Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

masz tu @Alonzo rotacje z dzisiejszego meczu z tankerem w którym Jok nie gra ostatnie 16 minut meczu

https://www.basketball-reference.com/boxscores/202401070DEN.html

głębokie rezerwy wchodzą na 3 minuty, to nie są -  żubry, żeby je trzymać pod ochroną

Informacja, której z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu nie chcesz przyswoić, to fakt, że Ty nie miałeś w poprzednim sezonie tych garbage players..

Teraz dodałeś fajnego Watsona, od 2T grającego dobry sezon Lonny Walkera i masz tych Gillespiech i Keyi jako garbage players - co daje odetchnąć graczom rotacyjnym.

O tym jak rl Heat kombinowali w poprzednim sezonie przez kontuzje i braki rotacji mógłbym elaborat napisać - tak samo by było u Ciebie. Po prostu przyjmij to wiadomości oczywistość. Żaden klub przy takiej intensywności sezonu nie ujedzie na śr. 1,5-1,8 gracza z ławki na 4 pozycje na takiej intensywności sezonu oraz później jeszcze w playoffs.

Było - minęło - po prostu wyciągnij wnioski (teraz masz spoko rotację - o czym pisałem w komentarzu przy bilansach)  i naprawdę skończ z tymi złośliwościami pod moim kątem i przyjmij konstruktywna krytykę na klatę.

Następnym razem mogę zwyczajnie nic nie pisać i tylko wrzucić same bilanse i mieć wywalone na wszelkie pytania, ale chyba nie o to chodzi w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Informacja, której z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu nie chcesz przyswoić, to fakt, że Ty nie miałeś w poprzednim sezonie tych garbage players..

Teraz dodałeś fajnego Watsona, od 2T grającego dobry sezon Lonny Walkera i masz tych Gillespiech i Keyi jako garbage players - co daje odetchnąć graczom rotacyjnym.

jakich konkretnie informacji? tego, że brakowało mi Keya, który w tym sezonie grał w 11 meczach ze średnią 3.5 minuty, który ma 10 spotkań w których w ogóle nie było go nawet w składzie? Gillespie podobnie w 12 spotkaniach, ale on ostatnio został MVP miesiąca w GL (średnia niemal TD) więc to jest raczej naturalne

to Ty nie rozumiesz, że my każdemu graczowi płacimy "realne" pieniądze i może ich nie być nawet w lidze już, ale u mnie mają obowiązek zadupcać te kilka minut jeśli ich o to poproszę, a problem jest jedynie wtedy gdy takim graczem próbujesz grać w nominalnych minutach gdy wynik spotkania się waży

11 minut temu, Alonzo napisał(a):

Teraz dodałeś fajnego Watsona, od 2T grającego dobry sezon Lonny Walkera

dla Walkera może zabraknąć wciąż minut, jeśli wszyscy będą zdrowi, to nie poświęcę Caruso czy innego Brogdona żeby sobie pograł, zwłaszcza, że póki co jest wprowadzany do Nets bardzo powoli i trochę mnie to martwi

także to nie ja czegoś nie potrafię zrozumieć, bo ja gram wąską rotacją (podstawową) od dwóch sezonów z racji posiadanego talentu, no, a że Ty nie potrafisz pojąć tak podstawowych spraw, to już smutna rzeczywistość

niemniej życzę zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Bulls pragnie podziękować za uczciwy bilans 15-13.

W następnym trymestrze, kiedy Randle jest w topowej dyspozycji, forma Tyusa też wzrosła, podobnie jak Khrisa, jest bardzo dobry od początku Porzingis i poszerzyliśmy rotację, liczymy na poprawę wyniku.

Tyus/Payne

DiVincenzo/Huerter

Middleton/Exum

Randle/Hachimura/Metu

Porzingis/Drummond

powinni zaatakować wyższe pozycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał(a):

Mi sie wydaje, ze Ronnie zrobil typowo fanbojowska rzecz, tj. CM jako fan Knicks bedzie przecenial jakiegos rolesa I przez to jest szansa, ze sie napali na kogos, Ronnie z Pacers, a ja bede pompowal jakiegos wczesnego Reddisha z Lakers w tym sezonie.

Jakby ten Nesmith gral w RL jakikolwiek inny zespol, to tej wymiany by nie bylo bez rzucania 1st przez Erniego.

Mi się wydaje ze skoro widziałem go w akcji dużo więcej niż Ty, to możesz mi zaufać bardziej niż swojemu wydaje się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

@MarcusCamby

Mały szczegół. Suns nie powinni mieć 13-15 jednak (według tego, co jest w arkuszu)? 

Wg tego tak, ale zawsze robię bilanse, by pokrywało się to 420-420, więc Suns z najwyższym współczynnikiem dostali ten dodatkowy win.

Porządek w papierach musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@człowiek...morza nie ma to jak wrzucic kolesia który dał se zablokować rzut na zwycięstwo, classic człowiek play in. 

a wcześniej 3 akcjami z rzędu doprowadził do remisu w clutch przy 7 pkt straty i tylko przez głupi faul KP nie było dogrywki. o wcześniej fazie gdzie ruchał cały mecz nie wspomnę

ale to trzeba oglądać pełne spotkania a nie highlighty

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ozzy110 napisał(a):

 

 

 

Współczuje. Co teraz, robisz wyprzedaż ? 

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

a wcześniej 3 akcjami z rzędu doprowadził do remisu w clutch przy 7 pkt straty i tylko przez głupi faul KP nie było dogrywki. o wcześniej fazie gdzie ruchał cały mecz nie wspomnę

ale to trzeba oglądać pełne spotkania a nie highlighty

 

Nie ważne, ważne ze swoim pi****leniem o fg% zjinxowales milesa bridgesa, zobacz na procenty: 

https://www.statmuse.com/nba/ask/miles-bridges-last-4-games

dziekuje przyjacielu! 
 

26,8/3,8/6,8 3trójki na mecz na 50% i 58,8%fg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Huli wiadomo, że poważna? Irvinga też znosili i jakiś jełop się podniecał

Z Hamstringiem nie ma zartow nigdy, to kurestwo wraca I ciezko zaleczyc, przy idealnym scenariuszu pewnie 2-3 tyg.

Przy nie idealnym, wole nie myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.