Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LONGER01 napisał(a):

@Alonzo Bucks mają 13 zawodników w arkuszu, chyba będzie trzeba przekonwertować 2waya 

Tak, widziałem :) 

Jednak w Regulaminie mamy wśród zmian, że można mieć 13 graczy na kontraktach w poszczególnych trymestrach - jednak nie dwa razy pod rząd - zatem Bucks chyba ostawimy z 13 graczami w 2T ;) 

Jak Ozzy doda kontrakty, to wyjaśni nam się salary tych nieuzupełnionych teamów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Reikai napisał(a):

Spurs spadaja z bottom 1 po T2.

Wrocil Duren, Mathurin dostaje propsy od @RonnieArtestics, Sochan sie ogarnal, nagle zrobila sie tam rotacja 8 osobowa mlodych gniewnych. A nie wspomnialem nawet o OG.

Szkoda ze Rozier po odejściu gra jeszcze lepiej a i Collins ustabilizował grę jak go już nie mam. Ostatnio minuty dostaje Davion Mitchell ale obserwuje tez Bilala. 
 

na razie gram: Sochan Mathurin Keldon OG Duren 

moze Mitchel wejdzie do S5 a Keldon z ławki. Gdzie minuty dostanie Stew i Bilal. 

Sytuacje komplikuje fatalny Tre Mann i Dieng. Hayes nie lepszy. A szkoda. 

Z Little już nic chyba nie będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

mecz przewalił akurat Durant :) do spółki z Allenem, Booker cały mecz grał kozacko :) 

Przy takiej dyspozycji indywidualnej to się zamyka mecze jak Luka albo kontroluje jak parę dni wcześniej Embiid. Ale to nie ten rozmiar kapelusza. 

A z tego co kojarzę to Booker w tych swoich najlepszych punktowo wystepach, zawsze po dupie dostawał, ale linijka pięknie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Przy takiej dyspozycji indywidualnej to się zamyka mecze jak Luka albo kontroluje jak parę dni wcześniej Embiid. Ale to nie ten rozmiar kapelusza. 

A z tego co kojarzę to Booker w tych swoich najlepszych punktowo wystepach, zawsze po dupie dostawał, ale linijka pięknie wygląda. 

xD co Ty gadasz xD jaka wina Bookera w tym, że Durant pudłuje dwa rzuty, Allen robi ofensa z dupy w ciągu ostatniej minuty :) Allen c***owo broni Nembharda (jeśli mnie pamięć nie myli) na wyrównanie, a nawet przy game winnerze to Booker dwa razy świetnie w defensywie- najpierw na Siakamie, a potem kontestując rzut (ale Durant się gdzieś tam zahacza i nie łapie piłki) - koszykówka to sport zespołowy, więc nie za bardzo wiem po co te próby zaczepki Bookera, który grał kozacki mecz i przez cały mecz Suns byli na prowadzeniu właśnie dzięki niemu, no ale w ostatnią minutę to Durant chciał się pokazać i się skończyło jak skończyło :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

xD co Ty gadasz xD jaka wina Bookera w tym, że Durant pudłuje dwa rzuty, Allen robi ofensa z dupy w ciągu ostatniej minuty :) Allen c***owo broni Nembharda (jeśli mnie pamięć nie myli) na wyrównanie, a nawet przy game winnerze to Booker dwa razy świetnie w defensywie- najpierw na Siakamie, a potem kontestując rzut (ale Durant się gdzieś tam zahacza i nie łapie piłki) - koszykówka to sport zespołowy, więc nie za bardzo wiem po co te próby zaczepki Bookera, który grał kozacki mecz i przez cały mecz Suns byli na prowadzeniu właśnie dzięki niemu, no ale w ostatnią minutę to Durant chciał się pokazać i się skończyło jak skończyło :) 

 

przeciez ty nawet meczu nie ogladales tylko w barcelonie jaja smażysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

xD co Ty gadasz xD jaka wina Bookera w tym, że Durant pudłuje dwa rzuty, Allen robi ofensa z dupy w ciągu ostatniej minuty :) Allen c***owo broni Nembharda (jeśli mnie pamięć nie myli) na wyrównanie, a nawet przy game winnerze to Booker dwa razy świetnie w defensywie- najpierw na Siakamie, a potem kontestując rzut (ale Durant się gdzieś tam zahacza i nie łapie piłki) - koszykówka to sport zespołowy, więc nie za bardzo wiem po co te próby zaczepki Bookera, który grał kozacki mecz i przez cały mecz Suns byli na prowadzeniu właśnie dzięki niemu, no ale w ostatnią minutę to Durant chciał się pokazać i się skończyło jak skończyło :) 

 

Przecież on w końcówce też swoje ma za uszami w ataku (generalnie w 4q to już szału nie było raczej), np. kompletnie nie rozumiem sytuacji, gdzie po dobrej obronie 2-3min do końca meczu, on biegnie od razu z piłką i w 5s akcji oddaje rzut zza łuku, gdzie dostaje czapę zza pleców, zamiast potrzymać piłkę dłużej. 

To jest właśnie ta różnica w mądrości między nim a takim Luką. A po cichu tu próbowałeś ich wrzucić obok siebie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.