Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reikai napisał:

Jaki status ma u nas Miles Bridges, ktos przypomni?

Bo ja przypominam, ze swiat juz ma w dupie to ze napierdalal swoja zone i na 99.9% w przyszlym sezonie bedzie gral w RL Hornets jako RFA, jak to wyglada u nas?

Pacers mieli do niego prawa i z tego co pamiętam to z nich zrezygnowali w ostatnie offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernie9005

Szkoda tych ruchów, które zrobiłeś w trakcie sezonu, bo wschód jest tak żałosny w tym roku (żadna z ekip, które grają w 2 rundzie, nie miałaby czego szukać z zespołami, które zameldowały się w 2 rundzie na zachodzie), że byłby potencjał na piękny run. Kto wie, może nawet finał. No i jeszcze kwestia tego, że nie wiem czy pakowanie się akurat w tego maxa Aytona było korzystne na przyszłość. 

Aj szkoda bardzo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał:

W sensie wymiany Porzingis, DeRozan za Aytona i Poetla ? Jeżeli tak to skąd te przypuszczenia ? Ja rozumiem , że pierwsza dwójka graczy byłaby w lepszym otoczeniu, jednak przed momentem ona odpadła z Joelem, który rozegrał trzy spotkania w serii i Klayem na PF. 

Poeltl był cały czas w Cavs przecież. 

Tak, wolałbym DDR i Porziego zamiast Aytona i jestem sobie w stanie (przy takiej konkurencji) wyobrazić piękny run Cavs w playoffs. 

Ale oceniam tu czysto sportowo na teraz, bo może w przyszłości Ayton się obudzi, a Cavs zgarnęli też 1st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

@ernie9005

Szkoda tych ruchów, które zrobiłeś w trakcie sezonu, bo wschód jest tak żałosny w tym roku (żadna z ekip, które grają w 2 rundzie, nie miałaby czego szukać z zespołami, które zameldowały się w 2 rundzie na zachodzie), że byłby potencjał na piękny run. Kto wie, może nawet finał. No i jeszcze kwestia tego, że nie wiem czy pakowanie się akurat w tego maxa Aytona było korzystne na przyszłość. 

Aj szkoda bardzo... 

Masz racje!

Nie moge zaprzeczyc, ze z Porzingisem i DDR moglbym osiagnac wiecej w obecnym sezonie.

Jednak, jesli pozwolisz, to dodam tez pare slow w obronie swojej optyki.

Po pierwsze chcialem zaznaczyc, ze po przejeciu Cavs analizowalem mozliwosci zespolu opierajac sie oczywiscie na jakiejs tam swojej wiedzy o NBA, ale bralem tez mocno pod uwage wynik sportowy w poprzednim sezonie (odpadniecie w 1. rundzie PO przy all nba formie DDR) a takze Wasze przewidywania na ten sezon, ktore zakladaly sufit Cavs na walce o PO a nawet tylko o PI. Przewidywania nie byly wiec takie kolorowe. Prawie caly sezon obowiazywala narracja o bardzo mocnym i wyrownanym wschodzie. Na pewno nie bylo glosow, ze Cavs to skonczone i doskonale dzielo koszykarskie, w ktorym nie trzeba nic zmieniac przez lata, bo na pewno bym tego nie przeoczyl. Ot jeden z wielu zespolow do walki o top 8 z brakiem wyraznych liderow, zeby zagrozic contenderom. Dlatego narracja o wyrwaniu dwoch zebow trzonowych najwiekszej bestii wschodu przez samego GMa nie jest do konca prawdziwa 😀

W tej sytuacji postanowilem budowac zespol wokol Haliburtona - gracza Cavs z najwiekszym talentem i przyszloscia w lidze. Poszukiwania zaczalem od dobrze fitujacego w p&r centra, zdolnego stworzyc z gwiazda rl Pacers gwiazdorski duet na lata. Padlo na Aytona.

Ponadto przyjalem, ze: 

- DDR drugiego takiego wybitnego sezonu DDR raczej nie zagra a swoje lata juz ma, nie bylem tez przekonany do gry rl Bulls.

-  nie ma wiekszego sensu budowanie zespolu na lata z udzialem lamliwego Porzingisa ze slabych Wizards w roku kontraktowym. 

- Poeltl nie czaruje w ataku, jest w roku kontraktowym w tankujacych Spurs.

- Pacers pojda w wiekszy lub mniejszy tank i posadza Haliburtona, co z miejsca stawia mnie w trudnej sytuacji w walce o PO.

- mam na lawce mlodego Barretta, ktorym moge grac w S5. 

- Ayton to topka centrow zarowno w ofensywie jak i w defensywie. Byc moze najlepszy z dostepnych do wymiany center z dlugoletnim kontraktem.

- Powell stanowi bardzo fajne uzupelnienie skladu na pozycji SG/SF.

- 1 st pick Bulls23 moze byc bardzo dobry, zapowiadal sie na loterie w czasie wymiany.

