Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Jak pech to pech. 
Długo oczekiwany powrót OG i niestety znowu uraz. Na domiar złego wypadł też Stew. Najwyższym grywalnymi gościem Sochan. Oj źle to poszło. Nie w tym kierunku bo Sochan kaleczy. 

Z ciekawosci, zalujesz juz tej wymiany Williams Sochan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

Jak pech to pech. 
Długo oczekiwany powrót OG i niestety znowu uraz. Na domiar złego wypadł też Stew. Najwyższym grywalnymi gościem Sochan. Oj źle to poszło. Nie w tym kierunku bo Sochan kaleczy. 

może to tylko wrażenie, ale wydaje mnie się, że Ty się ostentacyjnie nacierasz każdym jednym ubytkiem, zwiększającym szanse na jak najc***owszy bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

może to tylko wrażenie, ale wydaje mnie się, że Ty się ostentacyjnie nacierasz każdym jednym ubytkiem, zwiększającym szanse na jak najc***owszy bilans

Nom

Choc akurat ludzie lykneli ta slabosc Spurs w pierwszych dwoch trymestrach I I tak maja najgorszy bilans I sa raczej bezpieczeni.

Ale pamietamy o tej propozycji 2W !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

może to tylko wrażenie, ale wydaje mnie się, że Ty się ostentacyjnie nacierasz każdym jednym ubytkiem, zwiększającym szanse na jak najc***owszy bilans

Słaby draft. Nie ma znaczenia czy pick 1 3 czy 5 

pod Wemby można palić głupa. Pod jakiegoś Colliera nie bardzo 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Nom

Choc akurat ludzie lykneli ta slabosc Spurs w pierwszych dwoch trymestrach I I tak maja najgorszy bilans I sa raczej bezpieczeni.

Ale pamietamy o tej propozycji 2W !

Serio uwazam ze w tym drafcie transza #3 może byc lepszym wyborem niż #1 

Los zadecyduje ale tu 7 graczy jest zbliżonych tzn słabych jak na top draftu 

Sam wiesz bo umiesz w draft 

Co tydzień w mock inna 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Słaby draft. Nie ma znaczenia czy pick 1 3 czy 5 

pod Wemby można palić głupa. Pod jakiegoś Colliera nie bardzo 

Serio uwazam ze w tym drafcie transza #3 może byc lepszym wyborem niż #1 

Los zadecyduje ale tu 7 graczy jest zbliżonych tzn słabych jak na top draftu 

Ostatnio sobie analizowalem killa slabych draftow I prospectow.

Okazuje sie, ze takie zjawisko niemal nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz jakie busty 

Teraz, Reikai napisał(a):

Wyjatek z prehistorii potwierdzajacy regule

Taki 2020 I 2021 mialy byc okropne bo covid bo to bo tamto.

Patrzysz całościowo a tu kontekst moich kontuzji jest ze rozmawiamy o top który jest słaby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

Zawsze lepiej mieć #1 niż #3. Zawsze.

W dniu draftu tak.  Ale w takim przypadku jak 24 może się okazać że oba wybory ( mają wysoki stopień prawdopodobieństwa wyższy niż normalnie) to busty. I za ten pierwszy płacisz prawie 2x tyle. 

59 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

@ignazz może zrzeknij się picku jak taki słaby draft. Po co salary sobie zapychać 😄

Trzeba dobrze wybrać. I w tym drafcie to duży kłopot. 

Na razie w BeGM obiektywnie niewiele mi wychodzi ale jak już mam coś wybrać to wybory w drafcie dosyć nieźle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

@ignazz może zrzeknij się picku jak taki słaby draft. Po co salary sobie zapychać 😄

Iggy nie jest osamotniony, bo inny GM odrzucił wczoraj moją propozycję niższego picku i unprotected z przyszłości za swój z czołówki 🤣 Chciałem go uwolnić od tego brzemienia nie mogąc już zdzierżyć notorycznego marudzenia na historyczną słabość tego draftu.

Z jednej strony biadolenie, a z drugiej żeby za pick płacić jak za zboże 😂

14 godzin temu, ignazz napisał(a):

2000 ładny rok 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/2000_NBA_Draft

A teraz daj prospekta lepiej się zapowiadającego niż Kenyon 

Szału tam nie było - fakt.. ale mówimy jeszcze o czasach, gdzie scouting europejski był na takim poziomie, że chwilę wcześniej zamiast Ilgauskasa ktoś tam wybrał w drfcie Zukauskasa.. bo też się skas kończyło jego nazwisko.. 

Jak ktoś szuka Gwiazdy w tym drafcie, to może faktycznie szału nie być, ale jak zwyczajnie gracza do rotacji - to powinno być jak zawsze z 20 takich graczy.

