Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ja się tam nigdy za faworyta specjalnie nie miałem, śmieszki, śmieszkami, ale trzeba było by być mocno odklejonym by ufać, że trio Jok-Brunson-Brogdon (reszta za chwilę odpadnie lub już odpadła) to otwarta droga do Finału skoro wszystkie gwiazdy Jaśka grają w PO

no ja Ciebie tez za faworyta nigdy nie miałem, ale myślałem ze Mavs powalczą, ale póki co się nie zanosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

możliwe, ale to wciąż ciut więcej niż Ty xd

w sensie, że wierzyłeś, że Trae Young może jebnąć big3 z Lakers, bardziej niż Jok z Brunsonem i najlepszą ławką w lidze?

no to rzeczywiście, muszę Ci oddać, że jesteś prawdziwym expertem (w swoim domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

w sensie, że wierzyłeś, że Trae Young może jebnąć big3 z Lakers, bardziej niż Jok z Brunsonem i najlepszą ławką w lidze?

no to rzeczywiście, muszę Ci oddać, że jesteś prawdziwym expertem (w swoim domu)

zdrowe i w formie Mavs to lepszy zespół niż Nuggets.

Porownywalny do Lakers, choć trzeba oddać Januaremu, ze w PO Lakersi weszli na wyższy poziom (poza Lebronem, ktory dalej ma lepsze boxy niż gre) wiec przyznaje, ze są faworytami.

Denver nigdy nie było przeze mnie rozpatrywane jako 2 siła, ot, typowy zespół na RS, który może zrobić najlepszy bilans ale szanse na tytuł ma niewielki. 

Od początku Lakers, Mavs i Sota byli tier wyżej w kontekście mistrzostwa i w zdrowiu jebnalbym Cię nawet z pozycji playinow bez większych problemów.

Denver fajnie zbudowana ekipa na RS, na PO jednak to drugi tier contenderow.

Bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Od początku Lakers, Mavs i Sota byli tier wyżej w kontekście mistrzostwa i w zdrowiu jebnalbym Cię nawet z pozycji playinow bez większych problemów.

radzę dać LaMelo i PG dożwotnie kontrakty, wtedy będziesz mógł tak pisać rok w rok i będzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

pozyskując Lamelo i Georga?

nie no tylko, PG, pozyskując Balla nie było wiadomo, że tak to się skończy 

@Qcin_69 

czy Ty się właśnie przyznałeś,.że znowu przehandlujesz PG czy mi się wydaje tylko?

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no tylko, PG, pozyskując Balla nie było wiadomo, że tak to się skończy 

@Qcin_69 

czy Ty się właśnie przyznałeś,.że znowu przehandlujesz PG czy mi się wydaje tylko?

 

eeeee w którym miejscu?

 

Godzinę temu, january napisał:

Tylko szkoda że w RL Bux raczej i tak pykna Heat 4-3. Jimmy musiał machnąć dziś AT performance, by ledwo wyrwać win. Miło że gwalci na wszystkie sposoby tego Jrue Holidaya, ale ileż można tak niszczyć:)

Już nie o BeGM pisząc szkoda, bo oglądanie Butlera w PO to jest zawsze piękna sprawa. No, poza 21, gdzie grał z kontuzją pleców, czego de facto robić nie powinien:)

4:3 dla Bux to byłby przecież idealny scenariusz dla Ciebie xd lepszy niż win Heat i wypad w 2 rundzie po kontuzji Butlera xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Nie no - Jimmy Butler w PO to jest właśnie to dlaczego interesujemy się w NBA :) 

 

no tak, 100 meczów i 8 wygranych serii przez 34letniego aktualnie zawodnika, to jest właśnie to dlaczego oglądamy NBA! 

Lebron z MJem zaczynaja czuć oddech Butlera na plecach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

no tak, 100 meczów i 8 wygranych serii przez 34letniego aktualnie zawodnika, to jest właśnie to dlaczego oglądamy NBA! 

Lebron z MJem zaczynaja czuć oddech Butlera na plecach 

Wciąż lepszy niż Paul George#13 w PO 😜

(Btw. Tęsknie za PG#24, był lepszy niż #13)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

No ja tam właśnie dla takich występów jak wczorajszy (a Jimmy w ostatnich latach miał gier świetnych w PO  sporo) tak naprawdę oglądam NBA :) 

Ilu masz prócz Butlera takich PO performerów z ostatnich lat?

Curry, LeBron, Kawhi, Giannis.

Nowitzki? Wade? Durant? Doncic? 

Nie wiem jak definiujesz „ostatnich lat” - jeśli ostatnich 5 to raczej oczywiste będzie, ze zawsze podciagniesz kogoś kto w tym czasie zdobył tytuł - no, poza Butlerem ofc.

Ja nie mam problemu przyznać, ze Butler gra zajebista serie, ale pisanie o tym, ze to norma i standard u gracza, który dotychczas 3 czy 4 razy przeszedł z zespołem 1 rundę to rzecz, która poróżniła nasza przyjaźń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.