...

I ogary poszly w las.

Mozna oczywiscie uznac post factum, ze pomylilem sie w kazdej z ww. kwestii i przyjme z pokora taka ocene ze strony bardziej doswiadczonych GMow.  Ale po cichu licze, ze przyszlosc dostarczy mi argumentow do obrony tej wymiany 😀

Edytowane przez ernie9005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak koledzy z begm bo cześć ich wypowiedzi masz ale jestem przekonany ze 99% gm prawdziwej NBA zrobiłoby właśnie taki ruch wyrównując time line Hali z młodszym graczem typu Ayton ( nawet z jego wadami) o DDR to możesz podpytać fanów Bulls co sadza.

W naszej grze to są takie pi****lety którymi się nie przejmuj. Narracja zmienia się nawet niewiem zależnie od czego. Raz jest to interes prywatny autora słów drugi raz megalomania i skryta lub nie chęć udzielenia rady a w przeważającej części to bełkot kogoś po kielichu. 
 

rob swoje buduj wokół Halli i patrz z góry na tych co Hallibartona nie maja. 
a PM w stylu co byś chciał za Halli złomuj bo skrzynka ma ograniczona pojemność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Nie wiem jak koledzy z begm bo cześć ich wypowiedzi masz ale jestem przekonany ze 99% gm prawdziwej NBA zrobiłoby właśnie taki ruch wyrównując time line Hali z młodszym graczem typu Ayton ( nawet z jego wadami) o DDR to możesz podpytać fanów Bulls co sadza.

W naszej grze to są takie pi****lety którymi się nie przejmuj. Narracja zmienia się nawet niewiem zależnie od czego. Raz jest to interes prywatny autora słów drugi raz megalomania i skryta lub nie chęć udzielenia rady a w przeważającej części to bełkot kogoś po kielichu. 
 

rob swoje buduj wokół Halli i patrz z góry na tych co Hallibartona nie maja. 
a PM w stylu co byś chciał za Halli złomuj bo skrzynka ma ograniczona pojemność. 

Co sądzą fani Bulls o DDR?

Bo ja wiem, co Ty sądzisz o nim od lat i też wiem, co sądzi BeGMowa społeczność. Ile pochwał za obecny kontrakt wraz z impaktem gracza otrzymał za Demara dawny GM Cvbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Przecież już to było wyjaśniane. Rl Hornets nie zrzucili Milesa. U nas Ronnie musiał go zrzucić, żeby podpisać Mikala. Niestety stracił wtedy prawa do niego. 

No ale skoro nie wycofali nigdy QO wytłumacz mi jakim cudem nie był w kontraktach na sezon 22/23. Jesli sam Bridges odrzucił QO to nie powinien być już RFA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Poeltl był cały czas w Cavs przecież. 

Tak, wolałbym DDR i Porziego zamiast Aytona i jestem sobie w stanie (przy takiej konkurencji) wyobrazić piękny run Cavs w playoffs. 

Ale oceniam tu czysto sportowo na teraz, bo może w przyszłości Ayton się obudzi, a Cavs zgarnęli też 1st.

Jak dla mnie druga linia Cavs tutaj została mega niedoceniona, i Cleveland zostali tak czy siak okradzeni z awansu do II rundy. Smart,Barrett, czy Powell a nawet ten nieszczęsny Ayton zagrali przecież bardzo dobrze w 1 rundzie w realu, nasz rookie mógł o ten awans ciut więcej powalczyć, a zapłacił frycowe bo nie podyskutował ciut więcej. 
Teraz Lillard i Siakam maja realne szanse na finał NBA u nas, a w realu dają obaj impact na 35/40 winów, ha, tfu, brak awansu Cavs, to jest imo wstyd dla głosujących.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak dla mnie druga linia Cavs tutaj została mega niedoceniona, i Cleveland zostali tak czy siak okradzeni z awansu do II rundy. Smart,Barrett, czy Powell a nawet ten nieszczęsny Ayton zagrali przecież bardzo dobrze w 1 rundzie w realu, nasz rookie mógł o ten awans ciut więcej powalczyć, a zapłacił frycowe bo nie podyskutował ciut więcej. 
Teraz Lillard i Siakam maja realne szanse na finał NBA u nas, a w realu dają obaj impact na 35/40 winów, ha, tfu, brak awansu Cavs, to jest imo wstyd dla głosujących.  

 

Bez przesady, piszesz jakby Rockets wygrali 4-0 albo 4-1 a seria zakończyła się po g7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kuba2419 napisał:

Miało być Raptors xD simka za mocno weszła 🤦

still, nie chcąc się już za bardzo powtarzać, raptors mieli jednego reprezentanta w realu w drugiej rundzie, a Cavs chyba pięciu, i cała ta piatka zagrała bardzo dobra I rundę…(love, Barrett, smart, Ayton) (powell i Cam odpadli ale grali dobrze, powell prawie sam wygrał jeden mecz)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.