Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no tak, podnieciłeś się po raz enty dobrym okresem Russella i jakieś wnioski z kosmosu nt. grajka under 150 wyciągasz jakby to był jakiś Harden i rezonował na całą ligę

Lol

Lubisz cos napisac, byle tylko sie czepic co?

Ja, ktory Dlo cisne jak malo kto, podniecam sie po raz enty dobrym okresem DLO, lmao.

Kazdy kto oglada OKC wie, ze Giddey jest tam najslabszym ogniwem.

Kazdy, kto oglada Lakers wie, ze DLO jest chimeryczny, a pojscie na lawke przyplacil placzem I kiepska gra.

Ale to trzeba ogladac I jednych I drugich, a nie zarzucac innym tworzenie nowej rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Lubisz cos napisac, byle tylko sie czepic co?

to nie ja się przyczepiłem do grajka, który pod prawie każdym względem wygląda lepiej, weryfikacja Giddeya dopiero przyjdzie, DAR jest zweryfikowany już wielokrotnie, a już na pewno nie jest tak, że wstawienie Giddeya jego kosztem obniża bilans Jazz o kilka W co tak ochoczo zasugerowałeś, zresztą podobnie było z Dortem rok temu, dziś gdy OKC jest siłą jakoś ciężko się go czepić

i jeszcze to pisanie o c***owym duecie defensywnym na obwodzie jednocześnie wymuszanie Russella w zamian

Giddey z miesiąca na miesiąc wygląda lepiej w adv, aktualnie w lutym 126o/114d +12NET na zjadalnej już efektywności, nie muszą oglądać Thunder żeby założyć, że DAR nie jest tu żadną nadwyżką, a jak pisałem wyżej może być bardziej przydatny na ławce w momencie gdy Thomas i Banchero są w S5, dodatkowo Jazz ma sporo fajnych schooterów, których DAR może kreować, pisanie o kilku winach w plecak jest po prostu śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to nie ja się przyczepiłem do grajka, który pod prawie każdym względem wygląda lepiej, weryfikacja Giddeya dopiero przyjdzie, DAR jest zweryfikowany już wielokrotnie, a już na pewno nie jest tak, że wstawienie Giddeya jego kosztem obniża bilans Jazz o kilka W co tak ochoczo zasugerowałeś, zresztą podobnie było z Dortem rok temu, dziś gdy OKC jest siłą jakoś ciężko się go czepić

i jeszcze to pisanie o c***owym duecie defensywnym na obwodzie jednocześnie wymuszanie Russella w zamian

Giddey z miesiąca na miesiąc wygląda lepiej w adv, aktualnie w lutym 126o/114d +12NET na zjadalnej już efektywności, nie muszą oglądać Thunder żeby założyć, że DAR nie jest tu żadną nadwyżką, a jak pisałem wyżej może być bardziej przydatny na ławce w momencie gdy Thomas i Banchero są w S5, dodatkowo Jazz ma sporo fajnych schooterów, których DAR może kreować, pisanie o kilku winach w plecak jest po prostu śmieszne

Kilku W mialem na mysli innych glosujacych lacznie. Myslalem, ze to oczywiste ze nikt nie obnizy Jazz z 17W na 10, bo Giddey gra w s5 zamiast DLO.

DLO zagral najlepszy trymestr w karierze(?), a u nas gra z lawki kosztem Giddeya, ktory moglby spokojnie wlasnie kreowac lawke, do tego tworzac na pewno nie neutralny backcourt w D. Kto tu jest POA, Giddey czy Cam? DLO to kasztan w D, ale przy reszcie s5 fituje lepiej.

Obserwujac DLO od jego meczow w SL w 2015 wiem jaki jest chimeryczny, ciotowaty I jak mnie wkurwia juz prawie dekade. Ale jak gra najlepsza koszykowke w zyciu, to korzystasz z tego kosztem freaking Giddeya.

