Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem serie maja prawo być u nas bardziej wyrównane. Mimo wszystko nie masz Jamala który był najlepszym graczem PO mimo mvp formy Joka tak jak i o obliczu Lakers decydował w wygranych meczach Davis który biega w Dallas. Inne elementy składowe tez się dużo różnią bo świetne recenzje zbierał kluczowy Aaron którego nie masz. 

Nie zdziwiłbym sie gdyby w nba równoległym w tych składach co mamy faworyci by przegrali ale aż tak pod prąd nie chciałem iść w kontrowersje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Moim zdaniem serie maja prawo być u nas bardziej wyrównane. Mimo wszystko nie masz Jamala który był najlepszym graczem PO

Jamal nie był tak dobry w drugiej rundzie jak w serii z LAL 

niepokojące jest też takie niedocenianie Brunsona 

a może Tobie się rundy PO pomyliły tylko?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

Nie zdziwiłbym sie gdyby w nba równoległym w tych składach co mamy faworyci by przegrali ale aż tak pod prąd nie chciałem iść w kontrowersje

odniesiesz się o co Ci chodzi, bo bardzo chciałeś pogadać o kwestiach sportowych, ale nie wiem jak mam się do czegoś takiego odnieść, że Rockets z Bealem na jedynce, z najpłytszą rotacją w tych PO ugrywa 7 spotkań albo w ogóle wygrywa ze mną serię 

jednocześnie próbujesz kolorozywać występy Mitchella, tworząć jakieś dziwne mechanizmy, które pozwoliłyby mu się polepszyć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Pomijasz wpływ Browna

jak to jest wpływ, rozwiniesz? 

6 minut temu, ignazz napisał:

świetnego Bama

my rozmawiamy o drugiej rundzie, czy sobie dobierasz przedziały czasowe jak Ci się podoba?

8 minut temu, ignazz napisał:

aby skupić się na trudno weryfikowalnym Bealu?

ziom, Brunson robi w tej rundzie 31/5/6 na świetnej efektywności grając całe mecze często, Jok macha 35/14/10 przeciw Suns, dodatkowo historycznie to Bam wącha jego bąki tylko, co przedstawiłem w opisie, a czego niestety nie zrobił GM Rox by to spróbować choć trochę zakwestionować 

chcesz mnie tym obrazić, spowolnić, wmówić, że mam skład do dupy, choć na takiego Browna z Bealem mam flotę grajków? o co Ci chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Dlatego wygrywasz. Ale nie masz nic na tacy. 

Zagłosowałem na Ciebie a wojujesz jakbyś do PO

Nie no pewnie, MVP PO + okolice top5 w osobie Brunsona i będę klękał przed Hartem, który dobrą miał tylko pierwszą rundę

fajnie, że się tak szeroko odniosłeś, tyle chciałem wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie no pewnie, MVP PO + okolice top5 w osobie Brunsona i będę klękał przed Hartem, który dobrą miał tylko pierwszą rundę

fajnie, że się tak szeroko odniosłeś, tyle chciałem wiedzieć

Ale co tak się uruchomiles? Wcześniej tyle aktywności nie było od Ciebie przez 4 sezony ;) beGM złota era ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Ale co tak się uruchomiles? Wcześniej tyle aktywności nie było od Ciebie przez 4 sezony ;) beGM złota era ;) 

to nie usprawiedliwia Ciebie do pitolenia głupot by na koniec schować głowę w piasek, zdałem Ci konkretne pytania zamiast tego dostałem jakieś głodne kawałki 

c***owa ta złota era

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Principe napisał:

Kurde taka myśl mnie naszła. 
Jak to jest ze Raptors tak na luzie sobie rozpykuja Miami, a Celtics ich nie mogli przejsc xd

Z drugiej strony Raptors niby rozpykali Cavs, a Heat grają  bez cp3 od 3. Meczu. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Celtics underated. Moze braklo glosujacym troche lepszego CJ'a?

Nie No dla mnie to było na styku. Pewnie Tangiers by mnie jeszcze rozjebal wiedza i obyciem, wiec sam wynik serii jest dla mnie ok. Trochę bardziej mnie zastanawia, ze teraz Raptors takim spacerkiem sobie Miami przechodza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Principe napisał:

Nie No dla mnie to było na styku. Pewnie Tangiers by mnie jeszcze rozjebal wiedza i obyciem, wiec sam wynik serii jest dla mnie ok. Trochę bardziej mnie zastanawia, ze teraz Raptors takim spacerkiem sobie Miami przechodza. 

Pochwal się lepiej co zrobisz z 3 pickiem, bo to chyba najbardziej mnie ciekawi z nadchodzącego draftu :D Chyba sam się nie spodziewałeś, że to będzie aż 3 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Pochwal się lepiej co zrobisz z 3 pickiem, bo to chyba najbardziej mnie ciekawi z nadchodzącego draftu :D Chyba sam się nie spodziewałeś, że to będzie aż 3 pick.

Weźmie kryminalistę i od razu -3 do kultury klubu. 
Ale co się dziwić jak klub miał trenera seksualnego psycho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.