Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ja jedynie chce oddać @Alonzo że to zdecydowanie topka gm'ow.

Świetny scouting, uzupełnienia składu.

praktycznie wzorcowo prowadzona organizacja

Takie same mam przemyślenia, od 2-3 lat topowe wszystkie te małe ruchy w lidze.

Aż szkoda, że odziedziczył duet Towns-Mitchell jako liderów, których musi obudowywać , jakby zaczynał z przykładowo po Woodenie z trio Kyrie-Kawhi-Davis to byłby od lat nieustannym contenderem (a nie jak co niektórzy legendą walki o playin)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

W Hornets jest normalna rotacja i paru graczy w dobrej formie. Powinni być przed Atlantą, w której jest 5 regularnie grających zawodników, a WCJ i JM byli długo kontuzjowani.

No ja mam troche zgryz z ta normalna rotacja, bo Szerszenie placa w tym sezonie z 25 grajkom :D ale poza Whitem to tam za duzo slonca tez nie bylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pg I. Quickley 32 / Mann 26 /Mays 6

sg D. Mitchell 34 /  Branhm 12 (Mann)

sf G. Williams 32 / Jaquez 26

pf A. Gordon 32/ Highsmith 16 (G. Williams)

c KAT 34/ Gafford 18

 

IMO Orlando mogą zrobić 28:0 w tym trymestrze, jak większość drużyn już w szatni to oni dalej nabijają punkty - 64 minuty dostają rozgrywający, 58 minut SFy, a nawet 52 ciułają Centrzy :D 

Co ciekawe, przez 2 minuty w meczu Orlando gra w 4 na parkiecie, bo SG mają tylko 46 minut - nawet jeśli pozostałe 2 ma zając Mann, to dalej PG dostają minimum 62 minuty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

 

pg I. Quickley 32 / Mann 26 /Mays 6

sg D. Mitchell 34 /  Branhm 12 (Mann)

sf G. Williams 32 / Jaquez 26

pf A. Gordon 32/ Highsmith 16 (G. Williams)

c KAT 34/ Gafford 18

 

IMO Orlando mogą zrobić 28:0 w tym trymestrze, jak większość drużyn już w szatni to oni dalej nabijają punkty - 64 minuty dostają rozgrywający, 58 minut SFy, a nawet 52 ciułają Centrzy :D 

Co ciekawe, przez 2 minuty w meczu Orlando gra w 4 na parkiecie, bo SG mają tylko 46 minut - nawet jeśli pozostałe 2 ma zając Mann, to dalej PG dostają minimum 62 minuty.

 

Wstępnie miałem tak licząc do 47 min. - czyli 1316min. na każdą pozycję (ostatnia min. to garbage time):

pg - Quickley 864min. Mann 286min. Mays 166min. 

sg - Mitchell 748min. mann 286min. Branham 282min.

sf - G. Williams 800min. Jaquez 516min.

pf - Gordon 768min. Jaquez 196min. Gafford 50min. Highsmith 302min.

c - KAT 918min. Gafford 398min.

ale nie chciało już mi się rozbijać i opisywać kto, gdzie i dlaczego. Meritum jest takie, że nie mam problemu z minutami - stąd podałem uśrednione nie bawiąc się już w szczegóły. Chciałem jeszcze gdzieś McGowensa i Champagnie wrzucić, ale już się nie da. Liczę, że nie zawiedziesz i jak zawsze dasz mi z d.. bilans. I mam Ciebie naturalnie na ignorze - tylko z boku na ekranie po prawej mi się wyświetliło - Quickley i ktoś tam i przeczytałem. Opis Soty naturalnie przeczytam, gdyż interesuje mnie obsada pozycji pg i c oraz gdzie i w jakiej roli będzie grał Miller. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

 

pg I. Quickley 32 / Mann 26 /Mays 6

sg D. Mitchell 34 /  Branhm 12 (Mann)

sf G. Williams 32 / Jaquez 26

pf A. Gordon 32/ Highsmith 16 (G. Williams)

c KAT 34/ Gafford 18

 

IMO Orlando mogą zrobić 28:0 w tym trymestrze, jak większość drużyn już w szatni to oni dalej nabijają punkty - 64 minuty dostają rozgrywający, 58 minut SFy, a nawet 52 ciułają Centrzy :D 

Co ciekawe, przez 2 minuty w meczu Orlando gra w 4 na parkiecie, bo SG mają tylko 46 minut - nawet jeśli pozostałe 2 ma zając Mann, to dalej PG dostają minimum 62 minuty.

