Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Gracz zachwycony. Gorzej wyceniany niż Collins czy Rozier. 

Nom, pachnie QO :) juz brak extension zabolal. Jak GM przyjdzie z 20/ sezon to QO na bank.

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale o ile jest lepszy w tym ataku, oni mają niemal identyczne statystyki :)

Caruso ma jak na siebie wybitny sezon rzutowo i uwielbiam go, ale to jedyne co w zasadzie robi niezle w ataku.

Suggs jest lepszym kreatorem, strzelcem, zdobywa punkty na wiecej sposobow(midrange chociazby). A mowimy tu o perspektywach - za rok powinien byc jeszcze lepszy I tu powinien Alexa zostawic mocno w tyle.

O ile za caly sezon wygladaja podobnie, z niewielka przewaga Suggsa, tak post ASB nie ma czego porownywac.

Suggs konczy pod obrecza na 78.8%(lol), Caruso 58%. Midrange i  trojka to samo kolosalna roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

z tą trójką aby nie przesadzasz czy to jest post ASG? Za cały sezon wygląda to prawie identycznie, trzeba też brać pod uwagę siłę drużyn

Post ASB

Caruso
Restricted Area 1.2 FGM 63%
Pomalowane 0.4 FGM 38.5%
Midrange 0.1 FGM 25%
Corner 3 0.8 FGM 42.3%
3 z pozostalych miejsc 1.2 FGM 31.5%

Suggs

Restricted 2.0 FGM 78.8%
Pomalowane 0.4 FGM 55.6%
Midrange 0.2 FGM 33.3%( tu moj eyetest zawiodl, mialem wrazenie ze robi to lepiej, ale wciaz lepiej niz Caruso)
Corner trojka 0.6 FGM na 44.4%
3 z pozostalych miejsc 1.7 FGM na 47.8%

W obronie post ASG tez Suggs wyglada lepiej. Ogolnie jest imo lepszy, ale nie ze jakos niewiadomo o ile. Point is, on przed sezonem byl bustem, a teraz jest >= Caruso. To tylko pokazuje perspektywy Blazers, jak dodamy do tego innych prospectow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):


W obronie post ASG tez Suggs wyglada lepiej. Ogolnie jest imo lepszy, ale nie ze jakos niewiadomo o ile. Point is, on przed sezonem byl bustem, a teraz jest >= Caruso. To tylko pokazuje perspektywy Blazers, jak dodamy do tego innych prospectow.

za cały sezon jeden rzuca 10, a drugi 12 PPG na 60TS, trójka też jest podobna, najpierw napisałeś, że jest all-d lepszym graczem, a potem wyciągasz staty post asb, o ile rozumiem, że overal Suggs wygląda lepiej, to też trzeba pamiętać, że Magic to 3cia obrona ligi, a obok Caruso co noc biega paru noD wacków 

ogólnie to bym się nie czepiał, ale to jest chyba najlepszy ofensywnie sezon Caruso, więc muszę go bronić, zwłaszcza przy obecnych ubytkach 

niemniej obydwaj raczej znajdą się w all-def teamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Caruso zlego slowa nie powiem nigdy, takze jak porownuje do niego Suggsa, to jest to w moich oczach najwiekszy komplement :P Na pewno nie mialem na mysli umniejszac Alexowi.

Aha, w tych Blazers jest jeszcze Jarace Walker. O ile nie bylem jego wielkim fanem przed draftem, tak ewidentnie ma potencjal na bardzo fajnego versatile grajka. W G League trzaska 21-6-5 i trafia prawie 3 trojki na  38%. On moze byc takim Randle z mozgiem i lepszym playmakingiem.

