Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no i to są dość przeciętne cyfry, chyba sam przyznasz, trochę się zdziwiłem, bo wcześniej pisałeś o kapitalnym trymestrze w jego wykonaniu, a taki raczej nie był

niemniej to nie rzutuje na Twój bilans u mnie, bo będzie on soldny, musiałem po prostu wykazać absurdalność pewnego głosowania, bo chyba nie dałbyś sobie bilansu gorszego do Nuggets o zaledwie 1W, także jak co z pretensjami, to nie do mnie ;]

owszem, ja sobie dawałem przedział 16-18W, tobie jeszcze nie wiem bo dopiero jutro usiądę dokładnie do czytania opisów i bilansów ;)

natomiast Cam w T1 jeśli chodzi o scoring to top25 NBA - także chyba całkiem zacnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Utah Jazz to na ten moment typowy RS team. Najlepsza rotacja w lidze bez wątpienia, chyba nawet aż za bogato, bo dla niektórych graczy brakowało by minut. Ale doświadczenie raczej pokazuje, że takie zespoły potrafią wykręcić mocarne bilanse często kosztem ekip naszpikowanych gwiazdozbiorem.

Co nie zmienia faktu, że w PO to będzie wymarzony rywal dla każdego, bo w skróconej rotacji zabraknie już star power, a siła głębi nie będzie miała takiego znaczenia i nawet gorsze zespoły jak Suns czy Clippers mają w tym momencie dużo większy potencjał namieszania w Playoffs. 

Szulim musi jakoś poskładać ten materiał. Na pewno na plus duży rozwój Paulo Banchero, ale to jeszcze nie jest pełnoprawny franchise player.

Szkoda tylko, że 2T Jazz nie zapowiada się już różowo po kontuzji Robinsona i oddaniu Lopeza. Z super rotacji na C nagle fatalna obsada pod koszem. Wyjątkowo pechowo dogadany ten deal Brooka, bo to na takim zachodzie może kosztować Utah playoffy.

Aż dziwne, że przy takiej głębi rosteru nie udało się na szybko jeszcze oddać jakiegoś obwodowego za legit centra już (przy dotrzymaniu GA z Lopezem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał(a):

Szkoda tylko, że 2T Jazz nie zapowiada się już różowo po kontuzji Robinsona i oddaniu Lopeza. Z super rotacji na C nagle fatalna obsada pod koszem. Wyjątkowo pechowo dogadany ten deal Brooka, bo to na takim zachodzie może kosztować Utah playoffy.

Aż dziwne, że przy takiej głębi rosteru nie udało się na szybko jeszcze oddać jakiegoś obwodowego za legit centra już (przy dotrzymaniu GA z Lopezem).

Tego kudłatego Rondo bym wypchnął, póki ma sensowną wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj Jazz stracili, ale ogólnie długofalowo powinni zyskać. Aldama to solidna firma, która poprawia grę Grizzlies z obu stron parkietu. Jeden z nielicznych graczy Miśków, do którego nie powinno być zastrzeżeń. Młody, a już dzisiaj ceniony zawodnik. 

Ale oczywiście szacunek się należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Tego kudłatego Rondo bym wypchnął, póki ma sensowną wartość.

Pijesz do giddeya? 😛 jeszcze młody, dobrze grają w okc nie mam ciśnienia 

a poza tym to tak - gents agreement u mnie skała 

Aldama long term jest bardzo fajnym fitem, Nick tez nie jest dziura w obronie także nie uważam ze mam problem pod koszem ;) 

Poza tym - Brook Lopez na zawsze pozostanie w Utah jako symbol zmiany z tankującego zespołu do walczącego o PO

jego koszulka zawiśnie pod kopuła hali po zakończeniu kariery a teraz dałem mu szanse o wywalczenie pierścienia 

moj timeline jest trochę inny niż Lopeza 

takze każda strona zadowolona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie serio dziwie tym bilansom pacers xd

przeciez oni w zdrowiu sa druzyna na 12-16 max

 a to jeszcze kontuzji niemało było

znowu płacz gm'a przysłania trzezwe spojrzenie

ja sie pytam ludzi? podajcie mi druzyne plusowa, gdzie za liderow robi duo na poziomie van fujary i bridgesa?

ta druzyna biłaby głową w mur w ataku. QURWA W TEJ DRUZYNIE DRUGA-TRZECIA OPCJA JEST JUSUF NURKIC I TO NIE DLATEGO ZE PRZED NIM JEST ALL-STAR

w obronie zaś nie ma ani rima, nie ma ani jednego gracza, który wyłącza rywali drużyny i jest undersized. co to oznacza? ze jest równiez minusowa w obronie.

jaki to daje bilans?

10 W to jest maks

@ignazz gdyby miał taki skład to by sie pruł czemu nie jest bottom3

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ja to sie serio dziwie tym bilansom pacers xd

przeciez oni w zdrowiu sa druzyna na 12-16 max

 a to jeszcze kontuzji niemało było

znowu płacz gm'a przysłania trzezwe spojrzenie

ja sie pytam ludzi? podajcie mi druzyne plusowa, gdzie za liderow robi duo na poziomie van fujary i bridgesa?

ta druzyna biłaby głową w mur w ataku. QURWA W TEJ DRUZYNIE DRUGA-TRZECIA OPCJA JEST JUSUF NURKIC I TO NIE DLATEGO ZE PRZED NIM JEST ALL-STAR

w obronie zaś nie ma ani rima, nie ma ani jednego gracza, który wyłącza rywali drużyny i jest undersized. co to oznacza? ze jest równiez minusowa w obronie.

jaki to daje bilans?

