Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dobrze, że Twoje jest na miejscu 

Nuggets bez Murraya w kilkunastu meczach z Watsonem jako 7mym graczem robią lepszy bilans od Twojego tutaj

c*** ma ego więc do tego :)

Nieprawda, rl Nuggets zrobili 18-10

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

ale k**** zrobić majstra tym samym rosterem, mieć zdrowych ludzi i dostać +1W od ekipy gdzie liderem jest Banchero 

W rl NBA Nuggets też zrobili tylko 1 win więcej niż banchero 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ty to faktycznie ze swoim ego wyjebałeś na orbitę :)

W sumie skąd ten bilans jazz? Ta S5 wygląda dobrze w boxscore , ale w advanced stats jest słabiutko - on/offy mają fatalne, mam ich znacznie niżej od Ciebie - może czegoś nie dostrzegam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

W rl NBA Nuggets też zrobili tylko 1 win więcej niż banchero

no dobrze, ale przecież nie ma co porównywać Magic z naszymi Jazz, którzy są dopiero na wnoszącej, dodatkowo grają w bardzo mocnej konferencji, tam trzecim najlepszym graczem jest kto Giddey, Murrphy czy Brook? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no dobrze, ale przecież nie ma co porównywać Magic z naszymi Jazz, którzy są dopiero na wnoszącej, dodatkowo grają w bardzo mocnej konferencji, tam trzecim najlepszym graczem jest kto Giddey, Murrphy czy Brook? 

Siła jazz jest to, że równie dobrze można zadać pytanie kto jest tam piątym najlepszym graczem: Giddey, Murphy, czy Brook?

Natomiast o ile Twoja złość o bilans Nuggets jest moim zdaniem niezrozumiała, tak podobnie jak Ty nie rozumiem czemu jazz są aż tak blisko w tak mocnej konferencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Siła jazz jest to, że równie dobrze można zadać pytanie kto jest tam piątym najlepszym graczem: Giddey, Murphy, czy Brook?

Natomiast o ile Twoja złość o bilans Nuggets jest moim zdaniem niezrozumiała, tak podobnie jak Ty nie rozumiem czemu jazz są aż tak blisko w tak mocnej konferencji 

Jazz są bardzo fajnym, wyrównanym zespołem - początek sezonu Cam Thomas miał zajebisty, Banchero gra dobrze cały trymestr, Eric Gordon w tych meczach w których go widziałem był świetny, trafiony Hawkins, dobry Lopez, pasujący do tego Giddey - imo jest to lepszy zespół niż rl Magic, Szulim jest od jednego allstara od bycia zespołem na miarę drugiej rundy- póki co jest to zespół bardziej pod RS, 18:10 też wydaje mi się zawyżone, ale z drugiej strony mało jest zespołów z taką głębią na tak wysokim poziomie jak Jazz (sam byłem zaskoczony, że Szulim takie coś poskładał xd) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Natomiast o ile Twoja złość o bilans Nuggets jest moim zdaniem niezrozumiała

naah taki bilans nie jest zły, zawsze się taki przytrafi, problem jest właśnie w tym, że coś tu się nie klei i ktoś tu chyba musiał za dużo różdżką machać, co przecież mi zarzucano

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Jazz są bardzo fajnym, wyrównanym zespołem - początek sezonu Cam Thomas miał zajebisty, Banchero gra dobrze cały trymestr, Eric Gordon w tych meczach w których go widziałem był świetny, trafiony Hawkins, dobry Lopez, pasujący do tego Giddey - imo jest to lepszy zespół niż rl Magic, Szulim jest od jednego allstara od bycia zespołem na miarę drugiej rundy- póki co jest to zespół bardziej pod RS, 18:10 też wydaje mi się zawyżone, ale z drugiej strony mało jest zespołów z taką głębią na tak wysokim poziomie jak Jazz (sam byłem zaskoczony, że Szulim takie coś poskładał xd) 

Thomas opuścił 8 spotkań a po kontuzji notuje 22ppg na 43TS 

Hawkins nie jest trafiony, miał fajny start, on za ten trymestr ma trójkę na poziomie 35% i zjechał w rotacji

dodatkowo dochodzi kontuzja Mitcha 

z tego wszystkiego dobrze, że Marcus przynajmniej zakochał się w Banchero ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