Po latach posuchy w Portland, zaczyna to jakos wygladac. Chyba czas powoli ruszyc assety i atakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu zjada DEEEEEUUUUUCEEEE

abstrahując od tego, że zeszły trymestr został mi mocno zanizony i w gruncie rzeczy powinien być 0.500, to aktualny pomimo kontuzji szykuje się całkiem przyjemny. bdb forma pritcharda, mcbridea, robinsona, camary, horforda, collinsa z liderem brownem ktory gra top10 aktualnie

btw wszyscy rzucaja powyzej 40 % za 3 :P

takze takich pacers robie w play-in z c***em w łapie

a tylko przypomne, ze nie bez powodu nazywany jestem "mistrzem play-in" i to jest moment w ktorym knicks odnajduja sie najlepeij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Suggs jest lepszym kreatorem, strzelcem, zdobywa punkty na wiecej sposobow(midrange chociazby). A mowimy tu o perspektywach - za rok powinien byc jeszcze lepszy I tu powinien Alexa zostawic mocno w tyle.

O ile za caly sezon wygladaja podobnie, z niewielka przewaga Suggsa, tak post ASB nie ma czego porownywac.

Suggs konczy pod obrecza na 78.8%(lol), Caruso 58%. Midrange i  trojka to samo kolosalna roznica.

mid range? 

A jeśli chodzi o perspektywy to ja właśnie nie widzę jakiegoś wysokiego sufitu u niego, bo jest dość wyraźnie ograniczony w hco. 

Elite roles, którego chcą dobre teamy u siebie? Tak. Czy coś więcej? Mam wątpliwości. 

Btw, skąd te staty at rim - 78.8%?

56 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Obu zjada DEEEEEUUUUUCEEEE

Mój Deuce, pamiętajmy ;)

Obiektywnie, zbyt undersized względem graczy typu Suggs jednak, ale serducho topka ligi. Kozak! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

mid range? 

A jeśli chodzi o perspektywy to ja właśnie nie widzę jakiegoś wysokiego sufitu u niego, bo jest dość wyraźnie ograniczony w hco. 

Elite roles, którego chcą dobre teamy u siebie? Tak. Czy coś więcej? Mam wątpliwości. 

Btw, skąd te staty at rim - 78.8%?

Mój Deuce, pamiętajmy ;)

Obiektywnie, zbyt undersized względem graczy typu Suggs jednak, ale serducho topka ligi. Kozak! 

Nba.com

A co do perspektyw, no to jest 3&D elitarny. Z tym, ze ma 22 lata I rok temu byl nikim. Kto wie, co bedzie za 2 lata. Choc tez bym obstawial rolesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

Nba.com

To weź podrzuć link proszę, bo nie widzę. 

A w restricted area, czyli maksymalnie 1.25m od środka kosza ma wg nich 67.3%, natomiast na bbref 0-3ft, czyli już poniżej metra od kosza 71.4%.

Myślałem, że już to się kwalifikuje pod liczenie statów at rim. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

To weź podrzuć link proszę, bo nie widzę. 

A w restricted area, czyli maksymalnie 1.25m od środka kosza ma wg nich 67.3%, natomiast na bbref 0-3ft, czyli już poniżej metra od kosza 71.4%.

Myślałem, że już to się kwalifikuje pod liczenie statów at rim. 

To akurat bralem stad. Z filtrem post ASG.

https://www.nba.com/stats/players/shooting?DistanceRange=By+Zone

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mordo, jakie k**** Pacers w playin? Pacers idą po Play Offs. 
 

 

Nom, sugerowalem sie po prostu miejscem w tabeli. Teraz sie przyjrzalem I jest grubo

5. Chicago Bulls 30-25

 

6. Milwaukee Bucks 29-26

 

-----------------------------

 

7. Cleveland Cavs 28-27

 

8. Philly 76ers 28-27

 

9. Indiana Pacers 28-27

 

Zdecyduja takie detale, ze nie mam pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Nom, sugerowalem sie po prostu miejscem w tabeli. Teraz sie przyjrzalem I jest grubo

5. Chicago Bulls 30-25

 

6. Milwaukee Bucks 29-26

 

-----------------------------

 

7. Cleveland Cavs 28-27

 

8. Philly 76ers 28-27

 

9. Indiana Pacers 28-27

 

Zdecyduja takie detale, ze nie mam pytan.

To była odpowiedź do człowieka skauta jak coś a nie do Ciebie :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.