Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, LAF napisał:

Czyżby 8 miała pokonać 1 ? hmmm ; ]

Oj niech już lud zakłada tematy serii, nie mogę się doczekać opisu rotacji Wolves :D 

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Patrząc na słabości Wschodu wydaje się, że kulawy @tangiers znowu się prześlizga. 

uhh, Heat to mają najwięcej słabości (problemów) na wschodzie w 1R przecież;)

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zapytałem Alonzo czy ma jakieś refleksje i moze jednak przecenił swoj team skoro jego liderzy od tygodnia są na rybach, a w zasadzie to jego top3, dostałem odpowiedź, że chyba nie zrozumiałem co pisał cały czas, no wiec ja za c***a dalej nic nie rozumiem, to sobie popatrzylem na te zestawienia gdzie Mitchell wyglada gorzej od Duranta choć Spyda miał tak z 2x gorszego rywala, nie mowiac o Hardenie, dodaj do tego krzeslo mode Aarona w pierwszych dwoch meczach i mamy jak to Cambus napisał minimum 6 gier

to żadne wyżywanie się, nikogo nie wyzywam ani nie skreślam, to tylko dyskusja

Nie no wjechałeś na Magic, bardziej niż ja na Wolves :D 

Tzn, w sumie ja stwierdziłem, że leżącego się nie kopie po prostu :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, january napisał:

Oj niech już lud zakłada tematy serii, nie mogę się doczekać opisu rotacji Wolves :D 

Też już się nie mogę doczekać ; ]

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, january napisał:

Nie no wjechałeś na Magic, bardziej niż ja na Wolves

natchnął mnie Kyle Lowry, zresztą, serio znacie mnie ja się nie cyckam, Alonzo wiedział, że ja mu ten rs pamietam, zaniżanie mi bilansów po złosci też pamietam, to żadna zemsta, po prostu jak chcesz się nieładnie bawić to licz się z kontrą, staram się pisać w sposób kulturalny i tyle, liczę, że GM Magic podejmie rękawice i przełoży nam 1:1 narracje z rs na po

w wina Wizz natomiast nie wierzę, trochę brakuje jednak dlatego proszę mnie o stronniczość nie posądzać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oj nie przekraczaj granicy dobrze, buzi Eldem też sobie nie wycieraj, bo trochę smutno

zapytałem Alonzo czy ma jakieś refleksje i moze jednak przecenił swoj team skoro jego liderzy od tygodnia są na rybach, a w zasadzie to jego top3, dostałem odpowiedź, że chyba nie zrozumiałem co pisał cały czas, no wiec ja za c***a dalej nic nie rozumiem, to sobie popatrzylem na te zestawienia gdzie Mitchell wyglada gorzej od Duranta choć Spyda miał tak z 2x gorszego rywala, nie mowiac o Hardenie, dodaj do tego krzeslo mode Aarona w pierwszych dwoch meczach i mamy jak to Cambus napisał minimum 6 gier

to żadne wyżywanie się, nikogo nie wyzywam ani nie skreślam, to tylko dyskusja

@LAF

Bez sensu prowokujesz do kłótni, jak jeszcze nawet play-in się nie skończyło. Gra i tak wisi na włosku i takie prowokacje nie są nikomu do niczego potrzebne. 

Wiadomo ze magic tytułu tu nie zdobędą i możliwe ze zatrzymają się na 2 rundzie ale w tym momencie takie ataki są po prostu nie na miejscu. Wystarczy dram w begm na jakiś czas. Trzeba znać umiar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, fluber napisał:

Chyba nie po to jest ta gra zeby sobie z nudów szukać ofiary i ja dręczyć. Myślałem że śmierć Elda dała Ci do myślenia

Przestań grać pamięcią Elda, bo nie masz do tego krzty honoru i moralności mimo pozy którą na forum chcesz kreować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Bez sensu prowokujesz do kłótni, jak jeszcze nawet play-in się nie skończyło. Gra i tak wisi na włosku i takie prowokacje nie są nikomu do niczego potrzebne. 

Wiadomo ze magic tytułu tu nie zdobędą i możliwe ze zatrzymają się na 2 rundzie ale w tym momencie takie ataki są po prostu nie na miejscu. Wystarczy dram w begm na jakiś czas. Trzeba znać umiar

co Ty Fluber gadasz, nic nie pada, po prostu trzeba przetrwać gorsze chwile

i weź chłopie nie pisz co jest nie na miejscu skoro każda dogodność wykorzystujesz być dowalić cm

ja to przynajmniej staram się robić w sposób merytoryczny, czas jest dobry jak każdy inny, potraktuj to jak preludium do zaciętej serii

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przestań grać pamięcią Elda, bo nie masz do tego krzty honoru i moralności mimo pozy którą na forum chcesz kreować.

o k****, nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak masz coś do mnie to możesz zawsze znowu napisać na priv. Szkoda zaśmiecać wątek begm. 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co Ty Fluber gadasz, nic nie pada, po prostu trzeba przetrwać gorsze chwile

i weź chłopie nie pisz co jest nie na miejscu skoro każda dogodność wykorzystujesz być dowalić cm

ja to przynajmniej staram się robić w sposób merytoryczny, czas jest dobry jak każdy inny, potraktuj to jak preludium do zaciętej serii

Jak walczyliśmy o play-in to dowalalem. Od tego czasu pozwoliłem sobie tylko zażartować z posta gdzie cm dwa tygodnie temu napisał że Poole jest lepszy niż morant. 

