Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo ja mialem brac Jaimiego za pick z konca 1 rundy, ktory pozyskalem od Jaska, 27 czy tam 29. Byl to niemal rzut Moneta, on czy Maxwell Lewis. Postawilem na Maxa, bo choc wiedzac ze Jaime bedzie dobry od razu, to stwierdzilem ze jest za stary jak na rookiego I wole isc w upside Lewisa, ktory spadl glownie przez kiepska uczelnie. Ludzie, ktorzy kreca filmy podczas draftu mowili, ze nie widzieli jeszcze tak dobrego workoutu jak Lewis.

Co z niego bedzie nie wiem, bo wiadomo ze to sie zobaczy za kilka lat, choc wiadomo ze dzis pierwsza mysla jest - mogles brac Loco :P

* nie jest za stary, tylko cos sobie ujebalem ze ma 23 lata :]

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał(a):

O widzę , że Bey wysoko czyli co impact Bey > impact Trae w T1

nie zastąpisz Bookera Nurkiem, ale wychodzi na to, że dobrze mieć tego drugiego, co mnie trochę dziwi, bo w niego nie wierzyłem, dziwi też trochę w takim razie ruch po Aytona

choć to też czasami pokazuje jaką kto ma ciulową ławkę, swego czasu Jokić stukał najlepsze on/offy bo zmieniał go DAJ i w sumie dalej stuka, a te MVP to tak z tragarzami przechodziły

do statów trzeba mieć dystans, ale bez nich to c*** przy tylu zespołach i meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał(a):

lub January (miał chyba pick pod koniec I rundy i sprzedał przed draftem - ale piszę z pamięci i pewny nie jestem) Jaqueza nie przepuszczą

Był na mojej liście wraz z Strawtherem do late 1st, ale stwierdziłem że 3 rookies na 1st round umowach przy moim hardapie i pewnym longterm planie to za dużo, a Jaime jeszcze miał dla mnie ważną rzecz przy Bronie i Kurze mocno podejrzaną (3pt) i w sumie finalnie poszedłem future 1st. Value z otrzymanego dealu za sam #29 pick - future 1st tam z draftu '28 jest ogólnie mega dobre, ale kilka miesięcy później już mi się tak nie podoba, wiedząc co mogłem machnąć ;]

Mogę sobie teraz pluć w brodę, bo combo Wallace-Lively-Jaquez-Strawther z jednego draftu to byłby sztos, a tak to odczuwać zawsze będę pewnie niedosyt:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał(a):

Cenię :) 

Super wybór - jak bardzo szybko draft zacząłem scoutować i był chyba moim pierwszym kandydatem na wybór w drugiej rundzie, ale zaczął szybko awansować, doszedł temat jego polskiego obywatelstwa i jak zrobił się na niego hype - wiedziałem już że w drugiej rundzie będzie nieosiągalny (choć sądziłem, że pójdzie koło 25 picku).

ja miałem przed draftem 4 - Jaquez, Colby Jones, O-Max Prosper i Sheppard - jako realnych graczy, którzy mogą spaść do #33.  Szczerze mówiąc byłem przekonany, że Karpik lub January (miał chyba pick pod koniec I rundy i sprzedał przed draftem - ale piszę z pamięci i pewny nie jestem) Jaqueza nie przepuszczą. Oczywiście nie sądziłem że będzie aż tak rewelacyjny i że trafi do moich Heat - tu miałem niewiarygodne szczęście. 

Polowałem jeszcze na ten 2nd pick od LAFa - jak chyba z 5 innych GMów żeby wyrwać Strawthera, który się tak nisko niespodziewanie osunął, ale tu wygrał January - choć też dawałem 2 2nd picki (ale dwa worse jakie miałem, więc nie przekonałem tu LAFa). 

