Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Szef. Siedem triple-double w ostatnich dwunastu meczach. 

https://www.nba.com/stats/player/1627734/advanced?Month=4 

szef pustych statystyk prędzej, szczęście, że trafili się Pistons na wyjeździe

a tutaj Jarzyna ze Szczecina 

 

https://www.nba.com/stats/player/203999/advanced?Month=4

21.1 %usg

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

szef pustych statystyk prędzej, szczęście, że trafili się Pistons na wyjeździe

a tutaj Jarzyna ze Szczecina 

Czekam na jakikolwiek post z sensem od Ciebie w ostatnim czasie i nie jestem pewny czy się doczekam.

Sabonis w tym trymestrze wygląda nieziemsko. Fajnie, że poleciłem na forum Baileya na którego ostatnio często się powołujesz tu czy na ogólnym. Zobacz, że w rankingu Bailey od zamknięcia trymestru pierwszego mocno Domantas skoczył :)

A ty piszesz o jakiś pustych statystykach i nawinięciu się Pistons.

Miej chociaż odrobinę godności, bo nie pamiętam, by ostatnio ktoś miał większy upadek na forum od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabonis gra świetny trymestr. Tu nie ma dyskusji. Już sam fakt ze zestawiony z Jokiem wyglada legitnie pokazuje moc. On przejmuje momentum często. Oj daleko do pustych przebiegów. 

On gra z zespołem. A te jego asysty z ostatniej 10 meczów miód cud malina. 

On już rok temu zmienił postawę na boisku a w tym jest jeszcze lepszy. 

Mega trafiony transfer u nas. Gratuluje. 

Harden lubi grać z wysokim dobrze się ustawiającym i lapiacym piłki w rytm. On u nas może być lepszy niż w rl. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Miej chociaż odrobinę godności, bo nie pamiętam, by ostatnio ktoś miał większy upadek na forum od Ciebie.

ojej, czas ogłosić emeryturę jak Draymond chyba 

wrzuciłeś zestawienie z Jokiem obejmujący tylko ten rok, który mógłby sugerować, że Sab jest lepszy, niestety nie jest, nie jest nawet blisko, co pokazał link który wstawiłem 

W 4 spotkaniach u siebie adv staty Saba wyglądają koszmarnie i poprawia je ten mecz z Pistons w którym miał net +30 czy coś w podobie, na 4meczowy streak w Sacramanto przypada mecz z Pels bez Ziona przegrany ok. 30ma po którym kibice ich wybuczali i ogólnie on z tych meczów ma -6 Net i 112 ortg 

w zestawieniu z Jokiem więc nie ma co zbierać co potwierdziłem linkiem poniżej wpisu, a tekst o pustych statach, to już tylko dowód mojej aktualnej aury co do Twojej osoby po ostatnich Twoich niezwykle uprzejmych wpisach

no, ale to ja jestem w trakcie największego upadku także nie masz co się martwić, jedynie niepokojące, że tej NBA.com chyba też coś ego poza skalę wyjebało 😘

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Czekam na jakikolwiek post z sensem od Ciebie w ostatnim czasie i nie jestem pewny czy się doczekam.

Sabonis w tym trymestrze wygląda nieziemsko. Fajnie, że poleciłem na forum Baileya na którego ostatnio często się powołujesz tu czy na ogólnym. Zobacz, że w rankingu Bailey od zamknięcia trymestru pierwszego mocno Domantas skoczył :)

A ty piszesz o jakiś pustych statystykach i nawinięciu się Pistons.

Miej chociaż odrobinę godności, bo nie pamiętam, by ostatnio ktoś miał większy upadek na forum od Ciebie.

A opis Alonzo czytałeś? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ojej, czas ogłosić emeryturę jak Draymond chyba 

wrzuciłeś zestawienie z Jokiem obejmujący tylko ten rok, który mógłby sugerować, że Sab jest lepszy, niestety nie jest, nie jest nawet blisko, co pokazał link który wstawiłem 

W 4 spotkaniach u siebie adv staty Saba wyglądają koszmarnie i poprawia je ten mecz z Pistons w którym miał net +30 czy coś w podobie, na 4meczowy streak w Sacramanto przypada mecz z Pels bez Ziona przegrany ok. 30ma po którym kibice ich wybuczali i ogólnie on z tych meczów ma -6 Net i 112 ortg 

w zestawieniu z Jokiem więc nie ma co zbierać co potwierdziłem linkiem poniżej wpisu, a tekst o pustych statach, to już tylko dowód mojej aktualnej aury co do Twojej osoby po ostatnich Twoich niezwykle uprzejmych wpisach

no, ale to ja jestem w trakcie największego upadku także nie masz co się martwić, jedynie niepokojące, że tej NBA.com chyba też coś ego poza skalę wyjebało 😘

 

 

wrzucisz jakieś plusominusy Jokicia z meczu z Jazz? Bo to chyba Twoje ulubione staty ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Zachary Lavine po powrocie z kontuzji zbiera, broni, rozgrywa i trafia clutch rzuty. Fani Bulls znow zakochani, komentatorzy Bulls ogladali ten mecz z erekcja.

Jakby ktos sie nudzil, to polecam Rockets Bulls, chyba najlepszy all around Zach w karierze, po obu stronach parkietu.

Do tego swietny Coby White, ktory wskoczyl na nowy poziom, fajne mecze Senguna I Jabariego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.