Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale to wynika z tej Twojej rotacji, którą tak pieczołowicie przygotowałeś? :)

31 minut na pg, 55 na sg

traktować tu Brauna jako kreatora czy mam się domyślać, że Booker jest ballhndlerem, bo tego chyba w opisie nie ma jest za to

przy Brunie marginalizujesz jego rolę, co poniekąd wynika z minut, ale niegdzie nie jest napisane kto tu kreuje

bo to nie są opisy playoffowe- tylko ogólne założenia ;) nie wydaje mi się żeby u mnie było jakoś mniej informacji niż u większości zespołów ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

bo to nie są opisy playoffowe- tylko ogólne założenia ;)

ogólnie to z tych założeń niewiele wynika poza tym, że pałujesz się do jakiejś epickiej głębi, która nawet nie jest prawidłowo przedstawiona, ciężko się robi opisy po 7 latach od startu gry, co? :)

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

nie wydaje mi się żeby u mnie było jakoś mniej informacji niż u większości zespołów ;) 

większość zespołów nie uzurpuje sobie prawa do historycznego bilansu na bazie braku, a potem tak niejasnego opisu, stąd chyba ta różnica w postrzeganiu

u Cb nie ma większości statystyk, przy niektórych graczach nie ma ich w ogóle, rotacja jest sknocona oraz nie ma terminarza - to jest o wiele mniej informacji niż w większości opisów

napisałem, że dałbym 23W przy opisie w terminie, ale na pewno nie takim, żeby była jasność ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ogólnie to z tych założeń niewiele wynika poza tym, że pałujesz się do jakiejś epickiej głębi, która nawet nie jest prawidłowo przedstawiona, ciężko się robi opisy po 7 latach od startu gry, co? :)

większość zespołów nie uzurpuje sobie prawa do historycznego bilansu na bazie braku, a potem tak niejasnego opisu, stąd chyba ta różnica w postrzeganiu

u Cb nie ma większości statystyk, przy niektórych graczach nie ma ich w ogóle, rotacja jest sknocona oraz nie ma terminarza - to jest o wiele mniej informacji niż w większości opisów

napisałem, że dałbym 23W przy opisie w terminie, ale na pewno nie takim, żeby była jasność ;]

 

nigdy nie pisałem terminarzy i nigdy nie brałem go pod uwagę ;) Od pierwszego głosowania, nigdy nie było to obowiązkiem :) 

Jak Ci tak bardzo na nim zależy to po przeczytaniu wszystkich opisów możesz przecież samodzielnie ustalić z kim graliśmy, bez wykonywania dodatkowych czynności :) 

Statsy masz podane u graczy, którzy pełnią u mnie taką samą rolę jak w rl NBA i są one tam miarodajne - w przypadku rolsow u których ta rola jest różna niż w rl teamach podawanie statsow uważam za zbędne bo to nie ROTO ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się złapać 20 min (ale na przyszłość- nie zawsze się uda), by przeczytać opisy spóźnialskich, więc poszła edycja:

Wolves i Grizzlies po +3W.

1W zabieram tym co się nie chciało zrobic opisów dalej, nie tankującym i z GMami, czyli:

Nets, Knicks, Bucks, Wizards, Pelicans i Thunder po -1W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

ten blok co skoczył na Jokicia zajebisty a to chyba było 1 czy 2 posiadania po tym jak zapakował po minięciu Pritcharda ;D W ogóle ławka wygrała mecz Nuggets - super intensywność + najlepsze highlighty imo Aaron Gordon i on był xfactorem, jakby Tatum nie przychylił tej czystej trójki pod koniec to pewnie Boston by to wyrwał, ale zjebał i się zemściło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te highlightsy to w ogóle jakieś od tyłu ;]

no Tatum to akurat był strasznie pasywny, dostać taki mecz od Browna i dać 15 punktów, no ale świetna obrona cały mecz też na nim, niemniej w świetle tej ostatniej konwersacji o MVP to się tymi dwoma meczami sam z niej poniekąd wypisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

te highlightsy to w ogóle jakieś od tyłu ;]

no Tatum to akurat był strasznie pasywny, dostać taki mecz od Browna i dać 15 punktów, no ale świetna obrona cały mecz też na nim, niemniej w świetle tej ostatniej konwersacji o MVP to się tymi dwoma meczami sam z niej poniekąd wypisał

jo, średnio Tatum- ale też cała obrona na niego ustawiona typowo, Brown miał jednak sporo więcej miejsca a i tak potrafił kilka razy przykasztanic - jak choćby nie kończąc tego alleya od Tatuma chyba w 3q :D 

Generalnie mecz się dobrze oglądało, taki klimat PO typowo, a no i Jamal Murray w obronie - zapomniałbym pochwalić, zaskoczony aż byłem :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

a to zaliczyli punkty? ja to w nocy jednym okiem już widzialem, ale wydawało mi się że była piłka dla Bostonu po tym :) 

 

Nie zaliczyli, ale na powtórkach widać, że piłkę najpierw odbiła się od tablicy zanim ją zgarnął Watson.

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

zaliczyli, błąd jakich wiele, mnie to już nawet nie rusza, dobrze, że sobie nic nie zrobił albo Jokowi

Zaliczyli blok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.