Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ostatecznie 2/3 trymestru Cam miał słabe, ale akurat teraz to @Szulim nie przejmuje się bilansem tylko tym, że właśnie zaliczył 2 mecze z rzędu na 0 punktów (wiedziałeś?)

ale wiesz że te mecze są już w T2 i nie mają żadnego znaczenia w dyskusji o wynikach w T1?

piszesz że Tam 2/3 trymestru miał słabe - i wciąż mam wrażenie że mylisz Cama Thomasa (którego mam ja) z Camem Johnsonem 

Cam Thomas T1 (19 zagranych z 28)

24,1 pkt / 3 / 3 / 1blk+stl - 45%FG i 38% 3pt na ponad 6 próbach

Wchodząc głębiej:

1 mecz poniżej 10pkt

5 meczy między 10 a 20pkt

4 mecze powyżej 30pkt

2 mecze powyżej 40pkt

pozostałe wiadomo - między 20 a 30pkt i to wcale nie na jakiś złych %

także @LeweBiodroSmoka - Cam Thomas to nie Cam Johnson i mimo że grają obaj w RL Nets to 24ppg > 14ppg ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):


 

jak myślisz kto ma racje,  typek co nie oglada nawet NBA, przegląda boxscore, udaje wszedzie experta i wszystkich próbuje w każdym poście znieważać i ośmieszać, czy ludzie którzy grają obok brandina, są po 15 lat w NBA, są future Hall of famerami i mówią, że tak dobrego rookie to naprawdę rzadko sie widuje? Wiem ze masz super wyjebane w kosmos ego, ale daj se siana, nie znasz sie na koszykówce bardziej od takiego draymonda, czy stefka curry. 

 

 

 

liczba nieprawd tutaj napisanych jest większa niż gęstość zaludnienia w Monako 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKSPERT HALL OF FAMER 

Cytat

Warriors' Stephen Curry expects rookie James Wiseman to 'help us win basketball games'

  • he's definitely going to contribute and we're gonna hopefully be able to unlock him this year to make us a much better basketball team."

SREDNI EKSPERT Looney

Cytat

"I'm really excited to get James on the team and to help him out," Looney said on a Wednesday conference call. "I think he's going to be a big contributor to this team. He has a lot of talent and a lot of potential. I think his athleticism and his size is something that you can't teach. I think he's going to be really helpful for us, so whatever I can do to show him the ropes -- it's not easy to come in the NBA and play winning basketball right away.

NIEEKSPERT NIE OGLĄDAJĄCY SPOTKAŃ @Qcin_69 po drafcie

W dniu 13.07.2020 o 13:41, Qcin_69 napisał(a):

Wiseman to kasztan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Milo, ze Ingram zaczyna byc tak doceniany ze grajac bez Lavina, Bojana  Simmonsa,  a takze ostatnie 8 meczów bez centra dostaje nawet 11W ❤️ rok temu dostawalem np 12-13w przy mniejszych problemach.

Przecież ingram zawsze gra albo z lavinem albo z bojanem, głównie z lavinem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, oglądałem se nuggets Warriors w nocy, mocno przyglądałem się w nuggets dwóm młodzieniaszkom: Payton watson wyglądał jak profesor, a Braun jak ostatni kasztan. 

to tak w kwestii tej szerokiej kadry wolves. 
 

53 minuty temu, LAF napisał(a):

Nooo tak rzadko się widuję takiego rookie , że ostatnio zaczął wchodzić z ławki. 

Spokojnie, jeszcze wroci, ale jak go wygryzł z pierwszej piatki dopiero najlepszy pg w historii NBA (wg ciebie ) to chyba i tak niezle ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LAF napisał(a):

A mi się wydaje , że nie masz odpowiedzi na pytanie jakie zadałem. Odpowiedzi typu tu dodam sobie on / off tam odejmę i wyjdzie na to samo nic nie daje. 
 

A wydaje mi się , ze więcej razy oglądałem Nurkicia od Ciebie ( chyba, że obejrzałeś wszystkie mecze Phoenix to wtedy nie ) i wiem co pisze. 
 

Koleś miewał genialne mecze wraz z mega słabymi , ale przez większość trymestru było OK , fajny rolers. 

