Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Alonzo napisał(a):

Kupiłeś mnie Adebayo od 2T - rewelacyjne wzmocnienie dla Soty. 

W 1T problemy z pg pod nieobecność Bookera (choć byli  Dunn i Alvarado ) i problemy pod koszem swoje zrobiły + tam na Zachodzie naprawdę macie rzeźnię - stąd u wielu teamów uciekału pojedyncze W. 

U Ciebie nie gra obok Currego i Klaya w systemie Warriors - co jest dość istotne odnośnie roli gracza. Mówimy o graczu, który grając śr. 22min. zdobywał 8,4pkt. grając w większości meczy z ławki, gra - co jest normalne u rookiego nierówno i do g18 tylko 3 razy miał 10 i więcej pkt (g12 - 23pkt. g.13 - 13pkt. i g. 16 - 10pkt.).

Lubię Podziemskiego i życzę Tobie, żeby wyrósł na gwiazdę Twojej Indiany i rl polskiej kadry dlatego skończmy w tym miejscu.

Pozdrawiam i spokojnej nocy.

Podziemski przekroczył barierę 10 pkt w 
 drugim, trzecim i piątym meczu w którym dostał powyżej 20min. Czyli wlasciwie jakby w drugim, trzecim i piątym meczu u mnie. 
Btw, rzuca tez właśnie powyżej 10 pkt w 10 z ostatnich 11 meczy ( nie zrobil tyle jedynie z Bostonem gdzie zszedł z kontuzją po 15 min na boisku).

Ty naprawdę nie masz wstydu, żeby pisać to co piszesz ? od 5 lat każesz ludziom nie brać 1:1 statów z reala i piszesz ze to nie ROTO, ze mamy sobie wyobrażać graczy w innych warunkach, a jak ci tylko jest to wygodne  wypisujesz jako argument 8,4 ppg i 21 min za trymestr dobrze wiedząc ze koleś grał na początku sezonu w garbage, a nawet miał dwa spotkania po minucie na boisku. No przykro mi, że nie może u mnie grac w garbage w listopadzie, bo nie mam na pg-sg curry, klaya i cp3, ale nie wmawiaj może, ze nie dostales wystarczającej próbki, żeby wyobrazić sobie jak może grać, gdy dostaje 24-30 minut, bo dostales taka próbkę w realu nawet w I trymestrze. 
 

Napisałem tez ze w minutach BEZ curry i klaya robi +18,8, na co ty odpisałeś ze u mnie nie gra w systemie z Currym i Klaya. Ty jesteś z zawodu politykiem czy coś? Hahaha 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Podziemski przekroczył barierę 10 pkt w 
 drugim, trzecim i piątym meczu w którym dostał powyżej 20min. Czyli wlasciwie jakby w drugim, trzecim i piątym meczu u mnie. 
Btw, rzuca tez właśnie powyżej 10 pkt w 10 z ostatnich 11 meczy ( nie zrobil tyle jedynie z Bostonem gdzie zszedł z kontuzją po 15 min na boisku).

Ty naprawdę nie masz wstydu, żeby pisać to co piszesz ? od 5 lat każesz ludziom nie brać 1:1 statów z reala i piszesz ze to nie ROTO, ze mamy sobie wyobrażać graczy w innych warunkach, a jak ci tylko jest to wygodne  wypisujesz jako argument 8,4 ppg i 21 min za trymestr dobrze wiedząc ze koleś grał na początku sezonu w garbage, a nawet miał dwa spotkania po minucie na boisku. No przykro mi, że nie może u mnie grac w garbage w listopadzie, bo nie mam na pg-sg curry, klaya i cp3, ale nie wmawiaj może, ze nie dostales wystarczającej próbki, żeby wyobrazić sobie jak może grać, gdy dostaje 24-30 minut, bo dostales taka próbkę w realu nawet w I trymestrze. 
 

Napisałem tez ze w minutach BEZ curry i klaya robi +18,8, na co ty odpisałeś ze u mnie nie gra w systemie z Currym i Klaya. Ty jesteś z zawodu politykiem czy coś? Hahaha 

Dobrze Ronnie.. na zakończenie -  odpowiedz sobie jeszcze tylko na pytanie w jakich minutach i dlaczego gra bez Currego i Klaya. 

Natomiast zgadzam się z Toba w 100% że u Ciebie w Pacers miałby wyższe statsy - punkty, czy minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał(a):

Dobrze Ronnie.. na zakończenie -  odpowiedz sobie jeszcze tylko na pytanie w jakich minutach i dlaczego gra bez Currego i Klaya. 

Natomiast zgadzam się z Toba w 100% że u Ciebie w Pacers miałby wyższe statsy - punkty, czy minuty.

