Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lepszy przykład. Najlepsze jest inwestowanie w graczy o wątpliwej wartości typu Wiggins Collins Duncan Ro czy Rozier. Przyjmowanie razów na gola dupe ze kasztany a po oddaniu ich zmęczonym ta krytyka obserwacja jak rozkwitają igrają nie swój basket. Rozier teraz będzie grany coś czuje. 

Wszystko w imię rozrywki bo to tylko gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2024 o 10:08, RonnieArtestics napisał(a):

Sam sprzedałeś poole i bena Simmonsa w momencie najniższej ich wartości, a piszesz takie rzeczy jak piszesz, że komuś głowa nie nadąża, że to ja popełniam błędy logiczne.
I jeszcze robisz z siebie jakiegoś wizjonera. Albo skauta roku, gdy autopick przydzielił Ci Camarę :) 

Może pochwal się kolegom tak jak mi na priv, ze za Poole oferowano Ci Haliburtona i odrzuciłeś ? ;) 

stąd czlowiek_skaut mysle ze rzeczywiście pasuje tu w pizdeczke @Qcin_69 

 

Czy @człowiek...morza potwierdza? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ praktycznie nie ma asystowanych rzutów w HCO, niestety dla Nuggets przerasta obecnie Murraya głównie regularnością, dodając do tego trymestr Joka póki co na 76TS i 142 ortg, myślę, że 1 seed powinien być obroniony bez większych strat (odpukać), ciekawe czy Sota zdąży na koniec nadgonić, bo rzeczywiście szykuje się im gruby bilans w drugiej tercji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie zimowe wieczory. Księżniczka miłe widziana. Nie będę pukał koniuszego

4 godziny temu, LONGER01 napisał(a):

OG od ściany do ściany, trading block -> extension -> trading block 

To gracz wybrał taki los. Proponowałem co mogłem. 

Coś czuje ze wtym roku gm spurs decyduje kto zrobi mistrza. 

@Qcin_69 możesz wysłać tez ofertę. Nawet taka za pick aby przytrzymać OG i nie wzmacniać konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers ma wszystko co trzeba. Już niemłody ale lubiany Reaves i zdjęcie swapu 25 robi robotę. W lato byłoby to niemożliwe ale gracz obniżył tak potężnie loty ze teraz ta cena jest logiczna. Nie trzeba tych 4 pickow oferowanych latem. Gm przespał w lato temat bo gracz stracił na wartości. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Lakers ma wszystko co trzeba. Już niemłody ale lubiany Reaves i zdjęcie swapu 25 robi robotę. W lato byłoby to niemożliwe ale gracz obniżył tak potężnie loty ze teraz ta cena jest logiczna. Nie trzeba tych 4 pickow oferowanych latem. Gm przespał w lato temat bo gracz stracił na wartości. 

Lakers to tu chyba licza na TOP5 pick za rok od Spurs :P

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Lakers ma wszystko co trzeba. Już niemłody ale lubiany Reaves i zdjęcie swapu 25 robi robotę. W lato byłoby to niemożliwe ale gracz obniżył tak potężnie loty ze teraz ta cena jest logiczna. Nie trzeba tych 4 pickow oferowanych latem. Gm przespał w lato temat bo gracz stracił na wartości. 

Lakers ściągając KCP wycofali się już z wyścigu o OG, zeszłoroczny wynik miał też przecież wpływ na finanse i jest mocny hardcap, który wymusza kombinowanie, więc nawet opcji na wspomniane przez Reikaia s5 nie ma. Plus nie handlują wspomnianymi assetami. 

I nie ma co ukrywać, klasa FA jest jaka jest, a ekip z kasą dużą trochę będzie. Max dla Anunobyego to będzie 260/5 od macierzystego teamu, 193/4 od innych, bardzo droga inwestycja by to była akurat dla mnie przy takich finansach i wydatkach na duet Curry-LJ.

 

Byłem gotowy na taką opcję latem, a nawet teraz, ale finalnie jak najbardziej ceniąc Anunobyego wolę KCP na przyjemnej umowie i mieć 5x1sts więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.