Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał(a):

Dlatego oddałem Collinsa i Roziera. Nie warto umierać za Aytona bo pociągnie w dół w każdej dyskusji. Niezależnie od gry w danym okresie lub innej roli w innym zespole. To karta bita z defaultu. 

Ależ pięknie broni się teraz moje oddanie Aytona które było przebite wielką fala krytyki i chyba rozłamu w Radzie ówczesnej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton Swoje zrobi, a zwłaszcza w  zespole pełnym kreatorów jak mój. To nadal jeden z lepszych zbierających w lidze i pewne double double co noc praktycznie. Ja rozumiem, że granie w Blazers nie jest sexy ale dajcie spokój, w begm gra w fajnym zespole i fajnie fituje, to nie jest jakaś czarna dziura Pacers begm. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kluczowe jest tam „w ostatnich dwóch tygodniach”, nie skłamałem, white robi w tym okresie 11,7pts, a Huerter 6pts na 35% fg.  Rui to strasznie jednowymiarowy gracz, poza punktowaniem nie potrafi absolutnie nic na dobrym poziomie, jest czarną dziurą w obronie i na desce, ale nawet te 18 ppg nie wiem skad sobie wziąłeś, bo za ostatnie dwa tygodnie ma 15,9pts na mecz. 
 

@Pablo81 zastanów się może kto wykręciłby lepszy bilans z rockets, twój Derrick white jak wstawisz go za vanVleeta czy mój VanVleet ? Fred robi bilans 30-35 na piekielnie mocnym zachodzie mając obok siebie Senguna, memicznego Brooksa, i bandę młodzieniaszków. Radziłbym Ci nie deprecjonować go, bo dla mnie oczywistym jest, że bez niego Rockets byliby w dupie. zajrzyj sobie na jego on/offy. Zauważ tez ze Gdyby rockets grali na wschodzie i nie grali po 4 razy z zachodem to mieliby teraz spokojnie dodatni bilans i walczyli o bezpośredni awans do play offs, bez playin. 
Ayton pomimo krytyki jaka spływa na niego, owszem zarabia za dużo, ale dalej jest w ~top10 centrów ligi. Top10 zbierających w lidze, dorzuca swoje punkty na dobrej efektywności. Co do niego to chyba mielismy 4 lata próbki w dobrym zespole, żeby nie musieć teraz pi*****ić, że to scrub tanker, bo jak grał w dobrym zespole również dawał sobie świetnie radę. 

 

W ostatnich 2 tygodniach White rozegrał 7 meczów. Był +121, 5,4 RPG, 6.5 APG i 2 BPG (!!!).

Ale napisz tylko o PPG, bo to pasuje do twojej narracji. Nie zapomnij zarzucić innym, że próbują coś ukrywać.

Jako słabość Huertera podałeś jego skuteczność. Z jakimi % rzuca FVV?


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ayton Swoje zrobi, a zwłaszcza w  zespole pełnym kreatorów jak mój. To nadal jeden z lepszych zbierających w lidze i pewne double double co noc praktycznie. Ja rozumiem, że granie w Blazers nie jest sexy ale dajcie spokój, w begm gra w fajnym zespole i fajnie fituje, to nie jest jakaś czarna dziura Pacers begm. 

Zgoda, po prostu trochę w jego przypadku odleciałeś ;)

Ayton nic nie zrobił, żeby go stawiać wyżej od Nurkiciów, Claxtonów czy Valanciunasów tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pablo81 napisał(a):

, JEDYNY ujemny bilans , jaki dostałem,

nakłanianie innych GMow w simce na nieodpowiadanie na moje oferty 

Ale mam szczerą nadzieję , że się mylę.