Ty mi może wyjaśnij :D

Albo chetnie uprzedzę to ze napiszesz ze wykręcił te on/offy w garbage: godziemski zagrał 230 minut bez Curry i Klaya - policz sobie ile z nich to garbage time jak to sugerujesz, na pewno mniej niż 1/5, a stawiam ze moze nawet z 12-15% tego czasu to był garbage time, bo tak na oko po gamelogach to Warriors mieli może z 4-5 blowout games w tym sezonie, a reszta to zacięte do końca spotkania. 
 

także Podziemski wygląda de facto lepiej bez curry i klaya, niż z nimi, choć z klayem bez curry tez wypada super, świetnie go kreuje wtedy. Tylko to trzeba oglądać mecze, żeby wiedzieć, a ty sprawdziłeś 8,4 ppg w I trymestrze tylko, ewidentnie. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się gambling Ronniego. Jak Podziemski zostanie klasycznym rolsem to ten Doncic na zawsze będzie w jego awatarze, jak okaże się się jednak THE SPECIAL ONE to szpaler na złocie ustawia mu Rafał Juć i Człowiek Morza.

Gra warta świeczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alonzo napisał(a):

ja nigdy nie przereagowywałem z bilansami jak ktoś ma uznane na forum Gwiazdy - ale ma problemy z rotacją - przykłady, to Wolves, Nuggets, czy Wizards lub ostatnio 76ers.

PG  Mike Conley (24)  Brunson (12) Brogdon (8) Caruso (4)

SG  Brunson (17)  Caruso (16) Brogdon (15)

SF  Royce (30) Anderson (12) Grant (6)

PF  Grant (30) Anderson (14) Bamba (4)

  Jokić (36) Bamba (12)

moja rotacja na T1 rok temu, absencje Jok 3 Conley 10, Brogdon 5, Anderson 5 

przy zdrowym rosterze Caruso gra 20 a Brogdon 21 minut 

absencje Magic 

KAT 7  Mitchell 4

 

bilans od Magic 17-11  dla siebie 20-7

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

podoba mi się gambling Ronniego. Jak Podziemski zostanie klasycznym rolsem to ten Doncic na zawsze będzie w jego awatarze, jak okaże się się jednak THE SPECIAL ONE to szpaler na złocie ustawia mu Rafał Juć i Człowiek Morza.

Gra warta świeczki!

Poczekaj jak Kobe Bufkin zacznie dostawac minuty co ja tu bede produkowal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

PG  Mike Conley (24)  Brunson (12) Brogdon (8) Caruso (4)

SG  Brunson (17)  Caruso (16) Brogdon (15)

SF  Royce (30) Anderson (12) Grant (6)

PF  Grant (30) Anderson (14) Bamba (4)

  Jokić (36) Bamba (12)

moja rotacja na T1 rok temu, absencje Jok 3 Conley 10, Brogdon 5, Anderson 5 

przy zdrowym rosterze Caruso gra 20 a Brogdon 21 minut 

absencje Magic 

KAT 7  Mitchell 4

 

bilans od Magic 17-11  dla siebie 20-7

W jakim celu wkładasz kij w mrowisko?

59W bodajże dla Nuggets na koniec sezonu regularnego to jeden z największych wtf poprzedniego sezonu w BeGM - gdzie grałeś średnio jakoś 7 graczami cały sezon. To był team na 50 może 52W max - mowa o Twoich Denver.

W T1 miałeś 17 meczy wyjazdowych na 28 rozegranych (choć tylko 2 b2b (oba z Oklahomą). Zresztą rl Nuggets też zrobili wtedy 17-11 - a ja nie uważam, żebyś miał wtedy lepszy team niż zeszłoroczni Nuggets. 

Twój cały team składał się z 15 graczy z czego Millsap był poza NBA, Dozier złapał kontuzję eliminującą go z gry, dla Careya w sumie nie bardzo były minuty jak cokolwiek miał grać Bamba, trzeba było czasami też wcisnąć do składu nawet w garbage time fajnego Jaylina Williamsa, Reed grał słabo (zresztą grał coś w Denver więc można ocenić jego impact 1:1), Temple to też już raczej gracz na mentorowanie z ławki - a właśnie Temple, Reed i Jaylin Williams musieliby grać z dwoma rotacyjnymi graczami nawet w garbage time, bo zwyczajnie nie miał kto.

No i zostaje Twoja 9-osobowa rotacja na cały sezon (nawiasem mówiąc poza fenomenalnym Jokiem, którego uwielbiam i byłbym wdzięczny gdybyś mi go nie obrzydzał). Bamba gra backup Joka w momencie gdy Joker siedzi na ławce i odpoczywa.

Daje to 7 graczy na 4 pozycje na cały sezon. A dochodzą kontuzje i nieobecności tych graczy podczas sezonu. Zatem nieobecność Conleya w 10 meczach daje 6 graczy na 47/48min. (odejmujemy garbage time) 6 graczy - ale to tylko jak wszyscy grają, a tak nie było..

