Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Miles Bridges dwa razy z rzędu pobił swoje career high, dziś 45-8-7, 6 trójek i 17/27 z gry, a przedwczoraj  41pts na 16/26 z gry i 5 trójek. Monsterrrrr. 
 

Pacers wyglądają generalnie mocarnie w tym trymestrze, Nesmith, Bojan, Tre, Brandin - wszyscy zaliczają dużo lepszy trymestr niż poprzedni. Do tego piękny Bridges naprawdę ładnie sobie radzi jako pierwsza opcja, a to że ma słaby team w realu nie powinno być tu wyznacznikiem, Hornets jako organizacja ssie strasznie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Pacers wyglądają generalnie mocarnie w tym trymestrze, Nesmith, Bojan, Tre, Brandin - wszyscy zaliczają dużo lepszy trymestr niż poprzedni. Do tego piękny Bridges naprawdę ładnie sobie radzi jako pierwsza opcja, a to że ma słaby team w realu nie powinno być tu wyznacznikiem, Hornets jako organizacja ssie strasznie. 

VanFujare też można publicznie pokazać, co może po suchych cyfrach nie widać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udam ze tej listy nie widziałem:

100. OG 

123. Duren

165  Keldon

224  Stew

267 Sochan

271 Mathurin 

303 Bilal

i jak już chciałem odpuścić szukania reszty to zauważyłem ze reszty nie będzie bo lista skończyła się na 320 graczach  

dziekuje za uwagę 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

tu akurat prawda że Pactf mają spore szanse na dodatni bilans za ten trymestr 

8 spotkan graja bez zadnego centra

a van fujara robi ostatnio 12-6 na 25 % za 3, zas huston zaliczylo zjazd

 

chyba ze te nesmithy, shamety sa lepsze od senguna, brooksa, smitha jr?

mam wrazenie, ze ja i @Alonzo jako jedyni przykladamy sie odpowiednio do analizy innych druzyn szczegolowej w begm, co golym okiem widac na przykladzie Pacers

+

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

VanFujare też można publicznie pokazać, co może po suchych cyfrach nie widać 

 

Thx, akurat znowu ma małego slumpa więc nie pisze o nim w kontekście „lepszego drugiego trymestru”, ale wrzucałem już wcześniej, że w tym trymestrze ostro nakurwia te bloki, w ostatnim meczu znowu 4blk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

 

267 Sochan

271 Mathurin 

303 Bilal

moge dac za tych minusowych grajkow po 2-rundowcu zatem. niech strace

+ a propo pacers

Fred VanVleet (left adductor strain) is expected to miss at least four games.
VanVleet will miss at least four games, beginning with Tuesday’s matchup with the Pacers. As a result, rookie Amen Thompson will move into the starting lineup, which significantly boosts his fantasy value. He should be rostered in standard leagues until VanVleet is cleared to return, and he’ll have value beyond that.
Related

 

takze no nie wiem gdzie ten plusowy bilans ale ok xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet Stephen Curry - Draymond Green ma bilans 33-8 od sezonu 2021/22, gdy panowie grają razem. Gdy dodamy do tego zestawienia Klaya Thompsona, rekord zatrzymuje się na 36 wygranych i aż 34 porażkach. Odkąd Thompson wrócił do gry po uporaniu się z poważnymi problemami zdrowotnymi, w meczach, w jakich występował Warriors zrobili bilans 74-71. W 45 meczach bieżących rozgrywek zawodnik notował 17,1 punktu trafiając 41,5% z gry i 37% za trzy. 

Takiej niskiej produktywności u Thompsona nie oglądaliśmy od ponad dziesięciu lat. Zespół z nim na parkiecie notuje 116,5 punktu na sto posiadań w ataku i traci 119,4 w tym samym przeliczniku, więc tzw. “NetRating”, czyli liczba pokazującą, jak wiele zawodnik daje drużynie w przekroju stu posiadań, jest w przypadku Thompsona ujemna (-2,9). 
 

@Tecu pytanie, będziesz dalej katować klaya w s5 kosztem maxeya w tym trymestrze ? :D on jest slabiutki ostatnio, w defensywie tragiczny, a w ataku w kratkę. 


Ja bronilem twój zespół po I trymestrze bo Big3 embiid kyrie i Maxey wszyscy byli raczej zdrowi, natomiast w tym będziesz u mnie chyba dużo gorszy bilans mieć, bo kyrie i Embiid na trochę wypadli już, a ławka jest taka sobie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Super Trade deadline dla mnie.

Jesli chodzi o mnie to:

bojanem będę się jarał razem z @człowiek...morza 

nesmith zwiększona rola i minuty, które zabierał mu ten kasztan hield.

U rywala z nets: 

killian hayes i jego wartość mocno zweryfikowana. 
Lowry zesłany do mordoru. 

 

No i jeszcze grant Williams sprawdzi się jako systemowy gracz hornets. Hue hue.

 



 

 

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Można pytać o Tyusa Jonesa i Kevina Huertera :)

Pamietajcie jak bedzie żulił kolejne bieda extension dla gracza którego dopiero pozyskał.

