Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Meczu z Bucks również gratulujemy zarówno Tatumowi jak i Brownowi. Liga Tatuma. 

wczoraj to raczej była liga Hardawaya jr :) Dallas bez Doncicia co warto zauważyć 

 

Bookerek też coś tam zagrał, nawet Ból Ból się załapał na dwie akcje - wpierw asysta od Devinka, a później po bloku Bolą Bolą Booker pięknie kończy kontrę.

Fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny dzień w biurze w Minnesocie- 77 punktów od trio- Paul George, Bam Adebayo i Jabari Smith jr-do tego:

Jabari kluczowy blok i przechwyt w meczu z Pistons, które zakończone punktami VanFujary dały zwycięstwo nad Pistons 

Adebayo z gamewinnerem z Orlando 

Paul George -37 punktów z 18 rzutów (w tym 7/10 3P) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał(a):

Screenshot_2024-01-13-11-28-22-946_com.instagram.android.jpg

Minusem jest to że dostał się do Clippers którzy walczą o misia, w innym przypadku pewnie by poszedł droga przyszłego farbowanego lisa 😉

Bufkin jakby nie to, ze zszedl po upadku z meczu mialby 32 ppg jakos.

Jesli juz o kozakach

 

Do tego kozak w D - bez niego 120.55 dfg rtg, z nim 116.21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy na TAK u Bruce Brown mnie bawią. Kiedy ostatnio gracz wziął taką zniżkę w dniu przybycia do klubu? gość może szukać MLE na rynku za rok, które wyniesie powyżej 60/4. Do tego jeszcze w begm zarobił komicznie mało. Dramat te głosy na extension ostatnimi czasy się robią, ręka rękę myje. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Głosy na TAK u Bruce Brown mnie bawią. Kiedy ostatnio gracz wziął taką zniżkę w dniu przybycia do klubu? gość może szukać MLE na rynku za rok, które wyniesie powyżej 60/4. 

kasztan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Głosy na TAK u Bruce Brown mnie bawią. Kiedy ostatnio gracz wziął taką zniżkę w dniu przybycia do klubu? gość może szukać MLE na rynku za rok, które wyniesie powyżej 60/4. Do tego jeszcze w begm zarobił komicznie mało. Dramat te głosy na extension ostatnimi czasy się robią, ręka rękę myje. 

ta na grimesa na tak tez niezly zart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

ta na grimesa na tak tez niezly zart

Kolejny kasztan...

19 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Głosy na TAK u Bruce Brown mnie bawią. Kiedy ostatnio gracz wziął taką zniżkę w dniu przybycia do klubu? gość może szukać MLE na rynku za rok, które wyniesie powyżej 60/4. Do tego jeszcze w begm zarobił komicznie mało. Dramat te głosy na extension ostatnimi czasy się robią, ręka rękę myje. 

Mówisz że miał coś zarobić ale za co? W RLu zrobił misia z Nuggets więc dostał wypłatę a u nas coś specjalnego osiągnął? Liczę że dopiero osiągnie w tym sezonie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Kolejny kasztan...

Mówisz że miał coś zarobić ale za co? W RLu zrobił misia z Nuggets więc dostał wypłatę a u nas coś specjalnego osiągnął? Liczę że dopiero osiągnie w tym sezonie 😉

mistrzostwo w realu mało ma wspólnego z tym ze dajesz mu ofertę grubo poniżej jego wartości, do tego jeszcze będąc nowym klubem dla niego. 

Ja Na miejscu agenta Browna bym cie po prostu wysmial i ostrzegł ze jak jeszcze jedna taka bezczelna propozycja padnie, to Bruce latem szuka innego klubu. Teraz mnie nie dziwi, czemu broniłeś tego extension Tyusa. Po to, żeby zaraz samemu takie bezczelne oferty składać. 
Gość do ciebie doszedł i nastepnego dnia kladziesz mu na stół coś takiego. Co Memphis dla niego takiego zrobiło, żeby brać zniżkę i jakakolwiek ofertę poniżej MLE ? 
 

Najsmieszniejsze, że Głosuje na TAK taki Alonzo, czyli gość który ma w składzie samych takich wyrobników i oczekuje wygrania z nimi mistrzostwa Co Roku. I gość, który trąbi wiecznie  o stabilizacji, kulturze organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

mistrzostwo w realu mało ma wspólnego z tym ze dajesz mu ofertę grubo poniżej jego wartości, do tego jeszcze będąc nowym klubem dla niego. 

Ja Na miejscu agenta Browna bym cie po prostu wysmial i ostrzegł ze jak jeszcze jedna taka bezczelna propozycja padnie, to Bruce latem szuka innego klubu. Teraz mnie nie dziwi, czemu broniłeś tego extension Tyusa. Po to, żeby zaraz samemu takie bezczelne oferty składać. 
Gość do ciebie doszedł i nastepnego dnia kladziesz mu na stół coś takiego. Co Memphis dla niego takiego zrobiło, żeby brać zniżkę i jakakolwiek ofertę poniżej MLE ? 
 

Najsmieszniejsze, że Głosuje na TAK taki Alonzo, czyli gość który ma w składzie samych takich wyrobników i oczekuje wygrania z nimi mistrzostwa Co Roku. I gość, który trąbi wiecznie  o stabilizacji, kulturze organizacji. 

Bezczelne to sa raczej Twoje jakieś twoje wyssane z palca insynuacje i to pi****lenie że jest to oferta grubo poniżej jego wartości ... co do oferty to fakt zapomniałem o PO w ostatnim roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.