Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Powiem szczerze że ostateczny wynik pary Raptors vs Cavs dla mnie dość szokujący, aż 4:2? 
 

Dajemy kredyt Lillardowi za zrobienie 30W w realu z całkiem niezłym supportem. Tam nikt ze składu prawie nie wszedł do PO. Po drugiej stronie mlodziutki lider który osiągnął druzynowo i indywidualnie podobne osiągi do Lillarda, czy chociażby bardzo fajnie grajacy w I rundzie rolesi: Smart, Powell, Love, Barrett. No dla mnie to za wyniki w realu należy się bardziej Cavsom awans. 

Pierwszy raz pisalem opis na play offy, ale po cichu liczylem na niespodzianke z uwagi na fakt, ze poza Strusem zaden gracz Raptors tak naprawde nie zaistnial w play offach. Rozumiem - umiejetnosci, doswiadczenie i zgranie S5, ale chyba nie mozemy az tak abstrahowac od realiow NBA i dawac zwyciestw w PO druzynom, w ktorych ~13 zawodnikow jest od kwietnia na wakacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ozzy110 napisał:

Mogę wysłać w przyszłym sezonie Markkanena na dokończenie obowiązkowej służby jak Morant zostanie usadzony? XD

Wrzuć to na społecznościowe i sam jako klub zawieś go za zdjęcie z bronią 

a ze to poważna giwera wyrok powinien być wyższy 

1-BE61047-5637-4455-BF2-A-741412-AFE37-B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem aktualizacje terminarza - bo finały się dopiero zaczęły wiec nasze półfinały mogą trwać trochę dłużej.
 

@LeweBiodroSmoka

@Regis

@karpik

@tangiers

 


 

Komunikat 106:

 

Terminarz na najbliższy okres:

14.05 - 23.05 - opisy 2nd round PO

24.05 - 27.05 - głosowanie 2nd round PO

 

Finały konferencji (możliwe lekkie zmiany)

28.05 - 04.06 - opisy finałów konferencji

05.06 - 08.06 - głosowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Wrzucający na czas opisy czują się poszkodowani.

Ale czemu? Dyskusja może być dłuższa ;)

a tak na serio to @karpik słusznie zauważył już pare dni temu ze dałem zbyt wąski terminarz patrząc na to gdzie rl NBA się znajduje ale dopiero dzisiaj miałem chwile żeby to ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Czyli po dyskusjach jak to niższe seedy mają wrzucać pierwsi opis, user z niższym seedem przestawił sobie na priv z Tobą daty terminarza i jako jedyny o tym wiedział;)

Wiadomo, że to walka między sweepem, a gentleman sweepem w naszej parze, ale niesmak jest mocny z taką akcją.

Ale pierdolisz głupoty 

karpik i ronnie są w Radzie i piszemy o każdym terminarzu na priv wiec zamiast gadać takie kocopoły to pomyśl najpierw 

Miałem poprawić ten terminarz niedługo po wrzuceniu ale nie miałem czasu i zrobiłem dopiero wczoraj - wiec zamiast szukać teorii spiskowych zajmij się merytoryczna dyskusja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Serio czas skończyć te szachy z nie wrzucaniem opisów. 

@january team 

Mało poważne. 

Zastanawiam się czy nie będę używał tie breakera kto pierwszy wypuści opis. Może wtedy wejdą oba zawsze 0:01

Pełen opis a nie kropki 

ale jakie szachy, to ja też mam czekać na @Regis ?

Jasiek znów trashuje innych choć ma spacerek do WCF, a potem mi napisze, że się go czepiam ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale jakie szachy, to ja też mam czekać na @Regis ?

Jasiek znów trashuje innych choć ma spacerek do WCF, a potem mi napisze, że się go czepiam ostatnio

Chodzi o wszystkich uczestników gier. Bez patrzenia kto co i kiedy. I nie masz czekać tylko dać opis na czas. Tyle i tylko tyle. Jeżeli wprowadzamy HCA z zasada dawania opisu jako druga ekipa to po pewnym czasie brak opisu u niższego seedu powinno skutkować utrata części punktów do prestiżu. Warto to uregulować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

I nie masz czekać tylko dać opis na czas.

no ja tego akurat nie neguję, dziwnie ta sprawa wyszła akurat 4h przed deadline, ale posądzanie o złą wiarę i pisanie o umyślności i przegrywach jest tym bardziej nie na miejscu

@Regis

usunąłem szablon, jak chcesz to wrzucaj pierwszy, mój będzie najpóźniej jutro

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.