Thomas opuścił 8 spotkań a po kontuzji notuje 22ppg na 43TS 

Hawkins nie jest trafiony, miał fajny start, on za ten trymestr ma trójkę na poziomie 35% i zjechał w rotacji

dodatkowo dochodzi kontuzja Mitcha 

z tego wszystkiego dobrze, że Marcus przynajmniej zakochał się w Banchero ;)

 

znowu nie czytasz co się pisze, znowu pomijasz słowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no czytam, że napisałes o początku zajebistym czyli 1/3 trymestru, a potem 8 meczów przerwy i słaby okres - sam czytaj co piszesz najlepiej, albo po prostu weryfikuj

ciekawe, jak Booker wypadł na 9 meczów to była to długa kontuzja (1/3 trymestru) a jak Cam Thomas grał na 30ppg przez 1/3 trymestru to jest to rzecz do pominięcia przy ocenie :) 

Jazz w mojej ocenie mają top5 głębię w tym sezonie, brakuje tutaj bardziej sprawdzonej opcji niż Banchero, ale zaraz po tym gracze 1-7 rotacji zmieściliby się w większości rosterow u contenderow, nie jako gracze z top2, ale już np. taki Banchero to luźno byłby Twoim 3 najlepszym zawodnikiem w tym trymestrze :) 

Jazz są dobrym RS teamem, równy, mocny, solidny i dobrze fitujacy, jak Szulim ruszy assety po jakiegoś allstara to będzie już w tym roku konkurencyjny :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ciekawe, jak Booker wypadł na 9 meczów to była to długa kontuzja (1/3 trymestru) a jak Cam Thomas grał na 30ppg przez 1/3 trymestru to jest to rzecz do pominięcia przy ocenie :) 

no nie pitol, Booker przede wszystkim kręci słaby bilans i ma ciulowe wskaźniki w 4Q ale to nie on był problemem i jego kontuzja, tylko licha rotacją (tzn to najbardziej zaważyło) 

ostatecznie 2/3 trymestru Cam miał słabe, ale akurat teraz to @Szulim nie przejmuje się bilansem tylko tym, że właśnie zaliczył 2 mecze z rzędu na 0 punktów (wiedziałeś?)

13 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Jazz w mojej ocenie mają top5 głębię w tym sezonie, brakuje tutaj bardziej sprawdzonej opcji niż Banchero, ale zaraz po tym gracze 1-7 rotacji zmieściliby się w większości rosterow u contenderow, nie jako gracze z top2, ale już np. taki Banchero to luźno byłby Twoim 3 najlepszym zawodnikiem w tym trymestrze :) 

no, ale to tylko pokazuje absurdalność tego bilansu przecież :)

póki co Jazz brakuje pierdolnięcia i ten Cam musi się okazać kozakiem, a jak widać może być trudno, mnie ten roster aż tak nie grzeje, bo jest tam bardzo mało topowych graczy swoich drużyn, z top3 jest Banchero i to chyba wszystko, Mitch by się mieścił gdyby był zdrowy, no i jest jeszcze Johnson ale Nets są w grubym dołku ostatnio co też mnie martwi

13 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Jazz są dobrym RS teamem, równy, mocny, solidny i dobrze fitujacy, jak Szulim ruszy assety po jakiegoś allstara to będzie już w tym roku konkurencyjny

jeśli doda gracza top20, to jak najbardziej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no nie pitol, Booker przede wszystkim kręci słaby bilans i ma ciulowe wskaźniki w 4Q

Suns mają 18-16 (bez Bookera 3-6) 

Knicks mają 19-15 :) 

Rozumiem, że Bronson też jest c***owy? 

