Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

  

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Lakers nie byli superteamem dlatego przegrali, gdyby byli, to nie miałbym szans i nic by mnie to nie bolało, Jasiek się nie zgodzi, ale imo tak było, wygrałem dzięki jego słabościom i przejebanemu impactowi moich liderów.

Nie no jak to nie był superteam to nie ma czegoś takiego jak superteam:)

Już nie wchodząc w totalne szczegóły - 3 graczy z top15 (a nawet wyżej) ligi zarówno w RS jak i PO (Curry - 1 opcja półfinalisty konfy, Butler - 1 opcja finalisty NBA, LJ - 1/2 opcja finalisty konfy), obok nich Reaves robiący kozackie PO jako 3 najlepszy gracz finalisty konfy na 19ppg w WCF w RL jako 4 opcja u mnie, Claxton po sezonie na pograniczu all-def z kozackim impactem w rl Nets. Ławka mniej mi się w PO spisała, ale to dalej był mega sezon pod kątem impactu w rl Pistons Burksa, +-20ppg puncher Clarkson, 9 gracz finalisty ECF w RL Bostonu Hauser po dobrym sezonie, Hartenstein, który w PO grał po 20mpg w półfinaliście konfy jako dobry backup, Payton który grywał jako starter nawet w półfinaliście konfy i Batum, który zaczął w s5 PO teamu.

Finalny wynik (grrrrr), finalnym wynikiem, ale to naprawdę był superteam :) 

TAKŻE JAK WOLVES NIE WYMIENIĄ JABARIEGO SMITHA NA JAKIEGOŚ SHAIA TO CIĘŻKO TO WIDZĘ @Qcin_69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał(a):

  

Nie no jak to nie był superteam to nie ma czegoś takiego jak superteam:)

Już nie wchodząc w totalne szczegóły - 3 graczy z top15 (a nawet wyżej) ligi zarówno w RS jak i PO (Curry - 1 opcja półfinalisty konfy, Butler - 1 opcja finalisty NBA, LJ - 1/2 opcja finalisty konfy), obok nich Reaves robiący kozackie PO jako 3 najlepszy gracz finalisty konfy na 19ppg w WCF w RL jako 4 opcja u mnie, Claxton po sezonie na pograniczu all-def z kozackim impactem w rl Nets. Ławka mniej mi się w PO spisała, ale to dalej był mega sezon pod kątem impactu w rl Pistons Burksa, +-20ppg puncher Clarkson, 9 gracz finalisty ECF w RL Bostonu Hauser po dobrym sezonie, Hartenstein, który w PO grał po 20mpg w półfinaliście konfy jako dobry backup, Payton który grywał jako starter nawet w półfinaliście konfy i Batum, który zaczął w s5 PO teamu.

Finalny wynik (grrrrr), finalnym wynikiem, ale to naprawdę był superteam :) 

ciężko się nie zgodzić. Tamte Lakers to byli prawdopodobnie najlepszy zespół w historii beGM. Curry-Butler i nawet postprime Lebron to jednak jest legendarne połączenie, dziwne  że się nie skończyło tytułem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

ciężko się nie zgodzić. Tamte Lakers to byli prawdopodobnie najlepszy zespół w historii beGM. Curry-Butler i nawet postprime Lebron to jednak jest legendarne połączenie, dziwne  że się nie skończyło tytułem 

a i tak zagłosowałem jak cieć 2-4, podpisano Don Wasyl

Teraz, Regis napisał(a):

Też muszę przyznać, że głos na Nuggets w tym finale był błędem. Nie potrafię tego wyjaśnić - pewnie Jasiek musiał być tak irytujący w swoich opisach, że nie dało się inaczej zagłosować:) 

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a i tak zagłosowałem jak cieć 2-4, podpisano Don Wasyl

