Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał(a):

Za dużo ekip ma problemy gigantyczne, by bez sprawdzania absencji tuż przed głosowaniem robić PR.

A to grają pół trymestru w 5 playable graczy (Rox, Wolves, Warriors, Thunder, Grizzlies), a to będą toczyć boje o odbiór swojego lidera (Pels), a to zawalili koszmarnie offseason (Kings).

Imo top3  - Denver, Lakers i Mavs odskoczyło na zachodzie po 1T wyjątkowo mocno reszcie bilansem. A potem już robi się blisko, choć mi się głębia Jazz pod kątem RS najbardziej chyba podoba i to ich wstępnie typuję do 4 seedu w tym długaśnym peletonie pościgowym.

 

W Memphis jednak jest trochę więcej playble graczy niż 5 😉 co prawda Oubre wyleciał na dłużej a reszta jak już to zaliczyła krótsze epizody nieobecności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

ciężko o lepszą rekomendację kogo się boisz najbardziej xd

Nie wątpię, że po hucznie zapowiadanych wzmocnieniach będziesz mocno nadrabiał w kolejnych trymestrach swój wynik. 

Mój z kolei według rachunku prawdopodobieństwa (obecnie: zdrowie LJ i Kury, chora skuteczność rolesów) powinien lecieć w dół, więc kto wie, może się jeszcze miniemy do końca RS w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu przyszły lepsze czasy w Detroit po tym okropnym okresie. Wrócił Lauri po kontuzji, zaraz koniec zawieszenia Ja, Avdija znów wygląda ok, no i Eason

Gdyby tak jeszcze Raptors oddali gdzieś Trenta i Snyder zaczął grać Griffinem byłoby picobello 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ozzy110 napisał(a):

Chyba w końcu przyszły lepsze czasy w Detroit po tym okropnym okresie. Wrócił Lauri po kontuzji, zaraz koniec zawieszenia Ja, Avdija znów wygląda ok, no i Eason

Gdyby tak jeszcze Raptors oddali gdzieś Trenta i Snyder zaczął grać Griffinem byłoby picobello 

A i takie staty robił Eason podczas nieobecności Markkanena, jakby kto pytał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wciąż lepiej niż Poole! 

ja licze, ze glosujacy podejda rozsadnie i nie beda brali pod uwagi gry w wizards.

w knicks poole od poczatku cieszy sie zaufaniem, przezywał najlepsze chwile w karierze ergo nie ma logicznych przesłanek przemawiających za takim upadkiem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

ja licze, ze glosujacy podejda rozsadnie i nie beda brali pod uwagi gry w wizards.

w knicks poole od poczatku cieszy sie zaufaniem, przezywał najlepsze chwile w karierze ergo nie ma logicznych przesłanek przemawiających za takim upadkiem...

 

Nice try! 
 

Ps. u mnie podziemski jak cos gra 30 min i s5 od początku sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

ja licze, ze glosujacy podejda rozsadnie i nie beda brali pod uwagi gry w wizards.

w knicks poole od poczatku cieszy sie zaufaniem, przezywał najlepsze chwile w karierze ergo nie ma logicznych przesłanek przemawiających za takim upadkiem...

 

To teraz Poole moze sie wykazac. Lamelo out, a Mobley wlasnie przeszedł operacje kolana I out na 6-8 tyg.

Kto ma pick Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.