Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, january napisał:

Reaves chyba zbiera na solidną wypłatę u nas swoją drogą, może nawet extension 60/4 wyrwie :) 

to będzie szybko czy trochę dłużej po tym jak usadzisz na 4 kwarty by ratować serię? ;)

czy NBA.com znowu się zjebała czy on rzeczywiście ma 111TS  -4NET i 130 drtg w 4Q WCF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie wiem za bardzo co powyżej wypisujesz tbh :P, ale ostatnio coś tam pisałeś jak to MPJa Austin nie może kryć, a Porter jest 5/18 z gry, gdy kryje go Reaves :) 

A teraz jak rozumiem sugerujesz, że Reaves gra źle w 4Qs? Serio :P

jedyne co sugeruje, że 2/5 z Twojej s5 nie daje rady Jokowi i spółce, ale bardziej ten wyższy, więc się o młodego tak nie spinaj :P

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ale niewątpliwie będzie to pierwsza seria, gdzie brak 4-0 dla moich Lakers nie będzie skandalem ^.^

chciałbym mieć choć pierwiastek Twojego optymizmu, ja to tam się boję wciąż żeby Baryły tego jeszcze nie wdupili 

na pewno przyda się abyś tymi frazesami nadpompował trochę Claxtona, bo AD mu krecią robotę póki co robi ;] (to znaczy nie gra jakoś źle w obronie, no, ale tu by było potrzebne coś więcej jednak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Reaves chyba zbiera na solidną wypłatę u nas swoją drogą, może nawet extension 60/4 wyrwie :) 

Myślę że lepiej dla niego poczekać do FA, 80/4 myślę że spokojnie może znaleźć na rynku a pewnie i znajdą się zespoły które by dały 100/4 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jest między nimi duża różnica po tej 2 stronie parkietu, na nieszczęście dla LBS

tak tak, kolosalna, zwłaszcza, że mój obwód to same pachoły defensywne 

w ogóle śmiesznie się życie układa, że jeszcze kilka lat temu Murray był "Szurrayem" bo biednego DLO trashował, a teraz trzeba wymyślać niestworzone historię jaki to on wspaniały i w ogóle 2way madafaka by dalej ciąnąć tą narracje, wiszącą od kilkunastu dni na dwóch trytrytkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zobaczymy co pokaże rynek w RL, też typ ma 25 lat i zarobił 5mln$ w karierze, myślę, że będzie się cykał odmówić mocnego extension. Ale ogólnie jaram się moim Reavesikiem w z draftu ❤️ Chyba mój ulubiony prospect ever :) (a koledzy tu Cię mogą zapewnić, że takie słowa mogą wbić w fotel xdd)

Gdzieś czytałem wywiad albo skrawek że dla niego kasa też będzie ważna bo jak mówisz nie zarobił do tej pory jakoś dużo. No zobaczymy co pokaże RL rynek, w RL Lakers raczej nie zostanie bo ich nie stać na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

No ale skoro nie wycofali nigdy QO wytłumacz mi jakim cudem nie był w kontraktach na sezon 22/23. Jesli sam Bridges odrzucił QO to nie powinien być już RFA. 

No właśnie myk jest taki, że cały czas jest RFA i siedzi na cap holdzie. Nie dostał oferty, nadal jest podczas procesu oczekiwania na ofertę bo ani nie przyjął ani nie odmówił QO

Zobacz na spotracu. Żadnego ruchu od 28 czerwca

https://www.spotrac.com/nba/charlotte-hornets/miles-bridges-26978/

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

No ale skoro nie wycofali nigdy QO wytłumacz mi jakim cudem nie był w kontraktach na sezon 22/23. Jesli sam Bridges odrzucił QO to nie powinien być już RFA. 

Minął po prostu czas na podjęcie QO, ale nie zrezygnowali z praw do niego i dalej jest RFA. I u Ciebie byłoby podobnie, gdyby nie konieczność zrobienia miejsca pod podpis Mikala. 

W sumie Ozzy widzę już wyżej też trochę wyjaśnił. 

15 godzin temu, ignazz napisał:

W naszej grze to są takie pi****lety którymi się nie przejmuj. Narracja zmienia się nawet niewiem zależnie od czego. Raz jest to interes prywatny autora słów drugi raz megalomania i skryta lub nie chęć udzielenia rady a w przeważającej części to bełkot kogoś po kielichu. 
 

ignazz, o czym Ty teraz mówisz (bo chyba do mnie pijesz w tym przypadku) :)

Przecież ja nie krytykowałem erniego, tylko pisałem, że szkoda, bo pojawiło się fajne okienko na świetny wynik (nie wiadomo kiedy się powtórzy taka szansa, mimo że w Cavs oczywiście ciekawy projekt, a ernie ma swoją wizję, która może dać niezłe owoce). A ta wymiana może się fajnie obronić przyszłościowo, ale przekonanym w 100% być nie można, bo ten Ayton to problematyczny jednak przypadek w tym momencie. Tylko tyle i aż tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Pozwolę sobie zabrać głos w sprawie Austina.
 

Z tego co widzę to Austin jest RFA więc dla niego najkorzystniejsze jest poczekanie na oferty i zostanie poprzez wyrównanie tej najlepszej niż branie bieda extension 60/4 już ; }

Austin w ogóle nie jest FA. W kolejnym sezonie będzie grał za minimum w Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.