Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko przejrzałem ostatnie wpisy, później poczytam dokładnie i możliwie, że do niektórych kwestii się odniosę.

Na szybko bo zaraz trzeba będzie szykować na mecz w europejskiej stolicy koszykówki 🐶

Dlaczego Jock lepiej fituje od Aytona ? Proszę o rozwinięcie czy to jest pusty slogan ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, tangiers napisał:

Ja juz place Dipo 4 lata, ciezko stwierdzic za co xd

Ale Brooksa i tak do konca swiata bedzie mi sie wypominac ;)

Brooks nie żałuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, LAF napisał:

Dlaczego Jock lepiej fituje od Aytona ? Proszę o rozwinięcie czy to jest pusty slogan ?

Ogólnie to może przereagowuje, ale nie tylko ja, więc polecam tekst:

https://www.brightsideofthesun.com/2022/10/14/23402116/jock-landale-brings-needed-versatility-to-phoenix-suns-frontcourt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fluber a oglądałeś choć raz Phoenix ? Jock to zwykły role player nic więcej. Co do Aytona to tutaj muszę przyznać, że gra wyśmienicie do tej pory. Pewny punkt drużyny @Pablo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, fluber napisał:

Że tak spytam, co jest tu napisane o relacji JL-DA? :) I ogólnie co wynika z tego artykułu? :) Że JL>DA w Twojej opinii wynika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, LAF napisał:

@fluber a oglądałeś choć raz Phoenix ? Jock to zwykły role player nic więcej. Co do Aytona to tutaj muszę przyznać, że gra wyśmienicie do tej pory. Pewny punkt drużyny @Pablo81

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Że tak spytam, co jest tu napisane o relacji JL-DA? :) I ogólnie co wynika z tego artykułu? :) Że JL>DA w Twojej opinii wynika?

Przeciez ja wiem ze ayton jest lepszy niż landale. 

Pisałem o ficie, a nie o poziomie graczy. Landale po prostu idealnie pasuje do tego zespołu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

Przeciez ja wiem ze ayton jest lepszy niż landale. 

Pisałem o ficie, a nie o poziomie graczy. Landale po prostu idealnie pasuje do tego zespołu. 

W tym artykule nie ma nic na temat fit Lansdale > fit Ayton.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Pablo81 napisał:

W tym artykule nie ma nic na temat fit Lansdale > fit Ayton.

Nie, ale jak znajdziesz gdzieś artykuł w którym na temat fitu aytona do Suns piszą "match made in heaven" albo coś podobnego to daj mi znać. 

Przecież to nie jest jakaś wiedzą tajemna że były w poprzednich latach dużo wątpliwości czy Suns potrzebują takiego gracza jak ayton i czy go zatrzymywać czy nie. 

Reagujecie jakbym pisał że landale jest lepszym graczem niż ayton. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Nie, ale jak znajdziesz gdzieś artykuł w którym na temat fitu aytona do Suns piszą "match made in heaven" albo coś podobnego to daj mi znać. 

Przecież to nie jest jakaś wiedzą tajemna że były w poprzednich latach dużo wątpliwości czy Suns potrzebują takiego gracza jak ayton i czy go zatrzymywać czy nie. 

Reagujecie jakbym pisał że landale jest lepszym graczem niż ayton. 

Podajesz link do artykułu, który rzekomo pisze o lepszym ficie, a tam nic ta ten temat nie jest napisane.

Artykuł trzyma poziom Onetu - 2/3 to streszczenie dotychczasowej kariery Australijczyka, a dalej bardzo odkrywcze myśl, że dodatkowy zawodnik daje elastyczność ławce Suns. Autor pisze, że Lonsdale przy dobrych wiatrach może zostać 6-7 graczem rotacji.

Na poparcie swojej tezy (może i slusznej) o kiepskim ficie Aytona do Suns wklejasz artykuł, który o tym nic nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Na poparcie swojej tezy (może i slusznej) o kiepskim ficie Aytona do Suns wklejasz artykuł, który o tym nic nie mówi.

Moja teza jest taka że landale jest lepszym fitem do Suns niż ayton. Nie że ayton jest kiepskim fitem. Nie że ayton jest gorszym graczem. I podrzucilem artykuł w którym piszą dlaczego landale tak dobrze pasuje do Suns . Tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Moja teza jest taka że landale jest lepszym fitem do Suns niż ayton. Nie że ayton jest kiepskim fitem. Nie że ayton jest gorszym graczem. I podrzucilem artykuł w którym piszą dlaczego landale tak dobrze pasuje do Suns . Tyle. 

Wrzucając artykuł napisałeś, że nie tylko Ty to zauważasz, podczas, gdy autor artykułu o tym nie wspomniał. Jest to nieprawdą. Ale dla mnie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczyło nie grać b2b i wrócił do normalnej gry. Dawać EuroBasket co roku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Wrzucając artykuł napisałeś, że nie tylko Ty to zauważasz, podczas, gdy autor artykułu o tym nie wspomniał. Jest to nieprawdą. Ale dla mnie EOT.

Wrzucając artykuł napisałem że może przereagowuje, ale nie tylko ja. 

12 godzin temu, fluber napisał:

I wrzucilem artykuł gdzie jarają się landalem. 

Więc przestań pisać jakbym wrzucił info ze " To jest artykuł który potwierdza ze ayton to kiepski fit w suns - link".

W tej grze się już o niczym nie da podyskutować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielki Bojan tez poki co po eurobaskecie niszczy.

W 5 meczach: 23 PPG na 70TS%, 4.2 trojki trafione na 51%(lol). Szkoda tylko, ze nie trafil do lepszej druzyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, fluber napisał:

Nie. Tam się rozbijało o to, że Ayton powiedział chce Maxa a oni, że nie. Tak jest słabym fitem i dlatego wyrównali ofertę a mógł taki Jock za minimum biegać w s5 i wtedy jeszcze lepiej by grali, że też nikt na to nie wpadł w Phoenix 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

odchodzę.

Mobley ma potencjał 95 w 2K, więc nie przejmuj się Benem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to niezłe te zawieszenie Washingtona :D

co oni go w marcu pod tank zawieszo

Skad wy to k**** wzięliście ? Przeczytałem to będąc w pracy i zaakceptowałem szybko ben Simmonsa w ROTO za niego bo miałem taka ofertę na yahoo… Pajace k****, pajace :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, LAF napisał:

Nie. Tam się rozbijało o to, że Ayton powiedział chce Maxa a oni, że nie. Tak jest słabym fitem i dlatego wyrównali ofertę a mógł taki Jock za minimum biegać w s5 i wtedy jeszcze lepiej by grali, że też nikt na to nie wpadł w Phoenix 

No na ten moment ( mała próba) znacznie lepiej grają z Landalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi