Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

RL Hornets 3-0 w tym trymetrze bez cancroziera.... Ten kwartet Smith-Hay-PJ-Williams jest serio spoko.

Luka + Irving 3-9 jako duet.

ups.

Hornets bez Roziera i Oubre(i troche Lamelo, ale tylko troche) sa bardzo fun to watch.

Gdzie gra u nas PJ Washington?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Hornets bez Roziera i Oubre(i troche Lamelo, ale tylko troche) sa bardzo fun to watch.

Gdzie gra u nas PJ Washington?

Wiec u nas wbegm  Rozier tez nie gra wiec poproszę więcej miłości. A wracając do serii 0:2 DAŁ CHAR to wybitnie nie leżą Dallas wysocy  CHAR. 

U nas jest pare ekip bez podkoszowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl mnie zastanawia, jak to ten davis zajebiscie mzoe grac teraz na centrze,

a te pare lat temu ja przez to przegrywałem

 

ciekawe

Jak to?

Jako fan Lakers musze napisac, Lavine ty c***u.
Jako GM Warriors musze napisac Lavine ty kozaku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl mnie zastanawia, jak to ten davis zajebiscie mzoe grac teraz na centrze,

a te pare lat temu ja przez to przegrywałem

 

ciekawe

Poczytaj może wypowiedzi samego Anthony Davisa z tamtego okresu. To nie są rzeczy wzięte z sufitu na czyjeś widzimisię. 

I wciąż pomysł rzucenia go na Embiida nijak się nie broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, człowiek...morza napisał:

wgl mnie zastanawia, jak to ten davis zajebiscie mzoe grac teraz na centrze,

a te pare lat temu ja przez to przegrywałem

 

ciekawe

Moim zdaniem Davis 3 lata temu nie miał takiej ramy, jaką ma teraz. Jest wyraźnie szerszy w barach i silniejszy, pewnie też stąd się biorą narzekania, że on już nie jest tak szybki jak kiedyś. No, nie jest, ale za to fizycznie nie odstaje już od centrów. AD zmienił kompletnie pozycję w obronie od czasów Pels/bubble. Wtedy był roaming 4, czyli to co, teraz grają JJJ czy Mobley, teraz jest defensive anchorem i bardziej kontroluje pomalowane, gra bliżej kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Moim zdaniem Davis 3 lata temu nie miał takiej ramy, jaką ma teraz. Jest wyraźnie szerszy w barach i silniejszy, pewnie też stąd się biorą narzekania, że on już nie jest tak szybki jak kiedyś. No, nie jest, ale za to fizycznie nie odstaje już od centrów. AD zmienił kompletnie pozycję w obronie od czasów Pels/bubble. Wtedy był roaming 4, czyli to co, teraz grają JJJ czy Mobley, teraz jest defensive anchorem i bardziej kontroluje pomalowane, gra bliżej kosza.

tak czy inaczej to nie jest jakas druzgocaca zmiana

po prostu sie nakreciliscie wtedy i tyle

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

I wciąż pomysł rzucenia go na Embiida nijak się nie broni. 

no majac na uwadze, ze to pewnie top3 defensorow na embiida w lidze, to rzeczywiscie sie nie ebroni xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

tak czy inaczej to nie jest jakas druzgocaca zmiana

po prostu sie nakreciliscie wtedy i tyle

To była po prostu głupia decyzja z Twojej strony. Evan Mobley to świetny obrońca, ale nie rzucisz go na Embiida, tylko chcesz, żeby to on był pierwszy przy Joelu na podwojeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

To była po prostu głupia decyzja z Twojej strony. Evan Mobley to świetny obrońca, ale nie rzucisz go na Embiida, tylko chcesz, żeby to on był pierwszy przy Joelu na podwojeniach.

nie, to nie byla glupia decyzja, tylko wy sie nakreciliscie.

davis byl etedy w ogniu i najlepszej formie fizycznej i jak juz to embiid mialby problem z nadazeniem za nim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie, to nie byla glupia decyzja, tylko wy sie nakreciliscie.

davis byl etedy w ogniu i najlepszej formie fizycznej i jak juz to embiid mialby problem z nadazeniem za nim

 

pewnie ci sami eksperci którzy nie są fanami fitu Booker-Tatum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie, to nie byla glupia decyzja, tylko wy sie nakreciliscie.

Już wiem czemu jesteś GOATem tylko play-in. Jesteś uparty jak osioł i alonzujesz wspominając co to było 7 lat temu i jak Cię strasznie oszukano. 

49 minut temu, człowiek...morza napisał:

davis byl etedy w ogniu i najlepszej formie fizycznej i jak juz to embiid mialby problem z nadazeniem za nim

Ale to nie Embiid miał nadążać za Davisem, gdy miał piłkę w ataku, tylko Davis miał go ustać. Dodatkowo nie miałeś wtedy Irvinga z tego co kojarzę i potrzebowałeś scoringu AD, a wymaganie, żeby Davis bronił 1 na 1 Embiida i ładował ponad 30 ppg to w c*** dużo, zwłaszcza, że ta decyzja zwiększała też prawdopodobieństwo foul trouble, a wtedy zostawał Ci osamotniony Kawhi w ataku. Takie matchupy można zaryzykować w 4Q, ale nie na cały mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Już wiem czemu jesteś GOATem tylko play-in. Jesteś uparty jak osioł i alonzujesz wspominając co to było 7 lat temu i jak Cię strasznie oszukano. 