Słaba rotacja wg Ciebie to George, Tatum, Miller, Jabari i Braun którzy grali cały trymestr :) 

Booker grający 2/3 i Jose Alvarado 1/3 :) faktycznie, rzetelność to Twoje drugie imię, doczekam się w końcu równie wnikliwego przejrzenia rotacji Philly, czy tam wystarczy Ci, że Embiid i Maxey z ławki byli, bo czwartym najlepszym graczem (w jakiś 10 spotkaniach) już może być Chris Duarte lub Goga Bitadze  i nie masz z tym problemu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Rozumiem, że Bronson też jest c***owy? 

daj mu Duranta to zobaczysz magię :)

po dodaniu OG powinno być lepiej 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Słaba rotacja wg Ciebie to George, Tatum, Miller, Jabari i Braun którzy grali cały trymestr

no Braun i Miller to ujemni gracze i to mocno i zapomniałeś o centrze chyba 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Booker grający 2/3 i Jose Alvarado 1/3

obaj nie grali w 8 spotkaniach w tym samym czasie 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

faktycznie, rzetelność to Twoje drugie imię

w sensie, że pisanie prawdy jest nierzetelne? 

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

doczekam się w końcu równie wnikliwego przejrzenia rotacji Philly, czy tam wystarczy Ci, że Embiid i Maxey z ławki byli, bo czwartym najlepszym graczem (w jakiś 10 spotkaniach) już może być Chris Duarte lub Goga Bitadze  i nie masz z tym problemu? 

 

Irving grał tyle co Booker, nie wiem o co chodzi, czemu szczujesz na Sixers, oni mają gracza top1 w lidze, gdyby ten Maxey nie wchodził z ławki to by Sotę zjadł, no a tak to nie bardzo, czekaj dalej tylko nie wiem po co, trzeba było rotacje zrobić to bym się nie czepiał, ale się nie wybielaj na plecach innych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Blazers i Hornets to dwóch tankerów, którzy powinni zanotować solidne bilanse.

Suggs - Jalen Green - Patrick Williams - Toppin - Holmgren

Coby White - Malik Beasley - Dante Exum - Saddiq Bey ( coś zaskakująco mało LAF o Nim pozytywnie pisze w tym sezonie :P ) - Zubac + solidna ławka z takimi nazwiskami jak TJ McConnell, Metu czy G. Allen.

Oba teamy gdzieś tam zakręcą się w okolicy 8-9 winów.

Ahahah

a jak dodasz do hornets  hardena to wchodzą do PO !! 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

daj mu Duranta to zobaczysz magię :)

po dodaniu OG powinno być lepiej 

no Braun i Miller to ujemni gracze i to mocno i zapomniałeś o centrze chyba 

obaj nie grali w 8 spotkaniach w tym samym czasie 

w sensie, że pisanie prawdy jest nierzetelne? 

Irving grał tyle co Booker, nie wiem o co chodzi, czemu szczujesz na Sixers, oni mają gracza top1 w lidze, gdyby ten Maxey nie wchodził z ławki to by Sotę zjadł, no a tak to nie bardzo, czekaj dalej tylko nie wiem po co, trzeba było rotacje zrobić to bym się nie czepiał, ale się nie wybielaj na plecach innych

 

Szkoda, że jak oczekujesz merytorycznej rozmowy to się w niej nie odnajdujesz :) Następnym razem uważaj czego sobie życzysz 

Najsmaczniej się śpi w płonącym łóżku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets to powinna być najlepsza drużyna tego trymestru bez dwóch zdań. 
 

nikt tam nie wypadł praktycznie na więcej niż kilka meczy. 
 

W strasznej bańce żyją co niektórzy … 

 

@LAF w realu Nurkic gra obok KD, u mnie gra obok vanVleeta i podziemskiego, którzy robią +7,5 i +14. Wszystko się zgadza. Coś jeszcze ? Daj cytat gdzie napisałem ze Podziemski „daje impact jak Doncic”. Albo naucz się czytać / się nie wpierdalaj jak nie umiesz przeczytać prostego zdania ze zrozumieniem. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Szkoda, że jak oczekujesz merytorycznej rozmowy to się w niej nie odnajdujesz

spoko, najważniejsze, że wszystko co piszesz jest tak legit, ja tam mogę pitolić głupoty 😘

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nuggets to powinna być najlepsza drużyna tego trymestru bez dwóch zdań. 
 

nikt tam nie wypadł praktycznie na więcej niż kilka meczy. 
 

