Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Bridges rzuca 19,8 bez PG w Hornets (lamelo wypadł)  to chyba możesz se zaokrąglić w górę przy VanVleecie  ;]

jak wspomniałem wcześniej, może 1W dojdzie, ale niekoniecznie, Nets w mojej opinii byli lepszym zespołem od Pacers za 1 trymestr bo jak słusznie zauważył Reikai, sam Sengun był lepszym graczem niż skład Pacers- a masz tam jeszcze Murraya i- jacy by nie byli- Lowryego i Brooksa 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

od 10 spotkań 40 % z gry, 28 % za 3

tak, ale po powrocie wyglądał świeżo :) tutaj widać najbardziej brak rozgrywającego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

jak wspomniałem wcześniej, może 1W dojdzie, ale niekoniecznie, Nets w mojej opinii byli lepszym zespołem od Pacers za 1 trymestr bo jak słusznie zauważył Reikai, sam Sengun był lepszym graczem niż skład Pacers- a masz tam jeszcze Murraya i- jacy by nie byli- Lowryego i Brooksa 

tak, ale po powrocie wyglądał świeżo :) tutaj widać najbardziej brak rozgrywającego :)

Dokladnie, Brooks tez gra swietny sezon. Moze jakby Bridges gral od poczatku(choc ostatnio ssie troche,  jak wszyscy bez poteznego Marka - 1:13 Bez niego maja),  to moze moze. W innym przypadku, Nets minimalnie przed Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Cudowna manipulacja próbką, last two weeks robi 41,2% fg a last month 42,7%. W tych beznadziejnych bez lamelo hornets, jako pierwsza opcja, to nawet sam Jokic by miał problem zrobić 50% xD 

 

 

no jeśli twoi najlepsi dwaj gracze robia 40 % to nie wiem z czym do ludzi

pacers to typowy zespol jak wczesniej wspomnialem na 32-35 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw to chciałbym zwrócić uwagę jakie zgniłe jajo kupił @evitacre - Mikal Bridges jest absolutnie tragiczny ostatnio, w 7 z 12 ostatnich meczy zrobił 37% fg lub niżej. Nawet w obronie tez już nie jest jednym z lepszych graczy ligi. Odkąd dostał więcej obowiązków w ataku siadła defensywa, a w tym sezonie nie potrafi unieść nawet dużej roli w ataku. pewnie się jeszcze ogarnie ale dawno nie widziałem tak dużego spadku formy u lidera druzyny. Mam go niestety w trzech ligach fantasy wiec mocno obserwuje ten regres. 

6 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

no jeśli twoi najlepsi dwaj gracze robia 40 % to nie wiem z czym do ludzi

pacers to typowy zespol jak wczesniej wspomnialem na 32-35 W

Tylko ze VanVleet to było nie było jeden z lepszych rozgrywających w lidze, wiec Bridges u mnie by wyglądał dużo  lepiej niż w Hornets z Rozierem na PG. Wystarczy trochę wyobraźni. Ten Sengun zresztą gra dużo sam, ale dostaje tez trochę easy points od FVV, Fred i jego obecność w Rockets jest wlasnie jednym z wielu czynników tego postępu Alperena. 

Szczerze to czekam z niecierpliwością na powrot tego lamelo bo on zawsze dobrze współpracował z Milesem i razem wygladali swietnie - wtedy skoczy na pewno efektywnosc w górę. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Rozier ostatnio tez zaczal grac.

Cos te 2W zagrozone 😕

On zaczął grać jak go oddałem 

2 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

No i jest, piękny Simone, Taki trochę Ingles na sterydach (z kozłem i atletyzmem /z umiarem oczywiście/ ) 

Patrz @ignazz jak się Duren przejechał na Kesslerze

 

 

Dlatego konno to drugi po Jokiciu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolader, nothing personal  ale kogos muszę wziąć na celownik bo walczymy o playin a jesteś wg mnie najsłabszym ogniwem. 
 

po kontuzji Herro

Lowry 28/ Hayes 20

Nembhard 26/ Black 22

Brooks 32/ Boucher 16

Murray 32/ Boucher 12/ Wagner 4

Sengun 32/ Wagner 16

 


nets grają powyższa rotacja 18 z 28 meczy, a w miedzyczasie ktoś z tych graczy pewnie tez opuscil jakieś spotkania.

mamy tutaj: 

Na PG - Kyle Lowry który robi 9ppg 4apg na bladych % i +0,8 on/off. Spoko roles ale żaden gamechanger i wszyscy to wiemy. 