I Ty ich tak zażynasz przez cały sezon. Nawet Thibs miał więcej empatii dla swoich graczy. 

Jeżeli chcesz mnie atakować, to rozpisz sobie na spokojnie minuty swoich w tamtym sezonie, a sam zobaczysz jaka to była przeginka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Natomiast faktycznie - zwracam honor z Paulem (właśnie sprawdziłem, a byłem przekonany, że ma wyższy). Jednak tam Doncic ma 36, a Durant tyle co Curry (czyli 30). Natomiast to z Paulem to była bardziej dygresja - problemem są wysocy i obrona pod koszem w Heat (Biyombo w pierwszych meczach jak go nie było liczę jako kontuzjowanego jbc).

Aha, czyli mam w sprawie Paula rację, a Ty napisałeś to bez związku z bilansem. XD.

Moim problemem nie jest obrona pod koszem, tylko atak pod koszem i to co pisał bodaj cm, że nie ma wysokiego z którym mogą grać akcje doncić i Paul ( poza Durantem). 

Ale obrona pod koszem? Tillman broni na 48 procent at rim, Aldama 48,6, odstaje jedynie biyombo ( 57)

Ale w porównaniu do townsa (62 procent) i gafforda (58 procent) to jest przepaść.

I Ty masz czelność pisać mi o obniżaniu bilansu z powodu obrony pod koszem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż myślę, że po uwolnieniu Brown'a z bycia drugą opcją w realu, te 30 ppg to byłaby +/- jego średnia, a zatem i w mojej drużynie. Ostatnio u nas niedoceniany grajek. Idealny kompan do LaMelo. Showtime 

Ogólnie spojrzałem sobie w historię konwersacji z @Regis to nie było sezonu żebym nie podbijał po Browna.

Z resztą kto pamięta historię BeGM, ten wie, że ściągnąłem go już drugi raz :P

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Aha, czyli mam w sprawie Paula rację, a Ty napisałeś to bez związku z bilansem. XD.

Moim problemem nie jest obrona pod koszem, tylko atak pod koszem i to co pisał bodaj cm, że nie ma wysokiego z którym mogą grać akcje doncić i Paul ( poza Durantem). 

Ale obrona pod koszem? Tillman broni na 48 procent at rim, Aldama 48,6, odstaje jedynie biyombo ( 57)

Ale w porównaniu do townsa (62 procent) i gafforda (58 procent) to jest przepaść.

I Ty masz czelność pisać mi o obniżaniu bilansu z powodu obrony pod koszem?

Towns to wg BeGM widzę że się już na polską ligę nie nadaje.. - a jak na złość okazuje się że Sota z nim i to na czwórce ma aktualnie najlepszy bilans na Zachodzie..

Gafford jest dobrym rim protectorem  - chyba nawet najlepszym z tego grona, które wymieniłeś, choć gra w tankerze, gdzie jego statsy są tu wg mnie nieobiektywne. Choć Tillman też jest super (jak dobrze wiesz chciałem go w drafcie).  Problem w tym, że Tillmana nie było w 12 meczach, Biyombo dołączył dopiero od g6 a Aldama wrócił po kontuzji w g7 - nie wchodząc już w same statsy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał(a):

W T1 miałeś 17 meczy wyjazdowych na 28 rozegranych (choć tylko 2 b2b (oba z Oklahomą). Zresztą rl Nuggets też zrobili wtedy 17-11 - a ja nie uważam, żebyś miał wtedy lepszy team niż zeszłoroczni Nuggets.

Murray w T1  4 mecze opuszczone 18ppg na 44%fg 

Brunson w T1 0 spotkań 20ppg na 46.7% 

Grant 1 spotkanie 22ppg 47% 45% za 3 

do tego Conley, 6men Brogdon, Caruso, Royce i Anderson 

w analogicznym czasie bardzo często w rl Nuggets jako 6ty gracz wchodził Hyland, który dziś jest poza ligą 

ta rotacją to nie 7miu tylko 9ciu graczy licząc Bambe, który miał jeszcze całkiem dobry okres w Magic, potem zastąpował go Williams i tak było praktycznie cały sezon, nawet jak wypadał Caruso to dalej miałem kim grać 

w T2 i T3 Brunson był już allstarem pełną gębą, a Caruso zrobił 1 team all-def, a Brogdon 6mena 

50W?

Twoja bezczelność, a w zasadzie to po prostu ignorancja zahaczająca o głupotę nie ma tu skali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał(a):

Towns to wg BeGM widzę że się już na polską ligę nie nadaje.. - a jak na złość okazuje się że Sota z nim i to na czwórce ma aktualnie najlepszy bilans na Zachodzie..