No ja wiem ze chciałeś go od samego początku i dlatego serio gratki, tak samo ja z Podziemskim, zrobiłem dwa razy trade down, bo mi by było głupio już wyżej go wybrać a nawet to brałem pod uwagę. Wiem ze jeszcze Reikai go chciał bo z nim o BP dużo gadaliśmy przed draftem. Pamietam, że niektórzy dość sceptycznie podeszli do tego wyboru, bo on byl w mockach faktycznie maks kolo 25. a jak się okazało, ze Warriors wybrali go z podobnym numerem, to się mega ucieszylem, bo wiedziałem już ze scoutingu ze Curry to jego ulubiony gracz i na nim się mocno wzoruje. Nie spodziewałem się jednak ze tak szybko wejdzie do łask u Kerra i ze bedzie tak gotowy na NBA, myślałem ze to sleeper. Jak dla mnie super warunki do rozwoju ma w tych Warriors, oby nic złego się tam nie wydarzyło. A JAquez to jest silny koń i tez bardzo inteligentny gracz. Takich chce się mieć w druzynie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie spodziewałem się jednak ze tak szybko wejdzie do łask u Kerra i ze bedzie tak gotowy na NBA, myślałem ze to sleeper. 

Łaska Kerra na pstrym koniu jeździ jak jesteś młodym graczem :)

Dobrze, że gość swoimi rotacjami i jednymi z najgorszych adjustments w lidze coraz większej ilości ludziom otwiera oczy. Beton jakich mało. Sukces przyszedł chyba za szybko i popadł w samouwielbienie. A może po prostu zawsze leciał na dobrym chemisty, a warsztat nawet w prime pokazywał kiepski.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie zastąpisz Bookera Nurkiem, ale wychodzi na to, że dobrze mieć tego drugiego, co mnie trochę dziwi, bo w niego nie wierzyłem, dziwi też trochę w takim razie ruch po Aytona

choć to też czasami pokazuje jaką kto ma ciulową ławkę, swego czasu Jokić stukał najlepsze on/offy bo zmieniał go DAJ i w sumie dalej stuka, a te MVP to tak z tragarzami przechodziły

do statów trzeba mieć dystans, ale bez nich to c*** przy tylu zespołach i meczach

Zaryzykowałem z aytonem, bo na fa i tak nic od was nigdy nie dostanę, a jest jednak młodszy i jak mu się kiedys jeszcze zachce grac, to nadal ma potencjał. 
Druga sprawa - cenie nesmitha chyba najbardziej tutaj, akurat w momencie dealu wygryzł już z pierwszej piatki tego beznadziejnego hielda, wiec się podjaralem i postanowiłem zaryzykowac. Nesmith to inwestycja na przyszłość i liczę ze się opłaci, mam w niego wiarę.


ponadto - sam widzisz jaka Nurkic ma opinie na forum, chyba jestem jednym z nielicznych którzy go cenią, a on dostaje treatment nonfactora nonstop w tej grze, już od Trzech lat. Czas było coś zaryzykowac, teraz mam fajny młody skład + Bogdanovica i vanVleeta jako najstarsi ze stada. 
 

fajnie by było gdyby jeszcze Miles Bridges nie grał w tej organizacji przegrywów, @Reikai hypeowal przed sezonem a mówiłem ze wyjdzie jak co roku z tymi Hornets, na nich zawsze jest hype przed sezonem a potem wielka kupa ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

ponadto - sam widzisz jaka Nurkic ma opinie na forum, chyba jestem jednym z nielicznych którzy go cenią, a on dostaje treatment nonfactora nonstop w tej grze, już od Trzech lat. 

no walsnie chyba jest wrecz odwrotnie skoro dostajesz taki bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

no walsnie chyba jest wrecz odwrotnie skoro dostajesz taki bilans

Ja lubię Nurkica :)

Chociaż twierdzenie, że lepszy niż Booker to trochę jak twierdzenie Jaśka, że Theis jest lepszy od Jusufa :P