 

moze rozszerzyć ligę i zrobić drużynę rezerw orlando?

 

szkoda, żeby sie marnowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

moze rozszerzyć ligę i zrobić drużynę rezerw orlando?

 

szkoda, żeby sie marnowali

Mogą grać z Twoimi bo też będziesz ucinał minuty DiVincenzo, czy Huerterowi. Problem z rotacją masz tylko na pg gdzie większe min. musi grać pewnie jako trzeci pg McBride. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LONGER01 napisał(a):

@człowiek...morza

"człowiek...morza nie może otrzymywać wiadomości."

juz

59 minut temu, Alonzo napisał(a):

Mogą grać z Twoimi bo też będziesz ucinał minuty DiVincenzo, czy Huerterowi. 

no mam nadzieje, ze to zostanie docenione.

mam fajnych systemowych zespolowych grajkow, co powinno w jakims stopniu rekompensowac braki na pg.

przy czym no lamelo i tak gral polowe trymestru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał(a):

Wstępnie miałem tak licząc do 47 min. - czyli 1316min. na każdą pozycję (ostatnia min. to garbage time):

pg - Quickley 864min. Mann 286min. Mays 166min. 

sg - Mitchell 748min. mann 286min. Branham 282min.

sf - G. Williams 800min. Jaquez 516min.

pf - Gordon 768min. Jaquez 196min. Gafford 50min. Highsmith 302min.

c - KAT 918min. Gafford 398min.

ale nie chciało już mi się rozbijać i opisywać kto, gdzie i dlaczego. Meritum jest takie, że nie mam problemu z minutami - stąd podałem uśrednione nie bawiąc się już w szczegóły. Chciałem jeszcze gdzieś McGowensa i Champagnie wrzucić, ale już się nie da. Liczę, że nie zawiedziesz i jak zawsze dasz mi z d.. bilans. I mam Ciebie naturalnie na ignorze - tylko z boku na ekranie po prawej mi się wyświetliło - Quickley i ktoś tam i przeczytałem. Opis Soty naturalnie przeczytam, gdyż interesuje mnie obsada pozycji pg i c oraz gdzie i w jakiej roli będzie grał Miller. 

na PG będzie grał Booker (tak samo jak w rl Suns) - na centrze Omer/Duop/Robert Williams/Jabari Smith pewnie też kilka minut dostanie, wiadomo że tam najsłabiej to wygląda, ale jest moc na 1-4 a i ławka z Jabari, Braun, Dunn i Jose Alvarado wygląda chyba legit 😮 

Zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie ostatecznie ;) 

Generalnie myślę że będziemy mieć podobne bilanse

+ prawo za Jaqueza, był moim celem #1 w tym drafcie, co pisałem już jak go wybrałeś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

No ja mam troche zgryz z ta normalna rotacja, bo Szerszenie placa w tym sezonie z 25 grajkom :D ale poza Whitem to tam za duzo slonca tez nie bylo. 

Gdyby nie kontuzje w spurs bym nawet powalczył i z hornets i hawks. Zazdrosne spojrzenie na rotacje u konkurentów nie poprawia mi humoru. Mam inwestycje długoterminowe wiec muszę czekać. 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

moze rozszerzyć ligę i zrobić drużynę rezerw orlando?

 

szkoda, żeby sie marnowali

Może wypożyczenie do g l spurs?

Potrzeba mi graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

jest moc na 1-4

w sensie, że z Millerem na dwójce jest ta moc? możesz to rozwinąć?