Jako back-up PG gra killian hayes który gra w zespole który zrobił bilans 2-26 i niczym się tam nie wyróżnia.

na SG z kolei:

biega w s5 Nembhard, który lepiej by wyglądał jako back up PG.  W realu grał z ławki w I trymestrze; a tu wychodzi w pierwszej piatce na nie swojej pozycji. 

jako back up SG gra tutaj Rookie PG który jest obiecującym prospektem, ale raczej mało daje realnego pozytywnego impactu. Jest marnym playmakerem, słabo rzuca za trzy.  W 20min za cały sezon robi 5ppg/2rpg/1,7apg. 

Na pg-sg biegają wlasciwie sami point guardzi, jak robisz z nich sg to są undersized. 

każdy z nich ma sporo minut, żaden nie jest gamechangerem. Żaden nje jest ponadprzeciętnym kreatorem.

SF - Dillion Brooks - gra jak na siebie super sezon ale sprawdziłem sobie on/off i tylko +0,3 - to jego realny impact. 
 

na back up SF gra przez 16 minut Boucher, który jest centrem! I zalicza w tym sezonie regres. Robi 6/3 w sezonie. 

PF - keegan Murray - super gracz i go lubie,  ale gra w kratkę, zdarzają mu się często mecze poniżej 10pts.
 

Backup PF - znowu Boucher. 
 

C - wiadomo Sengun, super gracz. Robi 21/9/5.  Ale piszecie ze jest duuuzo lepszy niż każdy z mojego zespołu. To niesprawiedliwe, bo gra w tym samym zespole co VanVleet który robi 17/4/9, ma lepsze on/off w takich samych minutach. FVV : +7,5, Sengun +5,0. No jak dla mnie obaj maja podobny wpływ na wyniki i pisanie ze Sengun jest lepszy niż ktokolwiek w mojej druzynie jest mocno krzywdzące, w sytuacji, gdy kręcą w sumie podobne statystyki, tylko asystami i zbiórkami się zamienili,  a FVV ma o 50% lepszy on/off. 
 

na back up C jest moritz Wagner który jest tu super back upem. natomiast gra mniej minut niż beznadziejny Boucher. Jest to błąd taktyczny koladera. Powinien moritz biegac na PF i mieć 28 minut, nie Boucher.

 

reasumujac oprócz senguna, keegana, brooksa i lowryego, ten zespół ma same dziury - undersized guardzi, w tym Nembhard beznadziejny w obronie, Boucher biegający na sf i po 28 minut, w sezonie gdy robi 6/3 i zalicza mega regres, moritz grajacy za mało. 
 

i taki team dostaje 13:15. Grając 18 spotkan w tym lineupie , co kolader sprytnie ukrywa - zobaczcie na jego opis, gdzie rozpisuje dwie rotacje z herro, a jedną bez niego i nie opisuje ile spotkan gra w tym powyższym zestawieniu. Kolader gra tylko 32 min sengunem, murrayem i brooksem, bo woli grac 28 boucherem, zamiast dać im po 35-38 minut. Czy nie jest to spory błąd? Tylko ja to tak widzę ? Keegan mógłby tu spokojnie pograć minuty na sf, zamiast miernego bouchera. Więcej minut dla moritza.
 