Ale to nie Embiid miał nadążać za Davisem, gdy miał piłkę w ataku, tylko Davis miał go ustać. Dodatkowo nie miałeś wtedy Irvinga z tego co kojarzę i potrzebowałeś scoringu AD, a wymaganie, żeby Davis bronił 1 na 1 Embiida i ładował ponad 30 ppg to w c*** dużo, zwłaszcza, że ta decyzja zwiększała też prawdopodobieństwo foul trouble, a wtedy zostawał Ci osamotniony Kawhi w ataku. Takie matchupy można zaryzykować w 4Q, ale nie na cały mecz.

a ja dalej stoje na stanowisku, ze w pojedynku vis a vis davis embiid wowczas zwyciesko wyszedlby davis

te same zarzuty ktore stawiasz davisowi mozna postawic embidovii via foul trouble, potrzebny scoring nadążenie (embiid) lub ustanie (davis)  etc.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

te same zarzuty ktore stawiasz davisowi mozna postawic embidovii via foul trouble, potrzebny scoring nadążenie (embiid) lub ustanie (davis)  etc.

 

Zgadzam się, dlatego z serii, w której byłeś faworytem zrobił się bardzo wyrównany matchup.

Kolega tangiers napisał wtedy z grubsza to, co wtedy uważałem.

W dniu 23.09.2020 o 23:17, tangiers napisał:

Kilka wnioskow:

- startowalbym jednak Plumleem, pomimo jego wszystkich wad, CM potrzebuje jego passingu przy high low, 2man game z AD, plus daje niezle zaslony,  a przy tak widocznym braku kreatorow kiepski poczatek meczu spotkania moze juz ustawic mecz pod 76ers. Owszem zlapie faule na Embidzie, ale na 20 minut sie nada. Pewnie Knicks zrobia takie adjustement, ale tu plus dla Philly na start

- Tucker nie ma za bardzo gdzie tu sie wykazac i zaczalbym z nim z lawki, Lavine potrafi latac po zaslonach i overall punktuje na wielu poziomach, on i Klay to idealni movement shooterzy do Embidda czy Simmonsa, wystarczy sobie przypomniec jak swietnie Joel wspolpracowal z Redickiem. Na switchu ok Tucker ustoi, ale nie widze go latajacego cala serie po zaslonach. W 4kwartach przy bardziej iso graniu i wiekszym zmeczeniu rywala gralbym para AD/Tucker, ale nie od poczatku meczu

- Brak kreatora w S5 to juz standard, Kawhi w tej roli jest przyzwoity, bo w koncu jest superstarem i daje okrutne gravity jako scorer,  ale prowadzenie ofensywy to co innego, dlatego Kobe/Jordan musieli grac w triangle zeby prowadzic ofensywe jako glowny kreator; a samo trafianie shooterow po zaslonach idealnie w tempo, w shooting pocket nie jest takie proste. Podobne problemy ma Tecu bez Simmons w S5 i z Rondo na lawce.

- Juz chyba drugi raz czytam jak to Embiid podaje zajebiscie z postu, nie wiem jakie sa staty, ale jak go ogladam to mam wrazenie, ze ma slabe awareness w ataku jak jest na poscie i czesto traci pilki przy double teamach, albo podaje juz zbyt pozno i obrona czyta passing lanes. Oczywiscie takie slupy soli jak Horford i Harris nie pomagaja, ale nadal nie widze tu jakiejs przewagi wzgledem AD. 
 

- nie kupuje Rondo napedzajacego szybki atak, bo chyba poza 2 sezonami(Kings, Pelicans) tego nigdy nie robil, picki z Clarkiem bedzie mozna ograniczyc poprzez drop coverage i czekac na to co wymysli Clarke, a to jednak przy calej sympatii troche za duzo dla niego. Jak na rolsow naklada sie zbyt wiele obowiazkow to zaczynaja tracic swoje walory i mysle, ze tak byloby w tym przypadku

- AD gra kosmiczne PO zarowno w obronie jak w i ataku, i to w zasadzie dla mnie przewazylo w zwyciestwie nad Magic, tutaj troche przez game plan jest ograniczona jego obrona z pomocy. Pojedynek z Embiidem mysle, ze bedzie dla niego zwycieski. Zeby to bardziej zaakcentowac, pomeczylbym jeszcze chwile Embiida w 1 polowie jakims miesem ala Plumlee, a w 2 polowie juz moze bronic AD. Zwlaszcza, ze Joel czesto oddycha rekawami w 2 polowach, a AD moze wtedy wykorzystywac swoja ruchliwosc i wymuszac faule, scinac, lapac loby

- CM za bardzo wyciagnal swoich graczy poza strefe komfortu: Kawhi kreator, Davis post defender, Tucker off screen defender; czesciowo z powodu kontuzji, czesciowo z powodu game planu. Postawiles sie w roli underdoga w tej serii i chcesz czyms zaskoczyc rywala, kiedy masz zdecydowanie 2 najlepszych graczy w tej serii

4:2 Knicks albo 4:3 Philla.

To sa bardzo wyrownane PO, w 1 rundzie bylem minimalnie za Knicks, a dosyc pewnie stawialem za Toronto, ktore z kolei w pojedynku z Knicks ma dla mnie mniejsze szanse niz Philla. Sporo zalezy od matchupow i opisow. Przyjemnie sie to czyta w natłoku jednozdaniowcow w glownym dziale. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Batum jest idealnym rolesem do gry obok gwiazd, jak PG13 wróci to decyzja o podmianie wafla Morrisa na potężnego Batuma  to jest gamechanger dla rl Clipps w PO. Ten tercet Kawhi, George, Batum ma razem +16/100 net rank.

Ale myślałem już, że Lue nigdy nie ogarnie 😛 

IMO Front office go zmusil, za duzo beczki w internecie bylo z niego ostatnio, za czesto takie reporty ze Batum/Roco od tej pory beda grali na 4 a Morris wypada z rotacji W POLOWIE MECZU nie zdarzaja sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.