W strasznej bańce żyją co niektórzy … 

nie no zdrowi Mavs imo podobna siła, gdyby nie kłopoty LAL i Hawks to pewnie byliby najlepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zaczynamy wrzucać próbki 45 minut w on/off, to ja swoje tez wrzucę ok? 
 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612745&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627832,1628415,1630578

vanvleet bez brooksa i senguna robi +2,78
Brooks razem z Sengunem bez vanVleeta? -18,3
Brooks bez FVv i senguna ? -34
Sengun bez FVv i brooksa ? -12 

Dacie teraz lepszy bilans dla mnie niż nets ? Gołym okiem widać ze FVV ciągnie za uszy tą bandę scrubów ;] 

 

A teraz może poważniejsze próbki: 
 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612744&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=202691,201939,1641764

+200 minut próbki: Brandin bez curry i klaya jest +18,8

+500 minut próbki: klay razem ze stefkiem bez podziemskiego jest -3,9

Klay z Brandinem bez stefa jest +11 w ponad 100 min próbki 

kazdy z splashbro sam na boisku jest mniej więcej na zero lub na minus. Tez ponad 100 min próbki. 
 

@january podzekuj Lepiej Warriors za brandina bo bez niego curry w tym sezonie  nie wiem czy do play-in by tych scrubów wprowadził i narracja by ci trochę siadła ;]

ale tak, róbcie sobie dalej podśmiec***ki z brandina, bo napisałem sobie w dziale głównym ze w jakims tankerze kręciłby super statsy i w wiekszej ofensywnej roli i przy piłce na wyłączność robiłby te 18/8/6. 
 

 

W dniu 3.01.2024 o 20:03, Qcin_69 napisał(a):

Celtics

15

13

 

 

 

Nets

13

15

Knicks

13

15

Sixers

13

15

Raptors

21

7

Bulls

15

13

Cavaliers

15

13

Pistons

13

15

Pacers

11

17

Bucks

14

14

Hawks

5

23

Hornets

5

23

Heat

18

10

Magic

18

10

Wizards

11

17

Mavericks

19

9

Rockets

9

19

Grizzlies

16

12

Pelicans

17

11

Spurs

5

23

Nuggets

21

7

Wolves

18

10

Blazers

10

18

Jazz

17

11

Thunder

15

13

Warriors

9

19

Lakers

18

10

Clippers

14

14

Suns

13

15

Kings

13

15

 

Pacers 11-17

Bardzo dobry VanFlet, solidny na RS Nurkić i Covingtonto by było na tyle z mocnych stron, Podziemski dobrze wyglądał jak na rookiego, ale odróżnijmy hype u rookasa od realnego impactu. Na ten moment Pacers brakuje jakości, powrót Bridgesa do gry za to bardzo udany, więc jest światełko w tunelu, ale sporo jeszcze pracy w Indianie by liczyć się w walce o PO.

 

 

 

Domyślam się, że bilanse nie do końca się zgadzają, postaram się na dniach dodać brakujące Winy zespołom przy których się wahałem- te mają służyć mojej ocenie siły zespołów, kilka drużyn na pewno dostanie po kilka W więcej (zapewnie ze Wschodu bo tam są zaniżone, ale Wschód vs Zachód w tym sezonie wygląda komicznie)

 

 

 

 

Wrzuciłem ci statsy, ciekawe czy będziesz potrafił rozróżnić, realny impact od pi****lenia… 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Skoro zaczynamy wrzucać próbki 45 minut w on/off, to ja swoje tez wrzucę ok? 
 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612745&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627832,1628415,1630578

vanvleet bez brooksa i senguna robi +2,78
Brooks razem z Sengunem bez vanVleeta? -18,3
Brooks bez FVv i senguna ? -34
Sengun bez FVv i brooksa ? -12 

Dacie teraz lepszy bilans dla mnie niż nets ? Gołym okiem widać ze FVV ciągnie za uszy tą bandę scrubów ;] 

 

A teraz może poważniejsze próbki: 
 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612744&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=202691,201939,1641764

+200 minut próbki: Brandin bez curry i klaya jest +18,8

+500 minut próbki: klay razem ze stefkiem bez podziemskiego jest -3,9

Klay z Brandinem bez stefa jest +11 w ponad 100 min próbki 

kazdy z splashbro sam na boisku jest mniej więcej na zero lub na minus. Tez ponad 100 min próbki. 
 

