Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał(a):

choć coś odejmę za Maxeya z ławki. Jak w 2T nadal będzie grał z ławki, to z górą informuję że na FA bierze jak dla mnie QO. 

Napisał to menago, który:

- pisze tak dużo o kulturze organizacji

- pisze tak dużo o tym, że u niego jego gracze grają lepiej, bo mają jasne rolę 

- pisze tak dużo o tym by oddzielić real NBA z beGM i nie brać wszystkiego 1 do 1

- pisze tak dużo o stabilności itd

- pisze tak dużo o czytaniu opisów i nie przeczytał, że Maxey i tak gra większość meczów w s5

- pisze tak dużo o realności gry gdy nie było sytuacji by gracz wziął qo nie czekając na ofertę klubu mimo, że grał ponad 33 minut na mecz i część meczów w s5 i odnosił sukcesy w klubie tylko dlatego, że wolał grać 33 minuty tylko w s5 przed legendą klubu

- pisze tak dużo o ważności legend dla klubu i szacunku dla nich

- pisze to osoba, która mimo zachwytów nad Maxeyem da mi słaby bilans, ale dużo mówi o niesprawiedliwych bilansach (ale tylko swoich)

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

godnosci mi nie zabierzecie

Racja, sam ją sobie zabrałeś 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

Ale z Twojego opisu to nie sposób stwierdzić, ile meczów w S5 gra mąxey i w sumie jest trudne do ogarnięcia jak to ma wyglądać skoro klay, mcdaniels i irving opuścili 22 mecze. Powinieneś go od razu wpisać do s5

Kontuzje, odpoczynki i zawieszenia

 

Joel 3 mecze 15, 18-19

Kyrie 11 meczów 3-4, 12, 19, 22-28

Klay 1 mecz 4

Maxey 1 mecz 19

McDaniels 10 meczów 1-2, 14-21

Clarke 28

Bitadze 3 mecze 2,5,27 chyba nie było kontuzji

Kennard 20 meczów 2-4, 12-28

Lyles 13 1-13

David Roddy 2 mecze 27-28 nie wiem czy kontuzja

OMax, Minott, AJax, Duarte chyba nie mieli kontuzji, czasami nie grali

 

Starting 5

Przez pierwsze 13 meczów (kontuzja Lylesa) prawdopodobnie w zależności od rywala warianty:

 

Embiid

Roddy

McDaniels

Klay

Irving

lub

Embiid

McDaniels

Klay

Maxey

Irving

W kolejnych meczach Lyles wskakuje do s5 (przypominam głosowanie na Crowdera - On też by wskoczył do s5 gdyby był kontuzjowany).

Embiid

Lyles

McDaniels

Klay

Irving

Maxey pierwszy z ławki a przy nieobecnościach Klaya, Mcdanielsa i Irvinga wskakuje do s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to lajkuje ten ostatni akapit odnośnie godności CMa @Tecu 

/

Ja może dodam 1W Philly, ale generalnie imo to najsłabszy trymestr 76ers w naszej historii, tam wypadli jednak kluczowi gracze, a obok Embiida i Maxeya biegają naprawdę mało przekonujący gracze w większości meczów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tecu napisał(a):

A Klaya to Ty szanuj. Ja szanuję i myślę, że Maxey też by uszanował.

szacunek można mieć, a jeśli grasz o wynik, a do tego masz problemy z urazami, to takiego Klaya trzeba chować, nie wiem też czy Maxey by to uszanował jeśliby czuł, że jest w życiowej formie, a leczy go ktoś kto obecnie wygląda na koszykarskiego pół emeryta, nawet MPJ mu 3 chamskie bloki sprzedał, a to już sporo mówi ;)

dalej nie wiem czy to jest fail na poziomie .500 raczej nie, ale na pewno goatowy trymestr biida został trochę zmarnowany

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał(a):

O ile nie masz 4 spot up shooterow na parkiecie ( i dwóch świetnie podających guardow). Na pullupach jedzie doncić trae, Mitchell czy curry i mam wrażenie, że to nie jest najlepszy sposób w 2024 roku w NBA.

Ale poza Powellem Ty nie masz wcale jakiś wybitnych sportów shooterów (Szreder jest 48, Barnes 80 a DeRozan 70 w skali ligi) - 

DeRozan to w ogóle gra jeden z najsłabszych sezonów statystycznie w karierze. 

Szreder i DeRozan to też nie są jacyś wybitni podający- używasz za mocnych słów- ligowa średnia na swoich pozycjach.

Z kolei Twój center, jak dobry by nie był w defensywie, to w ofensywie nie poda dalej niż na metr.

Poza Derozanem i Szrederem też nie widzę nikogo kto by sam sobie tutaj wykreował rzut tak by to było z korzyścią dla drużyny.

Masz pojedyncze elementy, które by się przydały innym zespołom, ale całościowo to nie jest zespół na dodatni bilans (mimo monster trymestru Goberta) imo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce tylko przypomniec, ze przez ustawienie davisa na embiidzie, gdzie davis wowczas byl dominatorem, przegralem serie.

to ciekawe jak to z maxeyem i thompsonem zostanie potraktowane przy duzo dluzszym okresie

rowni i rowniejsi

48 minut temu, fluber napisał(a):

O ile nie masz 4 spot up shooterow na parkiecie ( i dwóch świetnie podających guardow).

no tam w kings taki spacing, ze thybulle swietnie by sie odnalazł. pasuje do schematu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał(a):

Ale z Twojego opisu to nie sposób stwierdzić, ile meczów w S5 gra mąxey i w sumie jest trudne do ogarnięcia jak to ma wyglądać skoro klay, mcdaniels i irving opuścili 22 mecze. Powinieneś go od razu wpisać do s5

 

30 minut temu, fluber napisał(a):

Maxey pierwszy z ławki a przy nieobecnościach Klaya, Mcdanielsa i Irvinga wskakuje do s5.

Kyrie 11 meczów 3-4, 12, 19, 22-28

Klay 1 mecz 4

Maxey 1 mecz 19

McDaniels 10 meczów 1-2, 14-21

Skoro tak napisałem to znaczy, że w meczach 1-4, 12, 14-18, 20-28 jest na pewno w s5, czyli 19tu plus tak jak pisałem, również w części meczów 5-11 oraz 13, czyli w meczach w których nie było Lylesa i wtedy (tak jak napisałem) w zależności od match upów również czasami jest. Czyli pewnie uśredniając koło 23 s5.

Wszystko zgodnie z tym co napisałem.

A s5 rozpisałem, tak jak jasno napisałem, gdy wszyscy są zdrowi.

Czy jest to wyczerpująca odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Mid first za gotówkę (który w momencie wymiany zapowiadał się chyba na lotto pick z tego co pamiętam). 

byłeś już wtedy z nami? 

/

wnioskuję o roczny zakaz transferów Lakers/Thunder - wszystkie pod głosowanie Rady powinny iść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.