Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Maxey z ławki ???🧐

@Tecu

Tak jak w zeszłym sezonie. Zasadniczo i tak będzie grał większość meczów w s5 pod nieobecność czy to Irvinga czy to Klaya czy Mcdanielsa i pewnie w części meczów bez Lylesa w zależności od match upów wtedy kiedy w obronie Klay da radę na PF przeciwnika. No i oczywiście ponad 30 minut na mecz lekko. Taki mam team i taką historię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odkąd gra powstała chyba zawsze dałem opis, traktuje obowiązki uczestnika zabawy zawsze poważnie. W tym roku może być tak, że wrzucę go spóźniony. Opis będzie najpóźniej jutro po południu. Punkt karny to biorę na klatę. A jeśli ktoś zagłosuje zanim ja wrzucę opis to proszę jedynie taką osobę o przeczytanie opisu później i ewentualną korektę jeśli już zobaczycie moją rotacje itd.

Mam znajomych z Polski na chacie na sylwestra, już od kilku dni, oraz dwumiesięczne dziecko i chyba się po prostu nie wyrobię, żeby skończyć swoj opis, który zacząłem kilka dni temu i leży nie skonczony. Prosze o wyrozumiałość :)

szczesliwego nowego roku! 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hej, odkąd gra powstała chyba zawsze dałem opis, traktuje obowiązki uczestnika zabawy zawsze poważnie. W tym roku może być tak, że wrzucę go spóźniony. Opis będzie najpóźniej jutro po południu. Punkt karny to biorę na klatę. A jeśli ktoś zagłosuje zanim ja wrzucę opis to proszę jedynie taką osobę o przeczytanie opisu później i ewentualną korektę jeśli już zobaczycie moją rotacje itd.

Mam znajomych z Polski na chacie na sylwestra, już od kilku dni, oraz dwumiesięczne dziecko i chyba się po prostu nie wyrobię, żeby skończyć swoj opis, który zacząłem kilka dni temu i leży nie skonczony. Prosze o wyrozumiałość :)

szczesliwego nowego roku! 

 

Opisy masz do wtorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

@Qcin_69 bedzie opis ? Z chęcią  poczytam 

Twardoch, Orbitowski - to aktualnie moje ulubione nazwiska, choć patrząc po Twoich ostatnich postach myślę że i gazetki z Biedronki mogą być  inspirujące (a na pewno łatwiejsze w odbiorze) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

ale Ty potrafisz być żenujący 

żenujące jest tylko pisanie o bardzo mocnej s5 gdy połowe trymestru grasz w 7miu i bez nominalnego centra 

Alvarado opuścił 13 spotkań i gra po 17 minut, Miller i Braun są impactowi ujemni podobnie Dunn 

czekałem specjalnie na tą rotacje, ale widzę, że liczysz na to, że masz idiotów przed sobą i sobie wstawisz Adebayo bez większych strat

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

żenujące jest tylko pisanie o bardzo mocnej s5 gdy połowe trymestru grasz w 7miu i bez nominalnego centra 

Alvarado opuścił 13 spotkań i gra po 17 minut, Miller i Braun są impactowi ujemni podobnie Dunn 

czekałem specjalnie na tą rotacje, ale widzę, że liczysz na to, że masz idiotów przed sobą i sobie wstawisz Adebayo bez większych strat

pozdrawiam

 

Ty umiesz czytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Ty umiesz czytać?

opisy na odpierdol co 2 minuty na kiblu zajmują? 

pozwól niech Tobie wyjaśnie 

8 spotkań grasz bez Bookera i Alvarado 

czyli rotacją

Dunn Miller/Braun George Tatum c*** wie kto (zależy którego kasztana akurat hls wrzuciłeś) cały trymestr to jedna wielka spekulacja, Tobie wychodzi z tego 17-18W i super silne S5 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

opisy na odpierdol co 2 minuty na kiblu zajmują? 

pozwól niech Tobie wyjaśnie 

8 spotkań grasz bez Bookera i Alvarado 

czyli rotacją

Dunn Miller/Braun George Tatum c*** wie kto (zależy którego kasztana akurat hls wrzuciłeś) cały trymestr to jedna wielka spekulacja, Tobie wychodzi z tego 17-18W i super silne S5 

 

 

zmieniam zdanie, to nie problem z czytaniem, tylko z inteligencją, gratulacje MISTRZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.