@january podzekuj Lepiej Warriors za brandina bo bez niego curry w tym sezonie  nie wiem czy do play-in by tych scrubów wprowadził i narracja by ci trochę siadła ;]

ale tak, róbcie sobie dalej podśmiec***ki z brandina, bo napisałem sobie w dziale głównym ze w jakims tankerze kręciłby super statsy i w wiekszej ofensywnej roli i przy piłce na wyłączność robiłby te 18/8/6. 
 

 

Wrzuciłem ci statsy, ciekawe czy będziesz potrafił rozróżnić, realny impact od pi****lenia… 

no napociłeś się tyle, żeby pokazać plusominusy? Kogo obchodzą plusominusy? 

Nie jest ważne jak dużo liter wklepiesz, ale co nimi przedstawiasz. 

I skończ z tym mentorskim tonem, bo takie prymitywizmy to mogą działać na kolegę wyżej, mnie ino śmiesza :) 

Masz zespół w której pierwsza opcja jest Flet, to z miejsca pozostawia wątpliwość czy jest to zespół na miarę bilansu 50% 

Jakby był jeszcze jakiś mocno otoczony legitnymi rolsami to luz, ale tutaj mamy ludzi którzy grają z braku laku (jak Tre Jones) nonfactorow w 24’ jak Covington, czy Milesa Bridgesa jako najskuteczniejszego gracza zespołu(który do tego nie gra połowy trymestru)

To nie jest jakiś dramatycznie słaby team, ale jest do bólu przeciętny i na tle innych zespołów wygląda po prostu za słabo byś dostał oczekiwany przez siebie bilans. 

A to że tak bardzo starasz się tutaj sprdzedac Podziemskiego jako k**** Luke Doncicia to jest przykład desperacji i oderwania od rzeczywistości, argument z tym że żaden rozkaz u Kerra tak szybko nie zdobył zaufania by grać w s5 jest tego najlepszym przykładem. 

Jeśli oczekujesz że będę się odnosił do plusominusow to powodzenia, odniosłem się już na przykładzie wczorajszego meczu Setha Curryego :) 

Fajnie, że walczysz o bilans, ale mnie póki co nie przekonałeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordko, raz, miesiac temu, w dziale NBA napisałem ze Podziemski w tankerze z piłka na wyłączność kręciłby sobie cos w stylu rookie Doncica, tylko ze mniej ppg. Napisałem ze robiłby 18/8/6. Napisałem to raz. Od tego czasu ludzie twojego pokroju piszą że to ja „bardzo probuje sprzedać podziemskiego jako doncica”. No daj spokój, nie da się dyskutować w ten sposób… w tym dziale ani razu nie użyłem tego porównania, a jest mi nonstop przypominane, jakbym go uzywal codziennie. 
 

ponadto, specjalnie ciebie oznaczylem bo wiedzialem ze tak to przesmiewczo skomentujesz. Puenta jest taka: może jednak ty odroznij swoj hype na rookasa brandona millera co kręci sobie boxscore cyferki w gownoteamie, od debiutanta, którym zachwycają sie wszyscy future Hall of famerzy ze składu Warriors, który kręci tam wśród tych Hall of famerów najlepsze on/offy przez caly sezon. 
 

jak myślisz kto ma racje,  typek co nie oglada nawet NBA, przegląda boxscore, udaje wszedzie experta i wszystkich próbuje w każdym poście znieważać i ośmieszać, czy ludzie którzy grają obok brandina, są po 15 lat w NBA, są future Hall of famerami i mówią, że tak dobrego rookie to naprawdę rzadko sie widuje? Wiem ze masz super wyjebane w kosmos ego, ale daj se siana, nie znasz sie na koszykówce bardziej od takiego draymonda, czy stefka curry. 

 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.