Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nurkic zrobił +14 on/off  w ~50% win teamie
Podziemski zrobił +12,9 w ~50% win teamie
Tre Jones zrobil  +9 w Spurs 
vanvleet zrobil +7,5 w +50% win teamie
Lonnie zrobil +8 w ~50% win teamie
 

Moi zawodnicy nie maja może cukierkowych box score ale praktycznie każdy daje dodatni impact, jako monolit to jest zespół na 50% wins spokojnie. Ale nie,  jestem już wrzucany w podobny tier co spurs gdzie na PG gra NAJGORSZY rozgrywający w lidze, a team składa się z dosłownie samych rycerzy Real Pistons, Spurs, Hornets, itd itp. 
 

Bogans dał też np. 14:14 sixers z najlepszym zawodnikiem trymestru i kandydatem do MIP maxeyem, czy to jest wg ciebie rzetelne głosowanie ? 

Wspaniałe , jak podajesz pluso/minusy u graczy grających mniejsze minuty z ławki, a u ciebie biegają jako starterzy.

Mam nadzieję , że głosujący docenią brak rzetelności i tanie tricki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wspaniałe , jak podajesz pluso/minusy u graczy grających mniejsze minuty z ławki, a u ciebie biegają jako starterzy.

Mam nadzieję , że głosujący docenią brak rzetelności i tanie tricki.

Tre gra mniejsze minuty u mnie niż w realu, 

vanvleet gra mniejsze minuty u mnie niż w realu,

nurkic gra 3 min dłużej niż w realu,

lonnie gra 3 min dłużej niż w realu

jedyna różnica to fakt ze wrzucam podziemskiego do s5 od początku, ale on daje taki sam impact nawet jak gra po 30min w Warriors, wiec ziom, weź może nie kłam na temat mojego teamu i mnie nie prowokuj na początku roku, bo zaraz mogę znaleźć czas zeby powyciągać adv stats bulls i zrobi ci się przykro. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Tre gra mniejsze minuty u mnie niż w realu, 

vanvleet gra mniejsze minuty u mnie niż w realu,

nurkic gra 3 min dłużej niż w realu,

lonnie gra 3 min dłużej niż w realu

jedyna różnica to fakt ze wrzucam podziemskiego do s5 od początku, ale on daje taki sam impact nawet jak gra po 30min w Warriors, wiec ziom, weź może nie kłam na temat mojego teamu i mnie nie prowokuj na początku roku, bo zaraz mogę znaleźć czas zeby powyciągać adv stats bulls i zrobi ci się przykro. 

Imo nie masz wstydu proponując bilans 50/50 dla Pacers. Jak potem naprawdę będziesz miał dobry trymestr, to nie zdziw sie, jak nikt nie uwierzy. Mam nadzieję , że nikt nie da się zastraszyć przy głosowaniu :)

Jak już wrzucisz obiecane staty Hielda, to wrzuć tez Bulls. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Imo nie masz wstydu proponując bilans 50/50 dla Pacers. Jak potem naprawdę będziesz miał dobry trymestr, to nie zdziw sie, jak nikt nie uwierzy. Mam nadzieję , że nikt nie da się zastraszyć przy głosowaniu :)

Jak już wrzucisz obiecane staty Hielda, to wrzuć tez Bulls. Z góry dzięki.

Ziom to Ty kłamiesz o tym ze moi gracze graja w innej roli. Oprócz podziemskiego który wskoczył do s5 w Warriors nieco później, ale zdecydowanie wskoczył do s5 bo na to zasłużył dodatnim impactem, wszyscy moi których wymieniłem maja identyczna role co w realu: 
Vanvleet - floor general i first PG
nurkic - first C
Lonnie - 6th Man scorer z lawki
Tre Jones - back up PG. 

i wszyscy graja podobne minuty co w realu. Wiec skończ pierdolic kocopoly na temat mojek zespołu, bo ja tez mogę sobie zacząć. Nie zaczepiaj mnie, ja nic o twoim proponowanym bilansie nie pisałem. Ale pamietam doskonale formę randle i Middletona z pierwszych dwóch tygodni, wiec u mnie w głosowaniu zaczynasz sezon od 0-5 jak coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):


 

Bogans dał też np. 14:14 sixers z najlepszym zawodnikiem trymestru i kandydatem do MIP maxeyem, czy to jest wg ciebie rzetelne głosowanie ? 

a wiesz, że Philly  jakieś 11 meczów  grała rotacją 5 osobową?  