1. Nie dziękuj. Myślę że jakby dyskusja o Twoich absencjach odbyła się dwa tygodnie szybciej byłoby gorzej z bilansami bo moim zdaniem przemyciłeś w opisie pozytywy unikając negatywów 

2. żartobliwie zauważyłem że zaspałeś i zrobiłeś coś co nie zdarzyło się w historii ligi 9 wyborów jednego zespołu w 1 drafcie. Bardziej się śmiałem że przeoczył to ktoś kto żyje wymianami. Żart aby nie rozmawiać był żartem. Nikt przecież o zdrowych zmysłach nie przyjąłby twojej oferty 3 za 1 pick. A do tego doprowadziłeś kumulując za dużo wyborów przesypiając okres wcześniej. Jeżeli z tego błahego kibicowskiego wpisu ( śmieje się chętnie z różnych rzeczy w simce będąc tylko kibicem i nie zarabiając na tym jako konkurent GM) robisz dymy to nie poradzę ;) 

5 minut temu, Szulim napisał(a):

Ależ pięknie broni się teraz moje oddanie Aytona które było przebite wielką fala krytyki i chyba rozłamu w Radzie ówczesnej :D 

Mądry ruch. Nie zdradzaj nikomu. 

Bo trudniej będzie oddać innych kasztanów. Taki Giddey np. 

Lub inny Angela Russel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

 Bo trudniej będzie oddać innych kasztanów. Taki Giddey np. 

Lub inny Angela Russel 

DAR może i kasztan, ale od Giddeya to się proszę ojaniepawlić ;) Oglądam go w OKC od 3 lat więc może dostrzegam więcej jakości, ale też stagnacji. Nie zmienia to faktu, że ma chłopak talent na elitę rolesa i jeszcze dużo lat gry przed prime więc spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jako słabość Huertera podałeś jego skuteczność. Z jakimi % rzuca FVV?

Będąc liderem na obwodzie w słabym dość zespole rzuca na 41,2% fg. Z tym ze drobnym szczegółem jest fakt, że 60% rzutów jakie oddaje to rzuty za trzy. Większość tych rzutów za trzy sobie sam musi wykreować na koźle i nie są to wide wide open looki jakie dostaje Huerter notorycznie, czy White w celtics. Wstaw tych swoich łebków do rockets zamiast vanVleeta i każ im rozgrywać i rzucać pullup3’s i masz zamiast 30-35 bilans 20-45. VanVleet robi +7,4 w on/off za cały sezon, szanujmy się. Naprawdę atakowanie gracza który ma od iluś już lat regularnie ~top30 impact w lidze nie jest rozsądnym ruchem z twojej strony i skręcam się ze śmiechu jak ciebie czytam. 
 

3 minuty temu, Szulim napisał(a):

DAR może i kasztan, ale od Giddeya to się proszę ojaniepawlić ;) Oglądam go w OKC od 3 lat więc może dostrzegam więcej jakości, ale też stagnacji. Nie zmienia to faktu, że ma chłopak talent na elitę rolesa i jeszcze dużo lat gry przed prime więc spokojnie ;)

🤡

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał(a):

DAR może i kasztan, ale od Giddeya to się proszę ojaniepawlić ;) Oglądam go w OKC od 3 lat więc może dostrzegam więcej jakości, ale też stagnacji. Nie zmienia to faktu, że ma chłopak talent na elitę rolesa i jeszcze dużo lat gry przed prime więc spokojnie ;)

Akurat od T2 to DAR to Twoj drugi najlepszy gracz I powinienes go na maxa pompowac, a nie przytakiwac ze kasztan.

Kasztan to ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Akurat od T2 to DAR to Twoj drugi najlepszy gracz I powinienes go na maxa pompowac, a nie przytakiwac ze kasztan.

Kasztan to ten drugi.