Chyba mówiłem podczas tego extension, że dokładnie to się stanie. Szkoda tylko Tyusa w tym wszystkim, mógł dostać gdzieś fullMLE w to lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Chyba Super Trade deadline dla mnie.

Jesli chodzi o mnie to:

bojanem będę się jarał razem z @człowiek...morza 

nesmith zwiększona rola i minuty, które zabierał mu ten kasztan hield.

U rywala z nets: 

killian hayes i jego wartość mocno zweryfikowana. 
Lowry zesłany do mordoru. 

 

No i jeszcze grant Williams sprawdzi się jako systemowy gracz hornets. Hue hue.

 



 

 

Pamietajcie jak bedzie żulił kolejne bieda extension dla gracza którego dopiero pozyskał.

Chyba mówiłem podczas tego extension, że dokładnie to się stanie. Szkoda tylko Tyusa w tym wszystkim, mógł dostać gdzieś fullMLE w to lato. 

Co to znaczy "żulił"?

Dla Randla było ci za dużo, to się nie znałem, dla Jonesa "żuliłem" (niby k**** jak :) ), też źle. No nie dogodzisz tankerowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Co to znaczy "żulił"?

Dla Randla było ci za dużo, to się nie znałem, dla Jonesa "żuliłem" (niby k**** jak :) ), też źle. No nie dogodzisz tankerowi :(

XDD, uważaj kolego, żebyś nie skończył niżej ode mnie na koniec RS, bo randle to sobie długo nie pogra, a inni tez jakieś urazy (Porzi, middleton) 

12mln rocznie od 24/25 dla Tyusa Jonesa to zwykłe żulenie, to jest fakt, nie opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu mój tree Jones mann pogra? 

8 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

moge dac za tych minusowych grajkow po 2-rundowcu zatem. niech strace

 

 

Nie przepłacaj. Poczekaj. Zobacz co można za 2rds dostać w realu. Zbyt nerwowo do wpisu podszedłeś. 
 

taka ich wycena na dziś i taki bilans na dziś 

ja ich potrzymam 4 lata i zobaczę co wyrośnie. Potencjał jest. Talentu sumarycznie jakoś mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

8 spotkan graja bez zadnego centra

a van fujara robi ostatnio 12-6 na 25 % za 3, zas huston zaliczylo zjazd

 

chyba ze te nesmithy, shamety sa lepsze od senguna, brooksa, smitha jr?

mam wrazenie, ze ja i @Alonzo jako jedyni przykladamy sie odpowiednio do analizy innych druzyn szczegolowej w begm, co golym okiem widac na przykladzie Pacers

+

Yap

W 2T Pacers będą mocniejsi i powinni się włączyć do walki o play in, ale w 1T bilans Indiany jaki dostali od większości głosujących to był jakiś ponury żart..

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No i jeszcze grant Williams sprawdzi się jako systemowy gracz hornets. Hue hue.

Grant dorastał w Charlotte i jego trafienie do Hornets, to może być bardzo fajna historia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

chyba ze te nesmithy, shamety sa lepsze od senguna, brooksa, smitha jr?

O, widzę ze Jak zawsze rzetelna analiza, porównać shameta który u mnie gra po 10minut z sengunem xD

Człowiek_skaut w pełnej okazałości. 

 

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

2T Pacers będą mocniejsi i powinni się włączyć do walki o play in, ale w 1T bilans Indiany jaki dostali od większości głosujących to był jakiś ponury żart..

Wytłumacz mi proszę Co to znaczy „powinni włączyc się do walki o play in, jesli ja miałem miejsce gwarantujące playin po pierwszym trymestrze już? XDD


Jak już to chyba miałeś na mysli Play offs ? 
cavs, sixers, bulls wydają się być w zasięgu jak najbardziej. 

proszę cie nie idz ta droga i nie baw się w takie manipulacje, ja mialem dziesiąty bilans według głosujących, a ty piszesz o włączeniu się do walki o play-in? 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Co to znaczy „powinni włączyc się do walki o play in, jak miałem miejsce w playin po pierwszym trymestrze juz? 
Jak już to chyba miałeś na mysli Play offs ? 
cavs, sixers, bulls wydają się być w zasięgu jak najbardziej. 

W poprzedni łikend robiłem sobie wstępny ranking na Wschodzie i ogólnie mam pewien pogląd jak to może u nas wyglądać - przynajmniej wg mnie. Wygląda na to, że w walce o playoffs mamy na Wschodzie 11 teamów (chyba, że z opisów wyjdzie 12 - ale ten 12ty wg mnie ma pewien istotny problem na jednej kluczowej pozycji). 

Ciężko ocenić jak potoczy się sezon 76ers (Embiid). 

Obaczymy jak to będzie wyglądało po opisach, głosowaniach i wymianach przed 3T - bo sytuacja u nas często zmienia się bardzo dynamicznie. A i kontuzje (jak niewiadoma z Embiidem) mogą nagle sporo zamieszać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.