Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że w twoim interesie jest zrobić szybciej. W interesie sprzedającego później. Więc nie widzę styku tezy że jestem niepoważny. 

Odpowiedz sobie na pytanie czemu ekipy nie handlują szybko przed loterią wyborami a robią to w noc draftu? Każdy czeka na loterię. Rozumiem że jesteś innego zdania i wszyscy wymieniają szybciej bo Ty nie będziesz czekał ze scoutingiem?

I nic nie pisałem jak draftujesz. 

Jakbyś zrobił ankietę u nas to by wyszło że dobrze draftuje 29 GM. Tylko ten najlepszy by napisał że słabo bo mógłby lepiej 

Są też terminy potwierdzenia graczy przystąpienia do draftu i dopiero wtedy można należycie ocenić wybory i opcję dostępne dla zespołu. Jeżeli chcesz przekonać że to jest nieistotne i wszyscy wymieniają pick przed taką wiedzą to śmiało. Nie krępuj się. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij ma dwa końce Ignaś - są kupujący i sprzedający.. Ty reprezentujesz jedną grupę, a ja drugą. 

Nie wchodząc w szczegóły nie rozumiem pitolenia o historycznie słabym drafcie i odrzucania za pick z loterii niższego z tego samego draftu oraz unprotected z przyszłości - dla mnie to brak logiki, albo zapętlenie się w swoich narracjach. :P  ja gdyby mi ktoś coś takiego proponował a uważałbym że są same busty i małe szanse coś fajnego wybrać brałbym z pocałowaniem ręki od razu zanim się kupujący rozmyśli albo nałoży protekcję na ten pick z przyszłości.

Naturalnie wiem jak u nas działa gorączka draftowa, więc rozumiem Twój punkt widzenia doskonale.

Doprecyzuję - to draft jest historycznie słaby, czy jednak ma potencjał?

Chyba ma jednak potencjał wg Ciebie i tego drugiego GMa skoro unprotected pick 2031 + tegoroczny niższy (gdzie ponoć nie ma to zbytnio znaczenia) to propozycja, którą się odrzuca lekką ręką. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał(a):

Doprecyzuję - to draft jest historycznie słaby, czy jednak ma potencjał?

Ma potencjał, każdy ma. Do tego jak słusznie zauważyłeś, gorączka draftowa ma znaczenie. Pick jest wart, w większości przypadków, wiele więcej niż później wybrany gracz.

Ja się tylko czasami uśmiecham jak nadużywamy słowa scoutowanie 😉

Zapraszam do oglądania meczów, polecam, od jutra się zaczyna się najciekawszy okres roku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Z przyjemnoscia podpisze QO, skoro GM na tyle go wycenia :P

wiesz, stosujac tak mslowy wielu tutejszych gm'ow, to mlody gracz co gra po 30 spotkan w sezonie i nie zrobil jeszcze dobrej kasy w karierze, nie bedzie ryzykowal przy takich problemach zdrowotnych wyplaty ktora zapewni utrzymanie mu i kolejnym pokoleniom ball'ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

wiesz, stosujac tak mslowy wielu tutejszych gm'ow, to mlody gracz co gra po 30 spotkan w sezonie i nie zrobil jeszcze dobrej kasy w karierze, nie bedzie ryzykowal przy takich problemach zdrowotnych wyplaty ktora zapewni utrzymanie mu i kolejnym pokoleniom ball'ow

Rodzina Ballow biedna nie jest, za to na pewno jest chciwa takze zapomnij :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

wiesz, stosujac tak mslowy wielu tutejszych gm'ow, to mlody gracz co gra po 30 spotkan w sezonie i nie zrobil jeszcze dobrej kasy w karierze, nie bedzie ryzykowal przy takich problemach zdrowotnych wyplaty ktora zapewni utrzymanie mu i kolejnym pokoleniom ball'ow

Bez maxa to się nawet nie zbliżaj do Ballow, na FA spokojnie dostanie więcej niż nędzne 20mln od NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

dinwiddich też nie była jak klepała paroletnia zlodziejska umowe z lakers w 2018

Wiadomo, ten sam rodzaj prospecta :D

w ogole Knicks, Kings I Wizards najwieksza lipa w tym sezonie przez brak swojego picku. Knicks pewnie dostana sie do playinow przez kontuzje Senguna, ale tam raczej na pewno latwo w dziure. Wizards za to bez szans na playiny.

Za to smiesznie bedzie za rok, gdzie szykuje sie mocny draft 

Ze slabych/okolo playinowych zespolow na ten moment:

Spurs - brak swojego picku

Hornets - brak swojego picku

Bucks - swoj pick 1-5, ale trio Bridges Edwards Jalen powinno dac PO, a nie loterie

Pacers maja worse swap z Blazers, ktorzy za rok moga byc mocniejsi niz Pacers

Cavs - brak swojego picku

Wizards - 1-3 pick

Ciekawe FA sie szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Coś ci się popierdoliło 😛

Czemu?

Jak @Ashigaru dobrze rozegra lato, to ma zespol na playoffy w koncu.

Chet, GG Jackson to konkretne prospecty. Jalen Green wyglada, jakby zaczal byc legit. Suggs to w tym sezonie all d grajek, lepszy od takiego Caruso. Dick, ktory tez zaczal grac. Do tego tona pickow i tylko 59 mln w wydatkach. Piekne perspektywy na lato, tu moze byc legit zespol juz za rok. Tu jest miejsce na 2 maxy,  z tymi pickami moga uderzyc po kogos.

Pacers nie maja miejsca w salary, bo trzeba przedluzyc Nesmitha, Bridgesa I Tre Jonesa, a i prospectow poza Podziemskim brak. Wydaje mi sie, ze nie jest to kontrowersyjna opinia.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Ooo widzę GM NYK chce przy oszczędzić na LaMello 😲 tutaj widzę szansę dla Hornets aby pójść allin 😉

Albo wlasnie Blazers :P

choc wiadomo, ze GM Knicks wszystko wyrowna, tylko probuje pluc na swojego gracza nie oferujac mu maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jakiś argument?

W sumie mam na mysli overall, dwie strony parkietu bo Suggs oprocz bycia absolutnym szefem w obronie wali jeszcze 40% za 3. Topowy 3&D w lidze obecnie imo. W samym D pewnie dalej wolalbym Caruso, ale biorac pod uwage o ile lepszy w ataku jest Jalen, to imo Suggs > Caruso.

Jalen Suggs since the ASB:

- 1st in NBA in defensive rating (99.2)

- 3rd in the NBA in net rating (21.6)

- 2nd in NBA in eFG% (70.9)

- 2nd in NBA in TS% (71.8)

- 3rd in NBA in defensive win shares

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.