 

nie zdążyłem zmienić 🥲🥲

ale tak jak wyżej Regis napisał, January był tak irytujący w zeszłym sezonie, że moje pi****lenie przy tym to jak śpiew słowika na kujawskiej wsi w piękny bezchmurny letni poranek z roznegliżowaną białogłowa 23latka (taka 10/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

nie zdążyłem zmienić

nie kłam, to tak samo jak Miller i Braun to wyjebana ławeczka... tyle, że na jakieś 12h

9 minut temu, january napisał(a):

Muszę mieć chociaż legacy Warriors '2016 do 3 potęg za zeszły sezon :P

w sensie, że mam zrobić porównanie tych ekip? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie kłam, to tak samo jak Miller i Braun to wyjebana ławeczka... tyle, że na jakieś 12h

twierdziłeś że wypadłem z gry, więc trochę rozruszałem karuzelę, z tym Braunem też się wstrzymaj :P jeszcze trwają negocjacje, może wyląduje w Hornets a może zostanie w Socie :P zależy od innych ruchow, mając najlepsze s5 w lidze wypadałoby wszak trochę wzbogacić ławkę, tak by nawet hejterzy z Colorado dostrzegli analogię do Tolkiena.

Druzyna pierścienia już była, Dwie wieże również, tytuł trzeciej części sobie możesz wygooglować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sensie, że mam zrobić porównanie tych ekip? ;)

w sensie nie pisz, że moi Lakers '23 to nie był superteam:) Tego na pewno nie można im zarzucić.

Nie wiem jak jeszcze, ale postaram się zrobić docelowo jeszcze lepszy team (choć wydaje mi się to dalej niemożliwe), tylko to trochę zająć może, na chwilę obecną mogę oddać w wymianach tylko 12x1st rounderów jak zacznę nowy superteam budować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

wierdziłeś że wypadłem z gry, więc trochę rozruszałem karuzelę, z tym Braunem też się wstrzymaj

nic takiego nie mówiłem, jeden trymestr o niczym nie świadczy, tak samo jak nie jestem przekonany, że nic byś nie robił gdybym nic nie pisał, zawsze podziwiałem Twój dar do szukania okazji, także doceniam w tle tego wszystkiego, byle nie przeginać, bo wtedy sobie myślę zwykle - ciśnie mnie gość, który zaraz będzie mi wysyłał flaszkę za 4 stówy (-100) i się denerwuje wtedy 

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Druzyna pierścienia już była, Dwie wieże również, tytuł trzeciej części sobie możesz wygooglować!

"Powrót Ciula"! 

czyżbyś zamierzał mnie w końcu odwiedzić? najpierw zadzwoń, może tym razem odbiorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał(a):

w sensie nie pisz, że moi Lakers '23 to nie był superteam:) Tego na pewno nie można im zarzucić.

sam w sobie był oczywiście, pewnie gdyby to się wydarzyło w realu byłby hajpowo porównywalny z Dream Teamem I 

nie o to chodzi jakby

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nic takiego nie mówiłem, jeden trymestr o niczym nie świadczy, tak samo jak nie jestem przekonany, że nic byś nie robił gdybym nic nie pisał, zawsze podziwiałem Twój dar do szukania okazji, także doceniam w tle tego wszystkiego, byle nie przeginać, bo wtedy sobie myślę zwykle - ciśnie mnie gość, który zaraz będzie mi wysyłał flaszkę za 4 stówy (-100) i się denerwuje wtedy 

"Powrót Ciula"! 

czyżbyś zamierzał mnie w końcu odwiedzić? najpierw zadzwoń, może tym razem odbiorę :P

sam przyjedź to sobie wybierzesz co tam chcesz z barku 😂 ja od prawie miesiąca nie piję (z małymi przerwami) więc zapasów jak na wesele

 

4 minuty temu, january napisał(a):

Żeby zdrowia nie brakło, bo jeszcze będzie "Qcin czyli tam i z powrotem do nory w Shire", czy jakoś tak :) 

jestem spokojny i pokorny :P przyjmę każdy werdykt, nawet jeśli będzie to wygrana po 7meczowym boju !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.