W drafcie 2000 spoko wyborami byli - Crawford, Redd, Turkoglu, Mike Miller, Kenyon Martin i QRich, a rotacyjni - Des Mason, Mo Peterson, Stevenson, House, Dooling i Magloire oraz jeszcze z 5 graczy miało swoje krótkie bo krótkie ale jakieś tam momenty. Draft 2000 to dość skrajny przypadek i trza się cofnąć o ponad 20 lat do takiego draftu.

Z czołowymi pickami bustów może parę być - jak oczekuje się Gwiazdy a nie ok gracza do rotacji, ale mój pierwszy scouting mówi mi że będzie ze 20 spoko graczy rotacyjnych (w tym paru tradycyjnie bardzo dobrych). 

Pamiętam jeszcze marudzenie na draft 2016, gdzie na wielką Gwiazdę zapowiadał się Ben Simmons - i to miał być jego draft i intrygujący był jeszcze chuderlawy Ingram, a później za nimi nic ciekawego.. A wyszło, jak wyszło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajmy o tym że osią dyskusji jest zarzut jakobym niesamowicie jakoś walczył o pick ( który sam w sobie przecież mając skład jaki mam będzie z automatu bardzo wysoki patrząc na kontuzje ) w tym drafcie. Oczywistym jest że się nie łapie do play in ale mój argument o słabości draftu ma tylko wyłącznie pokazać że przekazuje info do głosujących o kontuzjach tak jak to wygląda. Wiadomo że spodziewam się przez to gorszych wyników ale nie mogę się zgodzić na te zarzuty jakbym robił niewiadomo co niewłaściwego. Ktoś wrzuca info że kasztan rzucił Wizz 33 punkty a ja że OG po meczu wypada znowu. Tyle i aż tyle. 
Krzyczane też było o tej mojej propozycji 2 zwycięstw w 1 T z czego się wycofałem patrząc na początkowe głosy ale nie zmienia to faktu że posiadam bottom 3 ekipę ( na razie bo to młode 19-21 chłopaki ) a tamten kalendarz był przejebany (lakers minny Miami chyba Denver po 2 lub nawet 3 razy było). Więc o ile można nie zgadzać się z tym to proszę nie róbcie tu odnośników do kolejnych trymestrów tekstami „pamiętamy o 2W” bo skład urazy i kalendarz akurat był argumentem w moją stronę. 
 

reasumujac: draft jest na tyle słaby i zagadka aby nie robić z siebie idioty celem zyskania pozycji lub 2. Tym bardziej że tu więcej i tak się zyskuje traci na losowaniu ostatecznie. A top najsłabszych drużyn jest znany bez aktywności ich GM. Stąd moje sprostowanie i dyskusja jaki to draft jest słaby. 

Ps. Zwróćcie uwagę że nie cisnąłbym ten draft mając wysoki pick tak dla sztuki. Tym bardziej że rozsądnie sprzedawać pick więc powinienem ściemniać że jest dobrze i fajnie można wybrać. 

To co chce przekazać to tylko to że wrzucam info bez pudrowania po prostu i nie patrząc na czubek nosa i mój interes bo wtedy byście czytali o super prospektach. 

@Alonzo nie ma powodu aby ktoś w tym momencie robił wymianę z Tobą i tym twoim pickiem. Takie rzeczy to w noc draftu. Więc jeżeli chcesz nam przekazać że się na tym nie znasz to się udało. 

W noc draftu każdy z posiadaczy Pick będzie znał swoją pozycję, po wcześniejszych wyborach zobaczy kto dostępny aby wycenić pick, będziemy mądrzejsi po MM o sumę talentu lub jego brak. 

Po co ryzykować i oddawać potencjalną #1 za potencjalną #30? Draft jest słaby, bardzo słaby ale nie #1=#30

Co nie znaczy że z twoim pickiem ostatecznie nie pójdzie lepszy gracz niż z #1 w czerwcu 

Ryzyko jest i wtedy ten aspekt finansowy zaboli jak Cavs i Bennet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ignazz napisał(a):

@Alonzo nie ma powodu aby ktoś w tym momencie robił wymianę z Tobą i tym twoim pickiem. Takie rzeczy to w noc draftu. Więc jeżeli chcesz nam przekazać że się na tym nie znasz to się udało. 

Akurat draft w tej grze mi wychodzi całkiem niczego sobie :) 

I ja nie będę w ostatniej chwili robił takiego dealu rezygnując ze scoutowanego gracza w imię niescoutowanego gracza (być może busta lub zwykłego rolesa) oddając szanse na fajnego rolesa + do tego unprotected 1st pick 2031 - chyba jesteś niepoważny..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.