serio, potrafię przełknąć gorszy bilans niż bym chciał i zaproponowalem, ale nie potrafię zrozumieć ze moi pacers są gorsi niż team z tyloma dziurami… gdzie liderami są mlodzieniaszki. Ile winow wyciągnął Sengun rok temu jako lider młodziutkich rockets, gdzie talentu tez nie brakowało? On swoj sukces zawdzięcza w pewnej mierze temu ze na PG biega top5 asystujący w lidze - Fred VanVleet. wystarczy trochę wyobraźni, żeby wstawić  statystyki senguna do statystyk Bridgesa w begm, skoro tu ma u boku FVV. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

uuu Ronnie ale worda odpaliłeś widzę :D 

Zazdro komputera!

jak zawsze merytorycznie i na temat, dziękujemy za twoje wystąpienie. 
 

wam serio nie jest wstyd ze młodzi Sengun i Murray z brooksem i taką rotacją są w tym samym tierze co sixers ze zdrowym embiidem maxeyem i klayem przez cały trymestr ?
 

Oni powinni mieć max 11 zwyciestw, ja się zastanawiam nad poniżej 10 nawet ale zostanę posądzony o ustawianie wyników 😕

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2024 o 12:57, Reikai napisał(a):

Nie wiem czy bardziej zabawna jest walka o dodatnie bilanse wsrod gowno teamow, czy okrutne zebranie o mniej glosow przy tankowaniu xD

Warto pamiętać, że Herro w tych 10 meczach wyglądał na prawdę świetnie. 

Wstępnie dałem Nets 12 winów, ale są pierwsi w kolejce do podbicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Reikai napisał(a):

Ja wiem, ze walka o PO ale

Wole zestaw Nets zdecydowanie, zwlaszcza ze zawieszenie Bridgesa, kontuzja Caleba, Podziemski jest fajny ale nie róbmy tez jaj ze on kogos zaprowadzi do PO.

Uderzalbym w inne zespoly na miejscu Ronniego tbh

Bez jaj ? Jaja to są z tego ze co roku FVanVleet i jego impact jest tu olewany. Gdzie są raptors bez niego? Gdzie byli rockets rok temu? On co roku jest miedzy top20-40 WSZYSTKICH tych  waszych epmów i lebronów i rankinków. W tym kręci tez kosmiczne on/offy, jest w top5 asyst i ast/to pewnie w top10. 

Podziemski to dopiero 4ta opcja jak wraca Bridges. Nie masz lepszych argumentów to nie rzucaj chociaż dennych, nikt tu nie robi z podziemskiego lidera tego zespołu. Ale na pewno jest lepszy niż jego odpowiednik z nets, Nembhard, który jest w defensywie totalnym dnem. Ale ok, skoro Nembhard na sg w s5 taki super, to liczę se docenisz w next trymestrze dwa razy lepszego Nesmitha z pacers. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Bez jaj ? Jaja to są z tego ze co roku FVanVleet i jego impact jest tu olewany. Gdzie są raptors bez niego? Gdzie byli rockets rok temu? On co roku jest miedzy top20-40 WSZYSTKICH tych  waszych epmów i lebronów i rankinków. W tym kręci tez kosmiczne on/offy, jest w top5 asyst i ast/to pewnie w top10. 

Podziemski to dopiero 4ta opcja jak wraca Bridges. Nie masz lepszych argumentów to nie rzucaj chociaż dennych, nikt tu nie robi z podziemskiego lidera tego zespołu. Ale na pewno jest lepszy niż jego odpowiednik z nets, Nembhard, który jest w defensywie totalnym dnem. Ale ok, skoro Nembhard na sg w s5 taki super, to liczę se docenisz w next trymestrze dwa razy lepszego Nesmitha z pacers. 

Ja sie zgodze ze Fleta impact jest pomijany tu, dlatego uwazam ze powinienes go pognac, bo u Ciebie nie dostanie milosci juz, cos jak Towns/Mitchell u Alonzo.