Ale nie zamierzam kruszyc kopii o to, nie walcze z Jazz o winy, po prostu nie piszmy o tym ze DLO bylby swietnym 6th manem, skoro nie ma do tego osobowosci, charakteru I innych takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

@Reikai pamiętajmy, że koniec końców nikt mu majtów nie przypiął, więc nie musisz aż tak z nim jechać do spodu 

przecież to pierwszej klasy konfident, co Ty Denis dajesz (i pseudo gangster, pewnie słucha Bedoesa z Sentino)

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale jak gra najlepsza koszykowke w zyciu, to korzystasz z tego kosztem freaking Giddeya.

gość zagrał trymestr 20/6  na TS 2%+ od średniej ligowej, myślę, że miał już w karierze znacznie lepsze okresy, ale tak samo nie zamierzam spędzić dnia na gadaniu o nim, clue jest takie, że nie powinno się robić u nas Simsów i sugerowania jakiś fochów graczy tego pokroju, ale oczywiście to wciąż tylko mój punkt widzenia, zobaczymy jak to ogół odbierze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież to pierwszej klasy konfident, co Ty Denis dajesz (i pseudo gangster, pewnie słucha Bedoesa z Sentino)

gość zagrał trymestr 20/6  na TS 2%+ od średniej ligowej, myślę, że miał już w karierze znacznie lepsze okresy, ale tak samo nie zamierzam spędzić dnia na gadaniu o nim, clue jest takie, że nie powinno się robić u nas Simsów i sugerowania jakiś fochów graczy tego pokroju, ale oczywiście to wciąż tylko mój punkt widzenia, zobaczymy jak to ogół odbierze

A moim zdaniem jak najbardziej powinnismy, bo jestesmy freakami NBA i powinno wymagac sie od nas glebszej analizy niz top10 ligi, dlatego dyskutujemy o Russellach, G. Williamsach itd.

Elita NBA w Polsce powinna miec elitarne analizy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem częściowo pojazd po Giddey, bo kolo dostaje regularne Rondo treatment w ataku i trza oglądać mecze, żeby to wiedzieć, ale mimo wszystko moim zdaniem the odd men jest tam Cam Thomas - dziura w obronie i nieefektywny scorer z tunnel vision w ataku. 

Niemniej jednak fajnie byłoby, gdyby @Szulim rozpisał jakieś orientacyjne minuty w swojej ekipie, bo może się okazać, że DLO i tak gra ok. 30 minut, tylko, że z ławki, a taki Thomas 15-20, ale w S5. Wtedy będzie, że się przypierdalam troszkę na siłę ;)

W każdym razie ja bym tam startował DLO-Dort-Murphy ze względu na size i shooting :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No smutek

aczkolwiek na szczęście to lewa ręka

sam okres pauzy przy tej kontuzji to 4-6 tygodni jak starałem się rozeznać więc na playoffs powinien być gotowy. Choć pewnie Raptors to już w tym sezonie go nie wypuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład opisu @Pablo81 (bez urazy, takich opisów jest więcej) gdzie widać tylko puder, bo tyle go jest, sprawia, że wątpię już w sens opisów.

Gdyby ktoś wprowadził jakiś automat, który w tabelce by wrzucał staty plus ilość meczów to miałoby to większą wartość merytoryczną niż nasze opisy z sezonu zasadniczego.

Dla mnie osobiście takie opisy, które nie wspominają o kontuzjach, mają minuty rozpisane tylko i wyłącznie na okazję gdy wszyscy są zdrowi tak jakby nic się nie stało, tak jakby ktoś wierzył, że może się uda (i często się udaje) by nikt lub niewielu to zauważyło, jest obrazą dla wszystkich czytających i takie cwaniactwo (nie wierzę, że zapomnienie) zdecydowanie zniechęca do czytania. A jeżeli mamy nie czytać to bez sensu by ktoś pisał.

Od wielu trymestrów wpisuję uczciwie minuty bardziej realne niż standardowe 240.

Wystarczy rozpisać minuty gdy wszyscy są zdrowi (tu część osób kończy) i pomnożyć ilość minut przez nieobecności. Wynik dzielimy przez ilość meczów, i wychodzi ile minut trzeba rozpisać ponad standardowe 240. Najczęściej jest to pomiędzy 260 a 280 minut.

Proste i zajmuje 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.