DAR wykorzystał moment kiedy Cam był kontuzjowany i wszedł w większe buty

nie zmienia to faktu ze np Giddey od kilku meczy gra o wiele lepiej więc to akurat dobry prognostyk przez PO ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

1. Nie dziękuj. Myślę że jakby dyskusja o Twoich absencjach odbyła się dwa tygodnie szybciej byłoby gorzej z bilansami bo moim zdaniem przemyciłeś w opisie pozytywy unikając negatywów 

 

Ale proszę, miej trochę więcej, nie tyle szacunku, co może wiary w innych GMow i miej przekonanie , że ich głosy były merytoryczne i świadome. Nie myśl, że jak Ty czegoś nie naswietlisz , to jest to czarną magią dla innych.

Dostałem bilans adekwatny do:

a) absencji

b) szerokiej kadry na wypadek absencji.

Od Ciebie bilans najniższy - cóż mogę na to poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał(a):

DAR może i kasztan, ale od Giddeya to się proszę ojaniepawlić ;) Oglądam go w OKC od 3 lat więc może dostrzegam więcej jakości, ale też stagnacji. Nie zmienia to faktu, że ma chłopak talent na elitę rolesa i jeszcze dużo lat gry przed prime więc spokojnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szulim napisał(a):

DAR wykorzystał moment kiedy Cam był kontuzjowany i wszedł w większe buty

nie zmienia to faktu ze np Giddey od kilku meczy gra o wiele lepiej więc to akurat dobry prognostyk przez PO ;) 

W PO to ide o dobra flache, ze zostanie posadzony w waznych momentach z tym swoim Rondo treatment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szulim napisał(a):

DAR wykorzystał moment kiedy Cam był kontuzjowany i wszedł w większe buty

Nigdy nie powinno dojść do sytuacji, że Russell wykorzystuje kontuzję Cama Thomasa, żeby wejść w większe buty. To Cam Thomas powinien czekać na uraz DLO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

Na razie będzie można go bezkarnie podwajać. 

W takim razie droga wolna dla Giddeya pod kosz - gdzie albo rzuca:

Split Value FG FGA FG% 3P 3PA 3P% eFG% Ast'd %Ast'd
Shot D At Rim 114 182 .626  0 0   .626  72 .632

Albo oddaje do wbiegającego Banchero / będącego w rogu Murphy ;)

3 minuty temu, karpik napisał(a):

Nigdy nie powinno dojść do sytuacji, że Russell wykorzystuje kontuzję Cama Thomasa, żeby wejść w większe buty. To Cam Thomas powinien czekać na uraz DLO ;)

tylko cały czas patrzycie na sytuację z RL NBA, gdzie jak słusznie stwierdził i dostrzegł to @LeweBiodroSmoka - u mnie sytuacja była inna i od początku tak to przedstawiałem

Plus - obiecuję że teraz rozpiszę konkretnie minuty, żeby nie było domysłów że DAR gra 10min, a nie 30min jako 6th man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał(a):

tylko cały czas patrzycie na sytuację z RL NBA, gdzie jak słusznie stwierdził i dostrzegł to @LeweBiodroSmoka - u mnie sytuacja była inna i od początku tak to przedstawiałem

Ja po prostu patrzę na to tak, że gracza na poziomie startera trzymasz na ławie kosztem gracza na poziomie rezerwowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał(a):

Nigdy nie powinno dojść do sytuacji, że Russell wykorzystuje kontuzję Cama Thomasa, żeby wejść w większe buty. To Cam Thomas powinien czekać na uraz DLO ;)

O to to

Szkoda tych kilku sytuacji w Jazz. Oddanie Lopeza, dziwna fascynacja Giddeyem I Camem kosztem lepszego DLO.

Mogli spokojnie miec PO juz teraz niemal w garsci, a tak bedzie kopanina pfzez playiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, karpik napisał(a):

Ja po prostu patrzę na to tak, że gracza na poziomie startera trzymasz na ławie kosztem gracza na poziomie rezerwowego. 

Clarkson w Utah, Ginobilli w Spurs i tak naprawdę większość zdobywców 6MOY?

Nie zawsze w s5 jest 5 najlepszych graczy zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.