Ale wciaz, masz gorszy zespol niz Nets. Sengun, Herro nawet jesli 10 meczow, Lowry, Brooks itd > Pacers w T1, po prostu. Ciezko z tym dyskutowac

 Jakbys mial caly trymestr Bridgesa i Caleba to pewnie by tak nie bylo, ale tu nie ma z czego ulepic te W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ja sie zgodze ze Fleta impact jest pomijany tu, dlatego uwazam ze powinienes go pognac, bo u Ciebie nie dostanie milosci juz, cos jak Towns/Mitchell u Alonzo.

Ale wciaz, masz gorszy zespol niz Nets. Sengun, Herro nawet jesli 10 meczow, Lowry, Brooks itd > Pacers w T1, po prostu. Ciezko z tym dyskutowac

 Jakbys mial caly trymestr Bridgesa i Caleba to pewnie by tak nie bylo, ale tu nie ma z czego ulepic te W.

Bez herro tam jest 4-5 legit graczy + zapchajdziury typu Boucher, Nembhard, Hayes i Black którzy tutaj graja grube minuty. Boucher 28, Nembhard 26, Hayes i Black po 20. Ta rotacja jest po prostu za krótka w uszach, a kolader jeszcze popełnia w niej błędy, bo ja bym to o wiele lepiej ułożył od niego. Przede wszystkim Wagner więcej minut, zadnego bouchera na SF. Dlatego mega mnie dziwi ten hype na nets. To jest bez herro taka typowa młoda drużyna na 30-33 winy  jak to nazywa człowiek skaut moich pacers.

 

Lowry to ma z 40 lat i robi praktycznie  te same staty co mój Tre Jones w 20 minut, wiec serio nie wiem na cholerę go wymieniasz wśród ludzi którzy zagrali jakiś super trymestr jak Brooks. Dobry vet ale żaden gamechanger i żaden budowniczy tych zwyciestw, które dostają nets. Mój back up, Tre Jones robił w zeszłym sezonie 12/6 w tych minutach które dostaje Kyle Lowry. Nie wydaje mi się tez, żeby grał gorzej od niego w tym sezonie, po prostu Pop bawi się w jakieś cudowne eksperymenty. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór przez kibiców spurs jest taki ze praktycznie w każdej dyskusji o tym jak powinna wyglądać zdrowa rotacja jest wymieniany jako podstawowy PG i tu rzeczywiście gracz traci wizerunkowo. Nieufność Popa mimo ze Tre jest najlepiej holujacym piłkę do VW ma jednak swoje podstawy. Gracz dalej nie poprawił rzutu i stad te wszystkie eksperymenty. Nasza Indiana mając VF i Tre moim zdaniem powinna dostać wyższe noty. Nie wiem dlaczego my tak reagujemy odwrotnie do zamierzonych założeń gdy któryś z dyskutantów zbyt gorliwie stara się przekonać do swojej racji. Nie każdy jest stoikiem jak Tecu aby podniesieniem brwi zyskać więcej niż tysiącem slow wbitych na klawiaturze. 

Przyznać się kto go ma?

Jalen Johnson in the win over OKC: 28 PTS 7 REB 3 AST 4 STL 11/18 FG 2/4 3PT 4/4 FT The 22-year-old has averaged 19.5 PPG on 69% TS, 11.0 RPG, 3.8 APG, and 1.3 SPG over four games since returning from a 14-game absence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał(a):

 

Przyznać się kto go ma?

Jalen Johnson in the win over OKC: 28 PTS 7 REB 3 AST 4 STL 11/18 FG 2/4 3PT 4/4 FT The 22-year-old has averaged 19.5 PPG on 69% TS, 11.0 RPG, 3.8 APG, and 1.3 SPG over four games since returning from a 14-game absence

Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Raptors 22/23 - bilans 15-20 z FVV

Raptors 23/24 - bilans 14-20 bez FVV

chcialem wrzucac xd

ja moze bylem wczesniej zbyt optymistyczny

van fujara to lider ale zespolu na 25-30 w

i z tych porownan z sengunem tez ostra beka 

ja tylko zauwaze ze van fujara w raptors mial lepszy support niz u nas w pacers a krecil bilans jak powyzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.