Joel 3 mecze 15, 18-19

Kyrie 11 meczów 3-4, 12, 19, 22-28

Klay 1 mecz 4

Maxey 1 mecz 19

McDaniels 10 meczów 1-2, 14-21

Clarke 28

Bitadze 3 mecze 2,5,27 chyba nie było kontuzji

Kennard 20 meczów 2-4, 12-28

Lyles 13 1-13

David Roddy 2 mecze 27-28 nie wiem czy kontuzja

OMax, Minott, AJax, Duarte chyba nie mieli kontuzji, czasami nie grali

 

Zabawne jak bardzo dyskryminowani są gracze typu Dunn, a jak taki Andrew Jackson robi niecałe 2 punkty na mecz to już jest legitny :) 

Tecu jak zwykle na chronionym, można się do Bogacza o niektóre bilanse uczepić, ale Philly u mnie też niekoniecznie będzie miała dodatni bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

 

Tecu jak zwykle na chronionym, można się do Bogacza o niektóre bilanse uczepić, ale Philly u mnie też niekoniecznie będzie miała dodatni bilans

jo nie ma lepiej traktowanego gm'a w tej lidze niż @Tecu xd.

jakies c***owe extension akceptowane.

robienie winaloz z thompsonem na jednej nodze itd 

proponowanie embidowi jakiejs smiesznej oferty w peirwszej kolejce i 

mozna  mnożyć i mnożyć

zaś zero konsekwencji i zajebsite wyniki

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

a wiesz, że Philly  jakieś 11 meczów  grała rotacją 5 osobową?  

 

Joel 3 mecze 15, 18-19

Kyrie 11 meczów 3-4, 12, 19, 22-28

Klay 1 mecz 4

Maxey 1 mecz 19

McDaniels 10 meczów 1-2, 14-21

Clarke 28

Bitadze 3 mecze 2,5,27 chyba nie było kontuzji

Kennard 20 meczów 2-4, 12-28

Lyles 13 1-13

David Roddy 2 mecze 27-28 nie wiem czy kontuzja

OMax, Minott, AJax, Duarte chyba nie mieli kontuzji, czasami nie grali

 

Zabawne jak bardzo dyskryminowani są gracze typu Dunn, a jak taki Andrew Jackson robi niecałe 2 punkty na mecz to już jest legitny :) 

Tecu jak zwykle na chronionym, można się do Bogacza o niektóre bilanse uczepić, ale Philly u mnie też niekoniecznie będzie miała dodatni bilans

Na jakim chronionym jak dostał 14-14 mając undisputed najlepszego zawodnika ligi i jako sidekicka gracza~top20, ci dwaj grają praktycznie cały trymestr ? Niech Tecu sam się broni, ale dla mnie grubo ktoś sobie odleciał. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Na jakim chronionym jak dostał 14-14 mając undisputed najlepszego zawodnika ligi i ~top20 grających praktycznie cały trymestr ? Niech Tecu sam się broni, ale dla mnie grubo ktoś sobie odleciał. 

no i 14;14 od Bogacza to jest i tak bardzo wysoki bilans :) W sensie taki akceptowalny, ale Twoja reakcja była potwierdzeniem tego co napisałem.

Philly w zdrowiu będzie bardzo mocna, ale zdrowia nie było tam za grosz w 1T i nie jest to dodatni zespół za ten trymestr.

No i czepianie się Bulls za formę Randla i Khrisa w pierwszych 5 meczach (gdy u nas to wszystko uśredniamy) a brak uwag odnośnie Klaya który wyglądał gorzej od Buddyego Hielda przez znaczną część sezonu (tej, dalej nie wygląda jakoś wyraźnie lepiej) to kolejny powód do zastanowienia czy oby osobiste sympatię/ strach przed gniewem Tecu nie biorą tutaj wyższości nad rzetelnością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał(a):

@bogans2 ten Thybulle po wymianie to naprawdę aż tak źle zaczął grać, że za to już teraz bilans 15-13 dostałem:)? Co to się tu wydarzyło:( 

bralem pod uwage jak Twoi liderzy ciagna swoje zespoly w rl i jakos kiepsko im to idzie, stad wstepnie 15-13. jezeli tam nie potrafia byc powyzej .500 to na jakiej podstawie tutaj mam dac duzo wiecej? 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał(a):

bralem pod uwage jak Twoi liderzy ciagna swoje zespoly w rl i jakos kiepsko im to idzie, stad wstepnie 15-13. jezeli tam nie potrafia byc powyzej .500 to na jakiej podstawie mam tutaj duzo wiecej dac? 

widać, ze jesteś tutaj nowy.