Prowadzisz Denver i stawiam że nawet jak wejdziesz do finału to nie będzie w nim Orlando więc nie ma sensu prowokować Alonzo i robić coś znowu za swoich kolegów. Sylvinho sobie poradzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, fluber napisał:

Prowadzisz Denver i stawiam że nawet jak wejdziesz do finału to nie będzie w nim Orlando

nie ma to nic do rzeczy, ten argument ma tyle sensu co moja niby obsesja na punkcie Townsa, fajnie, że porzuciłeś drwienie z cma po tym jak odpadł z play-in, jesteś prawdziwym bohaterem, ale tu seria dopiero sie zacznie, możesz w niej uczestniczyć albo mozesz się nie wtrącac jak masz tylko szukać złej wiary u innych

30 minut temu, fluber napisał:

więc nie ma sensu prowokować Alonzo i robić coś znowu za swoich kolegów. Sylvinho sobie poradzi. 

nom, z Qcinem mam do tej pory chyba najbliższe relacje, a nie powiesz raczej, ze go tu ostatnio głaskałem - to mniej wiecej pokazuje poziom między tym co wiesz, a co się Tobie wydaje

zresztą na temat szans Wizards wypowiedziałem się wyżej, szkoda, że nie doczyczytałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma to nic do rzeczy, ten argument ma tyle sensu co moja niby obsesja na punkcie Townsa, fajnie, że porzuciłeś drwienie z cma po tym jak odpadł z play-in, jesteś prawdziwym bohaterem, ale tu seria dopiero sie zacznie, możesz w niej uczestniczyć albo mozesz się nie wtrącac jak masz tylko szukać złej wiary u innych

Byc może włączę się do dyskusji jak będzie trwała seria i pojawia się opisy. Robię to zresztą dosyć często. Tutaj i @shevcu i @january zauważyli to samo co ja. Także widzisz jak to wygląda z boku. 

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Qcinem mam do tej pory chyba najbliższe relacje, a nie powiesz raczej, ze go tu ostatnio głaskałem - to mniej wiecej pokazuje poziom między tym co wiesz, a co się Tobie wydaje

zresztą na temat szans Wizards wypowiedziałem się wyżej, szkoda, że nie doczyczytałeś

No też bym był zły jakby mój najbliższy kumpel zrezygnował z gry i już nie mógł na mnie głosować

Widziałem co napisałeś o szansach Wizards. Dlatego tym bardziej ten tekst do Alonzo wygląda jak prowokacja. 

A takich dyskusji i ataków przed opisami w ogóle nie powinno być bo zaraz Alonzo nic nie napisze bo co nie napisze to go shejtujecie, Sylvinho nic nie napisze bo po co ma pisać skoro nie przejdzie dalej. I w ten sposób gra traci na wartości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Sylvinho nic nie napisze bo po co ma pisać skoro nie przejdzie dalej.

czyli oponenci moi i @january mają nie robić opisów bo nie są faworytami w 1 R ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, LAF napisał:

czyli oponenci moi i @january mają nie robić opisów bo nie są faworytami w 1 R ?

Zabrzmiało jakbyś był w pierwszej rundzie faworytem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, LAF napisał:

mały spoiler:

De'Anthony Melton robił w 1R PO 2,3 ppg na 23,8 ts, 14,3% za 3 i minusowym PER :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zabrzmiało jakbyś był w pierwszej rundzie faworytem :)

6 minut temu, january napisał:

mały spoiler:

De'Anthony Melton robił w 1R PO 2,3 ppg na 23,8 ts, 14,3% za 3 i minusowym PER :P 

powiem tak. Scouting Soty nie próżnował ostatnio i wykonał tytaniczną pracę, której efekty niedługo ujrzą światło dzienne

o Meltonie też będzie

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

natchnął mnie Kyle Lowry

Lowry grał bardzo solidną pierwszą rundę. Nie musiał zdobywać pkt, po prostu robił te swoje małe rzeczy, których nie widać w boxie. Teraz wrócił po kontuzji, powinien się jeszcze ogarnąć rzutowo i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, LAF napisał:

powiem tak. Scouting Soty nie próżnował ostatnio i wykonał tytaniczną pracę, której efekty niedługo ujrzą światło dzienne

o Meltonie też będzie

Nie wiem co ma scouting do tego,  że Melton w 1R był tak fatalny, że wyleciał z rotacji:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Scouting Soty?

Tak

4 minuty temu, january napisał:

Nie wiem co ma scouting do tego,  że Melton w 1R był tak fatalny, że wyleciał z rotacji:)

Moi skauci dotarli to innych informacji ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, karpik napisał:

Lowry grał bardzo solidną pierwszą rundę. Nie musiał zdobywać pkt, po prostu robił te swoje małe rzeczy, których nie widać w boxie. Teraz wrócił po kontuzji, powinien się jeszcze ogarnąć rzutowo i będzie git.

trochę przeczuwalem, że tak może być, niestety na codzień test oka w odniesieniu do Miami u mnie nie występuje, ufam, że tak było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Co ty pieprzysz gosciu, Doncic jest out w games 1-3 a Middleton w games 4-7 :)

Prosze zwracac sie grzeczniej do GOATa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, tangiers napisał:

Prosze zwracac sie grzeczniej do GOATa

W sumie racja, jak Camby mówi ze zajdziesz daleko znaczy ze nie zajdziesz :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi