Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Reikai napisał(a):

Ta wymiana po Nurkiciq Cavs nie dosc, ze ustawili sie na przyszlosc, po jak sie okazalo fatalnej decyzji zamiany KP na Aytona, to jeszcze w tym sezonie zrobili upgrade.

to w koncu kto zrobil tym transferem upgrade. Indiana czy Cavs bo sie gubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

 

Świetny mecz Blazers w Nowym Jorku .. Kto to jest Reath? Golden bez Aytona i Time Lorda grają lepiej na centrze niż z nimi. Świetny był na początku 4 kwarty. Choć myślałem ,że jednak wypuszczą zwycięstwo z rąk ale Siimmons trafił kluczową trójkę na złamanie pościgu Nets a potem w dogrywce to juz Brogdon zrobił swoje

 

Zawsze warto przywołać bezstronnego eksperta.

Duop Reath to nasz nowy człowiek z kaset. Latem, gdy wszyscy emocjonowali się draftem, legendarna komórka scoutingu Minnesoty przeglądała video z czterech stron świata i w ten sposób natrafiła na występy tego wspaniałego Murzyna w libańskiej ekstraklasie koszykarskiej. 

Dziękujemy, za docenienie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze Ronnie zrobil typowo fanbojowska rzecz, tj. CM jako fan Knicks bedzie przecenial jakiegos rolesa I przez to jest szansa, ze sie napali na kogos, Ronnie z Pacers, a ja bede pompowal jakiegos wczesnego Reddisha z Lakers w tym sezonie.

Jakby ten Nesmith gral w RL jakikolwiek inny zespol, to tej wymiany by nie bylo bez rzucania 1st przez Erniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie ciekawy tankhaton

Hawks 5W

Hornets 6W

Spurs 6W

Blazers 8W

Warriors 9W

Rockets 10W

Hawks ze zdrowym Murrayem powinni rosnac, Blazers raczej tez. Spurs spadna, Rockets i Warriors tez.

Hornets sa troche w pulapce, bo musza obronic swoj pick, a to wcale nie musi byc takie latwe. Z drugiej strony, na playiny tez zadne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Hawks ze zdrowym Murrayem powinni rosnac, Blazers raczej tez.

Blazers na czym mają rosnąć? Ciężko tam imho ulepić ofensywę, za duże braki. A jeszcze rotacja osłabnie teraz, bo odeszli - lepszy Williams i Pritchard. No nie widzę tego, raczej bym się nawet skłaniał, że w T1 ciut za dobrze zostali ocenieni (na entuzjazmie z Chetem), jak tak teraz myślę. 

Za to Hawks nie mają chyba jakiejkolwiek rotacji, a też bardzo wątpliwa dyspozycja niektórych z tych nielicznych grających. Też ciężko to widzę, by jakoś wyraźnie się poprawili z bilansem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Blazers na czym mają rosnąć? Ciężko tam imho ulepić ofensywę, za duże braki. A jeszcze rotacja osłabnie teraz, bo odeszli - lepszy Williams i Pritchard. No nie widzę tego, raczej bym się nawet skłaniał, że w T1 ciut za dobrze zostali ocenieni (na entuzjazmie z Chetem), jak tak teraz myślę. 

Za to Hawks nie mają chyba jakiejkolwiek rotacji, a też bardzo wątpliwa dyspozycja niektórych z tych nielicznych grających. Też ciężko to widzę, by jakoś wyraźnie się poprawili z bilansem. 

Faken, zapomnialem o tych wymianach Blazers. To tym gorzej dla Hornets.

A Hawks dostali backup C, jest zdrowy WCJ I Murray. 12W nie zrobia, ale moga np zrobic 8W zamiast 5W I to tez juz moze zmienic sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ja osobiscie brzydze sie tankiem

dlatego knicks pomimo okazji ku temu decyduja sie na walke!

Warriors zaś powinni dostac trade request od ingrama

No rok temu zwlaszcza, jak prosili o nizsze bilanse w T3, wcale nie tankowali xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, fluber napisał(a):

Jak wszyscy są zdrowi to gra na SF, jak kogoś brakuje na pf. I nie wiem czemu Durant na pf to minus mojej rotacji podkoszowej i powód do obniżania bilansu 

Durant na pf to nie jest minus - zresztą w rl on chyba też gra na pf. W opisie wpisałeś go na sf ( i tak też go liczyłem) co oznacza fatalną rotację na pf/c:

U mnie Biyombo w meczach 1-5 liczę jako kontuzjowanego (był poza NBA na początku sezonu), nie grał tez w g25 + 12 nieobecności Tillmana (+1 gdy zszedł chyba z kontuzją) to daje 10 meczy gdy gra na centrze duet Biyombo/Tillman. Czyli Aldama większe minuty musiał spędzić grając jako center - podczas gdy w rl gra jako pf, a Durant grał głównie jako pf a nie sf. Spore minuty musi tez grać Osman jako backup pf.

Faktycznie (teraz sprawdziłem) dałem najsłabszy bilans Heat (ale tak to jest jak się samemu robi bilanse a nie zżyna od innych), zatem w 2T pierwszy wolny W za brak opisu kogoś z teamów walczących o playoffs idzie automatycznie u mnie do Heat jako ten bonus (powinienem dać 17W) - myliłem się odnośnie usg Paula; natomiast warto sumienniej rozpisywać rotację, bo ta z Durantem na sf w 1T była zdecydowania słaba. Pewnie gdybyś dał Duranta na pf byłoby 18-10 ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.