10 W to jest maks

@ignazz gdyby miał taki skład to by sie pruł czemu nie jest bottom3

XD 

widze ze strach przed wielkimi pacers w II trymestrze bierze jednak górę xD 

taki post od człowieka eksperta to jak komplement, dziękuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ja to sie serio dziwie tym bilansom pacers xd

przeciez oni w zdrowiu sa druzyna na 12-16 max

 a to jeszcze kontuzji niemało było

znowu płacz gm'a przysłania trzezwe spojrzenie

ja sie pytam ludzi? podajcie mi druzyne plusowa, gdzie za liderow robi duo na poziomie van fujary i bridgesa?

ta druzyna biłaby głową w mur w ataku. QURWA W TEJ DRUZYNIE DRUGA-TRZECIA OPCJA JEST JUSUF NURKIC I TO NIE DLATEGO ZE PRZED NIM JEST ALL-STAR

w obronie zaś nie ma ani rima, nie ma ani jednego gracza, który wyłącza rywali drużyny i jest undersized. co to oznacza? ze jest równiez minusowa w obronie.

jaki to daje bilans?

10 W to jest maks

@ignazz gdyby miał taki skład to by sie pruł czemu nie jest bottom3

Mnie bardzo dziwią bilanse niższe dla Pistons niż Pacers. Szanuje walkę GMa Pacers, ale w przypadku tych dwóch teamów takiej kolejności się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ja to sie serio dziwie tym bilansom pacers xd

przeciez oni w zdrowiu sa druzyna na 12-16 max

 a to jeszcze kontuzji niemało było

znowu płacz gm'a przysłania trzezwe spojrzenie

ja sie pytam ludzi? podajcie mi druzyne plusowa, gdzie za liderow robi duo na poziomie van fujary i bridgesa?

ta druzyna biłaby głową w mur w ataku. QURWA W TEJ DRUZYNIE DRUGA-TRZECIA OPCJA JEST JUSUF NURKIC I TO NIE DLATEGO ZE PRZED NIM JEST ALL-STAR

w obronie zaś nie ma ani rima, nie ma ani jednego gracza, który wyłącza rywali drużyny i jest undersized. co to oznacza? ze jest równiez minusowa w obronie.

jaki to daje bilans?

10 W to jest maks

@ignazz gdyby miał taki skład to by sie pruł czemu nie jest bottom3

Też tak myślałem, ale ci gracze mają tak kosmiczne on/offy że razem byliby w stanie pourywać sporo wygranych.

Fvv jest plus 10

Nurkić plus 12,1

Lonnie Walker plus 9

Podziemski plus 12,3

Tre Jones plus 9,3

Covington do wymiany jakieś plus 20

Miles jest na 0 i Caleb plus 0,3.

Ja nie kojarzę w historii begm teamu który miałby samych plusowych graczy w rotacji. Jasne, że brakuje lidera, ale ci ludzie robią świetną robotę po obu stronach parkietu w rl NBA 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał(a):

Mnie bardzo dziwią bilanse niższe dla Pistons niż Pacers. Szanuje walkę GMa Pacers, ale w przypadku tych dwóch teamów takiej kolejności się nie spodziewałem.

Kto jak kto ale akurat ty takich graczy, Walczaków  jak Podziemski powinieneś cenić ?!

Największy steal w drafcie, zaraz po Jacquez oczywiście, gratuluje. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, myśleliście, że Wam się upiecze? (ni c***a)

btw. dobra beka z Kumingi i ławki Dubs przy ostatniej trójce

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kto jak kto ale akurat ty takich graczy, Walczaków  jak Podziemski powinieneś cenić ?!

Największy steal w drafcie, zaraz po Jacquez oczywiście, gratuluje. 

już nawet Pacers z Heat się uprzejmościami wymienili

idziemy Marcus do kina? Chłopów puszczajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał(a):

Booker ma tylko + 5,7 czyli wychodzi na to, że jest gorszy czy tam daje mniejszy impact 

Żeby była jasność nie twierdzę , że Nurkic jest zły, ale raczej wątpię aby dał te okolice .50 

Daje mniejszy impact w 1T niż nurkić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kto jak kto ale akurat ty takich graczy, Walczaków  jak Podziemski powinieneś cenić ?!

Największy steal w drafcie, zaraz po Jacquez oczywiście, gratuluje. 

Cenię :) 

Super wybór - jak bardzo szybko draft zacząłem scoutować i był chyba moim pierwszym kandydatem na wybór w drugiej rundzie, ale zaczął szybko awansować, doszedł temat jego polskiego obywatelstwa i jak zrobił się na niego hype - wiedziałem już że w drugiej rundzie będzie nieosiągalny (choć sądziłem, że pójdzie koło 25 picku).

ja miałem przed draftem 4 - Jaquez, Colby Jones, O-Max Prosper i Sheppard - jako realnych graczy, którzy mogą spaść do #33.  Szczerze mówiąc byłem przekonany, że Karpik lub January (miał chyba pick pod koniec I rundy i sprzedał przed draftem - ale piszę z pamięci i pewny nie jestem) Jaqueza nie przepuszczą. Oczywiście nie sądziłem że będzie aż tak rewelacyjny i że trafi do moich Heat - tu miałem niewiarygodne szczęście. 

Polowałem jeszcze na ten 2nd pick od LAFa - jak chyba z 5 innych GMów żeby wyrwać Strawthera, który się tak nisko niespodziewanie osunął, ale tu wygrał January - choć też dawałem 2 2nd picki (ale dwa worse jakie miałem, więc nie przekonałem tu LAFa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.