdy Bam jest poniżej średniej ligowej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Faktem jest, że Adebayo zaczął rządzić w tym sezonie jako scorer w ISO.

W tym roku robi 0.93 PPP przy 2.1 akcjach na mecz (49. percentyl), w zeszłym 1.03 PPP przy 2.4 akcjach (71. percentyl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Ja bym sie zastanawial, czy Bam jest w top 5 centrow w tym roku, raczej nie.

Jokic Embiid Sabonis AD Wemby luzno wyzej.

A nawet nie wspomniałem o DPOTY Gobercie.

dodał bym jeszcze, że gdy ostatnio wyszedł na Cheta wykręcił szalone 1/9

wciąż jednak nie wywalał bym go z top5 pochopnie, Sab pomimo monster linijek impactowo jest mocno podejrzany, a Wemby póki nie zacznie grać o coś jest jedynie ciekawostką

Jok, Biid, AD, Bam, Gob, gdzie i tak w tej piątce mamy przynajmniej dwóch podejrzanych w kontekście PO

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącam się tradycyjnie w dyskusję, ale pozwolicie, że dwie rzeczy wyprostuję jako kibic Heat:

1. Jimmie to lider Miami i nie kierowałbym się tu jego statsami, czy tam ilością oddawanych rzutów. Planem są playoffy.

2. Bam spokojnie jest top5 centrem w lidze. W tym sezonie chodziło m.in. o zwiększenie jego roli w ofensywie pod kątem zdobywania punktów i przy okazji by zagrał w ASG - bo dla graczy to ma sporo znaczy przy ich ego odnośnie statutu kto kim jest w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 20:44, człowiek...morza napisał(a):

Obu zjada DEEEEEUUUUUCEEEE

abstrahując od tego, że zeszły trymestr został mi mocno zanizony i w gruncie rzeczy powinien być 0.500, to aktualny pomimo kontuzji szykuje się całkiem przyjemny. bdb forma pritcharda, mcbridea, robinsona, camary, horforda, collinsa z liderem brownem ktory gra top10 aktualnie

btw wszyscy rzucaja powyzej 40 % za 3 :P

takze takich pacers robie w play-in z c***em w łapie

no coż, prince w tym trymestrze 40 % za 3 równiez.

własnie wrócił mobley, 100 % za 3.

szykuje sie najlepszy bilans na wschodzie!

moi gracze nie pudłują

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

no coż, prince w tym trymestrze 40 % za 3 równiez.

własnie wrócił mobley, 100 % za 3.

szykuje sie najlepszy bilans na wschodzie!

 

38, przy calym 1.4 3PM

 

Fani Lakers modla sie o DNP u Princa po powrocie Vando, tyle z jego wartosci :)

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

moi gracze nie pudłują

A GM nie pisze opisow, takze szykuje sie solidne 10 miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

38, przy calym 1.4 3PM

 

Fani Lakers modla sie o DNP u Princa po powrocie Vando, tyle z jego wartosci :)

drobny detal.

ostatnie 10 spotkan 43 %.

i zaden z fanow lakers sie o to nie modli. przynajmniej ja nie widzialem na ten temat zadnych wiarygodnych danych.

ponizej masz zas 2000 weryfikowalnych serduszek!

 

tu mas

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.