Koszykarze Lakers od zawsze rzucają tylko z czystych pozycji i oddają tylko te rzuty, które trafiają.

Bronia za dwóch i nie robią strat.

To jest niejako wpisane w DNA begmLakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

widać, ze jesteś tutaj nowy.

Koszykarze Lakers od zawsze rzucają tylko z czystych pozycji i oddają tylko te rzuty, które trafiają.

Bronia za dwóch i nie robią strat.

To jest niejako wpisane w DNA begmLakers

pamietem ten wpis xd

jeszcze złote rece zubaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ziom to Ty kłamiesz o tym ze moi gracze graja w innej roli. Oprócz podziemskiego który wskoczył do s5 w Warriors nieco później, ale zdecydowanie wskoczył do s5 bo na to zasłużył dodatnim impactem, wszyscy moi których wymieniłem maja identyczna role co w realu: 
Vanvleet - floor general i first PG
nurkic - first C
Lonnie - 6th Man scorer z lawki
Tre Jones - back up PG. 

i wszyscy graja podobne minuty co w realu. Wiec skończ pierdolic kocopoly na temat mojek zespołu, bo ja tez mogę sobie zacząć. Nie zaczepiaj mnie, ja nic o twoim proponowanym bilansie nie pisałem. Ale pamietam doskonale formę randle i Middletona z pierwszych dwóch tygodni, wiec u mnie w głosowaniu zaczynasz sezon od 0-5 jak coś. 

Gram wtedy min z Pacers.

W pierwszych 5 meczach Nurkic rzucał 15/36, Brandin w pierwszych pięciu meczach zagrał 22min, Bridges 0 min. Dalej mi się nie chce sprawdzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bogans2 napisał(a):

bralem pod uwage jak Twoi liderzy ciagna swoje zespoly w rl i jakos kiepsko im to idzie, stad wstepnie 15-13. jezeli tam nie potrafia byc powyzej .500 to na jakiej podstawie tutaj mam dac duzo wiecej? 

Może dlatego, że to jednak dalej jest gra 5v5 mimo wyników zeszłego sezonu:) Inaczej to tak za bardzo nie ma sensu budować ekip, a topowe bilanse powinieneś dać naszym Bux (Edwards), czy Warriors(Ingram), a mający za lidera Trae Younga Mavs powinni niczym rl Hawks walczyć o playin, troszkę bez sensu pod kątem gry metodologia ocen.

 

W sensie rozumiem gorsze bilanse jakby ci moi liderzy Sue kamali czy dawali d, ale no LJ i Curry są zdrowi i nie zawodzili w 1t

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

a wiesz, że Philly  jakieś 11 meczów  grała rotacją 5 osobową?  

 

Joel 3 mecze 15, 18-19

Kyrie 11 meczów 3-4, 12, 19, 22-28

Klay 1 mecz 4

Maxey 1 mecz 19

McDaniels 10 meczów 1-2, 14-21

Clarke 28

Bitadze 3 mecze 2,5,27 chyba nie było kontuzji

Kennard 20 meczów 2-4, 12-28

Lyles 13 1-13

David Roddy 2 mecze 27-28 nie wiem czy kontuzja

OMax, Minott, AJax, Duarte chyba nie mieli kontuzji, czasami nie grali

 

Zabawne jak bardzo dyskryminowani są gracze typu Dunn, a jak taki Andrew Jackson robi niecałe 2 punkty na mecz to już jest legitny :) 

Tecu jak zwykle na chronionym, można się do Bogacza o niektóre bilanse uczepić, ale Philly u mnie też niekoniecznie będzie miała dodatni bilans

Widzisz, pewnie lepiej pominąć kontuzje, nie wypisywać dokładnych meczów opuszczonych, minuty dać do 240, mimo kontuzji i później czepiać się tych co tak zrobili.

Tylko, że to nie dla mnie takie cwaniakowanie.

Niewielu  robi z AJaxa legitnego gracza. 

Głównie Ci którzy nie patrzą się tylko na PPG. 

A wrzucanie przeze mnie highlights z nim to był tylko taki śmiech z tych, którzy lubią się pochwalić wystrzałem formy któregoś z podopiecznych 😉

I by była jasność, czepiasz się gracza, który u mnie gra parę minut a w realu Bucks bywa w s5 😉 I nie twierdzę, że jest jakiś legit i nie twierdzę, że Dunn nie jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.