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

ławka z Jabari, Braun, Dunn i Jose Alvarado wygląda chyba legit

wszyscy poza Jabarim to grubo gracze poza top200 aktualnie, więc chyba jednak nie wygląda, nie mówiąc o tym, że Jose nie grał pół trymestru i jest wprowadzany bardzo ostrożnie

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

na centrze Omer/Duop/Robert Williams/Jabari Smith

ale to mój ulubiony fragment

nie rozumiem po co szukasz centra, skoro masz jednego na każdy dzień tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

moim ulubionym w 2k23 jest jak myślisz, że wygrałeś tytuł - ale w święta nie będę tego wyciągał 🙃🎄🕊️

Bo jest lipa na centrze, takie życie :P 

 

słabo Qcin 

ogólnie od zawsze były tu zaczepki różnego typu i inne amby, ale Ty nawet tego nie potrafisz już udźwignąć z pewną klasą, a potem szukasz w panice centrów choć mogłeś grać DFSem i też byłoby fajnie 

2 tygodnie temu mieliśmy się żegnać z szansami na cokolwiek, a dziś zostałeś z Eubanksem którego rok temu miałeś za największego kasztana w lidze i zakładałeś się o to czy w ogóle będzie grał w Raptors 

aktualnie masz big3 że słabym ostatnio Bookerem, Jabariego i gromadkę kasztanów którymi granie byłoby udręką dla każdego contendera, Miller po fajnym starcie to dobry energizer na 8go gracza rotacji a nie na element s5 i jeszcze go tu sprzedajesz jak jakiegoś kozaka 

siedziałeś na assetach, nabrałeś szrotu na FA masz straszną c***nia na  kilku pozycjach, a jedyne co potrafisz to tylko powtarzać ten sam suchy tekst

śmiejesz się z Alonzo, że pojebał minuty a sam sprzedajesz kasztaniade jak rasowy Cyganerio, ale nazwij się jeszcze z 10 razy kimś kto rozdaje tu karty, na pewno każdy to kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

słabo Qcin 

ogólnie od zawsze były tu zaczepki różnego typu i inne amby, ale Ty nawet tego nie potrafisz już udźwignąć z pewną klasą, a potem szukasz w panice centrów choć mogłeś grać DFSem i też byłoby fajnie 

2 tygodnie temu mieliśmy się żegnać z szansami na cokolwiek, a dziś zostałeś z Eubanksem którego rok temu miałeś za największego kasztana w lidze i zakładałeś się o to czy w ogóle będzie grał w Raptors 

aktualnie masz big3 że słabym ostatnio Bookerem, Jabariego i gromadkę kasztanów którymi granie byłoby udręką dla każdego contendera, Miller po fajnym starcie to dobry energizer na 8go gracza rotacji a nie na element s5 i jeszcze go tu sprzedajesz jak jakiegoś kozaka 

siedziałeś na assetach, nabrałeś szrotu na FA masz straszną c***nia na  kilku pozycjach, a jedyne co potrafisz to tylko powtarzać ten sam suchy tekst

śmiejesz się z Alonzo, że pojebał minuty a sam sprzedajesz kasztaniade jak rasowy Cyganerio, ale nazwij się jeszcze z 10 razy kimś kto rozdaje tu karty, na pewno każdy to kupi

przecież to Ty robisz zaczepki za każdym razem gdy ktoś pochwali Minnesote xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

przecież to Ty robisz zaczepki za każdym razem gdy ktoś pochwali Minnesote xd

 

bo napisałem, że stawianie na Rob-Willa jest naiwne i że ten skład ma sporo flag, które nie powinny Soty stawiać jako faworyta? rzeczywiście straszny ze mnie c***ek, że robię to co zwykle i to co inny czynili wobec mnie, jeszcze wtedy kiedy dyskusja była tu ożywiona 

w momencie gdy wytykałeś mi Wygnańakiego tak pewny siebie, choć to tylko zaczepka nawet ja nie przepuszczałem, że skończy się aż tak dramatycznie, no ale lepiej zgrywać fiutka siejącego ferment niż przyznać, że się myliło nie?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.