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

no walsnie chyba jest wrecz odwrotnie skoro dostajesz taki bilans

Cofnij się trzy lata wstecz, miedzy innymi ty zawsze robiłeś z niego jakiegoś drewniaka, ja mówiłem nie raz, że przy cp3 wyglądałby jak Ayton, dopiero teraz wyszło na moje, ze Ayton bez cp3 wyglada jak Nurkic. :D  
 

a co do begm wymiany Ayton - Nurkic to i tak więcej dostałem niż Blazers w takiej samej wymianie bo oni jeszcze chyba dopłacali, a ja dostaje tutaj młodego  nesmitha, za covingtona który chyba jednak się skończył, chociaż oczywiście nadal dobrze broni. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Cofnij się trzy lata wstecz, miedzy innymi ty zawsze robiłeś z niego jakiegoś drewniaka, ja mówiłem nie raz, że przy cp3 wyglądałby jak Ayton, dopiero teraz wyszło na moje, ze Ayton bez cp3 wyglada jak Nurkic. :D 

ja wiem jedno.

z jakiegos powodu ludzie uwazaja, ze zrobil Ci top10 defensywe ligi.

bo innego wytlumaczenia na te bilansy nie ma.

no chyba, ze van fujara w roli lebrona jamesa wg nich sie sprawdza (czyli jednoosobowej armii). ale to jeszcze bardziej absurdalna teza. tak absurdalna jak te glosy

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Alonzo napisał(a):

Ja miałem przed draftem 4 - Jaquez, Colby Jones, O-Max Prosper i Sheppard - jako realnych graczy, którzy mogą spaść do #33.  Szczerze mówiąc byłem przekonany, że Karpik lub January (miał chyba pick pod koniec I rundy i sprzedał przed draftem - ale piszę z pamięci i pewny nie jestem) Jaqueza nie przepuszczą. Oczywiście nie sądziłem że będzie aż tak rewelacyjny i że trafi do moich Heat - tu miałem niewiarygodne szczęście. 

Polowałem jeszcze na ten 2nd pick od LAFa - jak chyba z 5 innych GMów żeby wyrwać Strawthera, który się tak nisko niespodziewanie osunął, ale tu wygrał January - choć też dawałem 2 2nd picki (ale dwa worse jakie miałem, więc nie przekonałem tu LAFa). 

Szkoda że Colby nie dostaje takich szans jak Brandin czy jaquez....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

ja wiem jedno.

z jakiegos powodu ludzie uwazaja, ze zrobil Ci top10 defensywe ligi.

bo innego wytlumaczenia na te bilansy nie ma.

 

Zobacz jaki booker i Durant mają d rating z nurkicem a jaki bez niego. Teza spokojnie do obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Zaryzykowałem z aytonem, bo na fa i tak nic od was nigdy nie dostanę, a jest jednak młodszy i jak mu się kiedys jeszcze zachce grac, to nadal ma potencjał. 
Druga sprawa - cenie nesmitha chyba najbardziej tutaj, akurat w momencie dealu wygryzł już z pierwszej piatki tego beznadziejnego hielda, wiec się podjaralem i postanowiłem zaryzykowac. Nesmith to inwestycja na przyszłość i liczę ze się opłaci, mam w niego wiarę.


ponadto - sam widzisz jaka Nurkic ma opinie na forum, chyba jestem jednym z nielicznych którzy go cenią, a on dostaje treatment nonfactora nonstop w tej grze, już od Trzech lat. Czas było coś zaryzykowac, teraz mam fajny młody skład + Bogdanovica i vanVleeta jako najstarsi ze stada. 
 

fajnie by było gdyby jeszcze Miles Bridges nie grał w tej organizacji przegrywów, @Reikai hypeowal przed sezonem a mówiłem ze wyjdzie jak co roku z tymi Hornets, na nich zawsze jest hype przed sezonem a potem wielka kupa ;]

No ale gowno nie wyszlo z powodu braku talentu, tylko kontuzji ktorych nie przewidzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.