Gafford jest dobrym rim protectorem  - chyba nawet najlepszym z tego grona, które wymieniłeś, choć gra w tankerze, gdzie jego statsy są tu wg mnie nieobiektywne. Choć Tillman też jest super (jak dobrze wiesz chciałem go w drafcie).  Problem w tym, że Tillmana nie było w 12 meczach, Biyombo dołączył dopiero od g6 a Aldama wrócił po kontuzji w g7 - nie wchodząc już w same statsy. 

Czyli ja mam średnio dwóch zdrowych podkoszowych w obronie o klasę lepszych niż twoi dwaj. Towns jest świetny w ataku i słaby w obronie. Moi ludzie są dobrzy w obronie i słabi w ataku. Jakbym ja napisał że Obniżam Ci bilans bo masz słaby atak pod koszem to też byś się wkurwił. A w sumie napisałeś że obnizasz mi bilans bo Paul źle gra bez piłki i mam słaba obronę pod koszem, a jedno i drugie jest zwyczajnym kłamstwem. Dałeś mi najgorszy bilans z wszystkich glosujacych bo mnie nie lubisz. Dla mnie eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Alonzo napisał(a):

No i zostaje Twoja 9-osobowa rotacja na cały sezon (nawiasem mówiąc poza fenomenalnym Jokiem, którego uwielbiam i byłbym wdzięczny gdybyś mi go nie obrzydzał). Bamba gra backup Joka w momencie gdy Joker siedzi na ławce i odpoczywa.

Daje to 7 graczy na 4 pozycje na cały sezon. A dochodzą kontuzje i nieobecności tych graczy podczas sezonu. Zatem nieobecność Conleya w 10 meczach daje 6 graczy na 47/48min. (odejmujemy garbage time) 6 graczy - ale to tylko jak wszyscy grają, a tak nie było..

jak z 9 osobowej rotacji na koniec zrobić 6 graczy, bo Conley opuścił 10 spotkań 

ale już jak Mitchell nie gra w 7miu to nic się nie dzieje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Twoja bezczelność, a w zasadzie to po prostu ignorancja zahaczająca o głupotę nie ma tu skali

 

11 minut temu, fluber napisał(a):

 Dałeś mi najgorszy bilans z wszystkich glosujacych bo mnie nie lubisz. Dla mnie eot.

Myślę, że to bardzo dobrze pokazuje dlaczego próba rozsądnej, merytorycznej i spokojnej rozmowy z Wami mija się z celem..

Wszystkiego dobrego Panowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

 

Myślę, że to bardzo dobrze pokazuje dlaczego próba rozsądnej, merytorycznej i spokojnej rozmowy z Wami mija się z celem..

Wszystkiego dobrego Panowie :) 

Dyskusja z Tobą wygląda tak, że ja piszę to:

47 minut temu, fluber napisał(a):

 

Ale obrona pod koszem? Tillman broni na 48 procent at rim, Aldama 48,6, odstaje jedynie biyombo ( 57)

gafford (58 procent

A Ty odpowiadasz to:

33 minuty temu, Alonzo napisał(a):

 

Gafford jest dobrym rim protectorem  - chyba nawet najlepszym z tego grona, które wymieniłeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że White musiał grać w innej roli niż w Bostonie. Celtics też nie mają typowego rozgrywającego. A Avdija z sezonu na sezon dostawał ode mnie większą rolę w kreowaniu kolegów i z dobrym supportem potrafi to robić. Dla przykładu macie taki dzień, gdzie jeden robi taką linijkę i jest najlepszym graczem Wizards.

I ma wsparcie od takiego mało znanego gościa :)

 

Liczę, że weźmiecie na poważnie Detroit w 2 trymestrze z piątką. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Dyskusja z Tobą wygląda tak, że ja piszę to:

A Ty odpowiadasz to:

 

Albo piszesz do niego ze Brandin Podziemski robi +18,8 bez klaya i stepha na boisku, a kolo odpisuje „u ciebie nie gra u boku stepha i klaya w fajnym systemie” :D

takich ludzi to do sejmu tylko. Merytoryczna dyskusja :D

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał(a):

 

Myślę, że to bardzo dobrze pokazuje dlaczego próba rozsądnej, merytorycznej i spokojnej rozmowy z Wami mija się z celem..

Wszystkiego dobrego Panowie :) 

fajnie, że się odniosłeś do tej merytorycznej części, pewnie była zbyt merytoryczną, przepraszam jeśli jest Ci smutno teraz, jak zwykle Ty taki miły jesteś, a ktoś na Cb pluje 

dla przypomnienia opis Magic z T3, KAT w całym sezonie opuszcza 25+ gier, a jego GM życzy sobie najlepszego bilansu na wschodzie 

a nie wróć! 

w całym poprzednim sezonie KAT zagrał w 29 meczach (nie sprawdzałem opisu z T2) czyli o 4 mniej niż ma w tym rs

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.