Nie to ty wrzuciłeś denne on/off z probka 45 minut, to odpowiedziałem takim samym statem z twoją metodologia, dla beki, żeby Ci pokazać jak głupi stat sobie wrzuciłeś,  po czym ty z tego wnioskujesz,  ze ja pisze KD = VanVleet + Podziemski. Dlatego wg mnie dyskusja z kimś kto nie ma za grosz inteligencji i zadnego wyczucia ironii, nie ma dla mnie sensu. Nie marnuj mojego czasu i odbij ode mnie proszę. A jak chcesz gadać o moich zawodnikach to pisz coś merytorycznie, zamiast wrzucać on/offy z 45 min próbką, zamiast pisać teksty w stylu „Nooo tak rzadko się widuję takiego rookie , że ostatnio zaczął wchodzić z ławki. ” 

18 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ja przypomne, ze nurkicia to moj two-way balcerowski jebal

A Nurkic nadal jebie wielu centrow w NBA. Wniosek?

balcerowski do nba, już o tym gadaliśmy zreszta na priv. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ernie9005 napisał(a):

@ignazz rozważ, czy Pacers jednak nie dac wyższego bilansu od Cavs.

Jestes pierwszy do korekty bo wstępnie dałem i się zastanawiam. Halli swietny. Czy pociągnie za sobą Aytona? Pewnie w cavs pójdzie korekta bo porównując innych gm masz tam więcej zwycięstw. Nie robi to z automatu ale daje do myślenia. Po wstępniaku zawsze tierami moich głosów czytam opisy zgodnie z ilością wygranych. 

Wieczorem zrobię poprawki 

@ernie9005poszla szybka korekta bo wstępnie myliłem się. Zabrałem Hornets aby nie być posadzonym o cokolwiek z tankiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

@Szulim 

wiadomo, że nie mają pisałem tylko, że obecnie chyba się bardziej tym przejmujesz niż bilansem, choć może i nie 

nie pomyliłem też graczy 

po 8meczowej przerwie staty Cama są słabe, także no 2/3 trymestru jest licha 

 

skąd ty bierzesz te statystyki to ja nie wiem

Cam Thomas po powrocie z kontuzji - mecze 18 do 28:

22 pkt / 2,5 / 2,5 / 1blk+stl na 42% fg i 42% 3pt nadal na ponad 6 próbach

Wchodząc głębiej:

1 mecz poniżej 10pkt

2 mecze między 10 a 20pkt

1 mecz powyżej 30pkt

1 mecz powyżej 40pkt

6 meczy miedzy 20 a 30pkt

więc nadal uważam że T1 był bardzo udany dla Cama i jeśli masz jakieś inne statystyki to chętnie zobaczę bo na razie to co insynuujesz nie ma pokrycia 

oczywiście - jeśli patrzymy na całe Nets w tym okresie to grali do dupy - 7L w 10meczach, ale sam Cam akurat był tam jaśniejsza stroną gry regularnie dostarczając punkty i może mniej trafiał z mid, ale za to o wiele lepiej za 3pt - a on tego głównie jest w moim teamie.

PS - Cam owszem ma teraz dwa mecze na 0FG, ale nie są to dwa mecze na 0pkt ;) już nie wspomnę o całych Nets których jako organizacji nie lubię po prostu i przegrywają teraz wszystko jak leci. Dobrze że dostali karę za sadzanie na ławce m.in Thomasa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szulim napisał(a):

Cam Thomas po powrocie z kontuzji - mecze 18 do 28:

22 pkt / 2,5 / 2,5 / 1blk+stl na 42% fg i 42% 3pt nadal na ponad 6 próbach

no i to są dość przeciętne cyfry, chyba sam przyznasz, trochę się zdziwiłem, bo wcześniej pisałeś o kapitalnym trymestrze w jego wykonaniu, a taki raczej nie był

niemniej to nie rzutuje na Twój bilans u mnie, bo będzie on soldny, musiałem po prostu wykazać absurdalność pewnego głosowania, bo chyba nie dałbyś sobie bilansu gorszego do Nuggets o zaledwie 1W, także jak co z pretensjami, to nie do mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz to na ten moment typowy RS team. Najlepsza rotacja w lidze bez wątpienia, chyba nawet aż za bogato, bo dla niektórych graczy brakowało by minut. Ale doświadczenie raczej pokazuje, że takie zespoły potrafią wykręcić mocarne bilanse często kosztem ekip naszpikowanych gwiazdozbiorem.

Co nie zmienia faktu, że w PO to będzie wymarzony rywal dla każdego, bo w skróconej rotacji zabraknie już star power, a siła głębi nie będzie miała takiego znaczenia i nawet gorsze zespoły jak Suns czy Clippers mają w tym momencie dużo większy potencjał namieszania w Playoffs. 

Szulim musi jakoś poskładać ten materiał. Na pewno na plus duży rozwój Paulo Banchero, ale to jeszcze nie jest pełnoprawny franchise player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.