Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

I to też zabawny komentarz, bo Cavs mają więcej absencji niż Pistons :)

I ogólnie plus dla Ernie, że mimo wypadnięcia Adamsa na cały trymestr, Smarta na 85% trymestru, Jalena Johnsona na połowę trymestr, Camerona Johnsona na 1/4 trymestru i kolejnych absencji też Halilburtona, Barretta oraz Aytona udało się utrzymać solidną rotacje. 

Ale gdzie tu zespół na 17 winów, to nie wiem :)

W Cavs prawie cały trymestr rozegrał chociaż  Halliburton, a w Pistons na 25 meczów wypadł Morant, na 9 Markkanen czy na 9 Eason. Tu nie ma za bardzo z czego wyrzeźbić tych 13 winów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre nie wrzucił opisu, a szkoda, bo ciekaw jestem jak wyglądałaby rotacja :)

Ogólnie na Wschodzie niezła beka w opisach. Roddy czy Duarte gdzieś niby zakopani daleko, a ten pierwszy to będzie starter przez połowę trymestru. Duarte też dostanie spore minuty.

Pablo chyba nie ogarnia opisów, bo serio wpisał swoją rezerwową piątkę Hylland - Davion Mitchell - KJ Martin - Eubanks - Drummond, gdzie taki zestaw nigdy nie powinien wybiec na parkiet. 

Człowiek morza chyba zginie od samego siebie biczowania, bo jego problemy to pikuś przy niektórych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

@Alonzo opinia?

Wiesz Grant Williams za ostatnie 15 meczów jest -9 na mecz a drugi najsłabszy w Mavs jest -3.. To nie jest mała różnica to jest przepaść. I nie chce uchodzić za speca od Mavs bo widziałem ich w tych okresie coś ok 4-5 ray ale Grant jest cieniem samego siebie. Jest fatalny w obronie. Fatalny w ataku. Zresztą dla całej NBA w tym okresie tylko gracze Charlotte i rukasy mają gorsze wyniki

Zresztą na amerykańskich forach kibiców Mavs jadą po Grancie jeszcze gorzej. Nie wiem czy to kwestia innego systemu czy zapaści ale facet jest koszmarny od jakiegoś miesiąca pi razy drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał(a):

W Cavs prawie cały trymestr rozegrał chociaż  Halliburton, a w Pistons na 25 meczów wypadł Morant, na 9 Markkanen czy na 9 Eason. Tu nie ma za bardzo z czego wyrzeźbić tych 13 winów.

A co z all-starem Derrickiem White? 

I kto pisał o 13 winach? Dopiero co pisałeś o niezrobieniu 10 :P Chyba jednak przesada. Sam widzę wstępnie 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

 

Człowiek morza chyba zginie od samego siebie biczowania, bo jego problemy to pikuś przy niektórych :P

no patrzac na wyczyny Januarego i twoje jestem ostatnim tutaj ktory nie gryzie sie w jezyk

trzeba płacić za to.

trudno. pzoostane wiern swoim przekonaniom

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

A co z all-starem Derrickiem White? 

I kto pisał o 13 winach? Dopiero co pisałeś o niezrobieniu 10 :P Chyba jednak przesada. Sam widzę wstępnie 12.

Odnosiłem się do 13 winów proponowanych przez Januarego. Ale to co White sam pociągnie ten zespół ? Jaren Jackson Jr. ( zagrał w każdym meczu), który zapewne będzie all starem z dobrym Banem i solidnym Aldamą u boku bez Moranta uzbierali 6 zwycięstw. To jak tu analogicznie Pistons mają uzbierać przykładowe 12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january serio nets wyżej ode mnie ? Herro tam zagrał 10 spotkań ledwie, kolader gra na sf spore minuty boucherem, który nawet na swojej nominalnej pozycji jest w tym roku fatalny, eh… 

Ja lubie osobiście keegana murraya i senguna ale bez przesady ze oni + Brooks robią bilans lepszy niż VanVleet, Bridges, Nurkic otoczeni całkiem zacnymi rolesami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał(a):

Odnosiłem się do 13 winów proponowanych przez Januarego. Ale to co White sam pociągnie ten zespół ? Jaren Jackson Jr. ( zagrał w każdym meczu), który zapewne będzie all starem z dobrym Banem i solidnym Aldamą u boku bez Moranta uzbierali 6 zwycięstw. To jak tu analogicznie Pistons mają uzbierać przykładowe 12 ?

Jak Markannen opuszcza 9 spotkań to narracja, jakby wypadł na cały.

Jak Cam Johnson wypada na 7, to nikt nie widzi różnicy :)

Dobra, ja o ten Wasz wschód się nie będę zabijał, a Ernie lubię, więc nie muszę go dociskać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

 

Jak Cam Johnson wypada na 7, to nikt nie widzi różnicy :)

 

jak sobie sledzilem stronki nets (tera przestane) to tamtejsza wiara mocno krytukuje gre cammerona

barrett to wiadomo jak kasztanski trymestr zagral. szkodnk totalny. gorzej niz grant williams

turner>>>ayton

ogolnie cavs ma nazwiska. ale jak sie spojrzy dokladniej, to c***nie z grzybnia grali i imo gorzej niz pacers w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.