Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda PG - jeśli potwierdzą się najgorsze rokowania to może być początek jego końca - już od kilku sezonów ledwo w zdrowiu pozostawał, młody nie jest, no szkoda wielka. 

Zawsze lubiłem tego zawodnika, bdb po obu stronach, coraz mniej jest takich w NBA, ale 82 mecze w sezonie coraz bardziej wyglądają jak zabójstwo dla longevity graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, january napisał:

Może kiedyś będziesz miał w drużynie gracza, który zbliży się poziomem do obecnego Curryego, szczerze Ci tego życzę;)

 

Od obecnego Curry'ego to ja już mam, choć to pewnie kwestia zrzucenia rdzy. Nie spodziewam się, żeby za 2 tygodnie Steph dalej dawał tak słaby impakt jak ostatnio daje.

20 godzin temu, january napisał:

Gsw są o 10/100 gorsi bez Kury niż z nim odkąd wrócił. Chyba że tam chcesz liczyć wcześniejsze mecze rl dubs u siebie przeciw Rockets, blazers 

Bo gra dużo minut z Draymondem, który od dobrych kilku tygodni jest cichym bohaterem Dubs, Green tam trzyma za mordę całą obronę (tak jak AD robi to samo z Lakers) i bez niego wszystko się sypie (Dubs od powrotu Stepha są +5/100 z Greenem) . Mocno przeceniasz tegorocznego Stepha, Dubs z nim są 23-24, a bez niego 14-12, a pamiętam jak po jego kontuzji wieszczyłeś koniec sezonu Dubs, bo mieli być tak beznadziejni, że nawet do play-in mieli nie wejść. Steph wciąż jest elitarnym shooterem, ale przy takim obciążeniu w ataku nie jest w stanie w tym wieku zasuwać jeszcze w obronie. Może jeszcze wskoczy na wyższy poziom, a może nie. Póki co nie jest to na pewno zeszłoroczna wersja.

20 godzin temu, january napisał:

czy innym unplayable na najwyższym poziomie herbom jonesom;).

Nie potrafisz normalnie dyskutować, prawda? Na Twoim miejscu bym raczej nie wchodziłbym w dyskusje o unplayable graczach biorąc pod uwagę jak wygląda ostatnio DPOTY-wannabe.

20 godzin temu, january napisał:

Ale raczej to nie będzie to ta bezjajeczna łajza AD;)

Ta łajza trzyma całą obronę Lakers, którzy mecze wygrywają głównie obroną. Real Lakers to najlepsza defensywa NBA w T3, a z Davisem, który kręci linijkę 24-14-2 są lepsi od drugiej obrony o 3.2/100. Jakoś przeżyję to, że AD jest taką sobie pierwszą opcją i nie robi co noc 35-19 ;)

@Qcin_69 całe Dallas trzyma kciuki za PG, żeby to nie było nic strasznego!

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Brunson i Jokic was wszystkich i tak pogodzi mordeczki, a przynajmniej ja kibicuje Denver, oby tylko LBS się stawił w końcu na playoffs. 

No dla mnie też Denver na ten moment wydaje się minimalnym faworytem, choć Nuggets też mają swoje problemy, o których nie tak dawno pisałem, więc nie chce mi się do tego wracać. Generalnie najwięcej będzie zależeć od zdrowia i tego czy real Nuggets znowu nie zostaną przez kogoś rozstrzelani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Akurat z Real Nuggets to ma on tylko Jokica, ale szkoda że nie podpisał jeszcze kogoś przed III trymestrem bo ma wolny slot i dwóch co w realu już nie grają, ogolnie tylko 10 playable graczy, wiec bardziej zdrowie dla LBS-a bedzie największym xfactorem. 

Ale tak naprawdę to nasi Nuggets też są mega zależni od Joka, wyjmij go ze składu i masz zespół może na pierwszą rundę. Póki co zdrowie w Denver w T3 nie dopisuje. 6 gier bez Jeramiego, 5 bez Brunsona, 4 bez Caruso, 11 bez Bamby, 2 bez Andersona, 4 bez Brogdona. Temple, Carey czy Jaylin W. będę mieć okazję, żeby się wykazać, bo Reed przez to, że jest two-way chyba już na początku T3 wykorzysta limit meczów i też będzie niedostępny. Na razie ten trymestr nie wygląda za dobrze, ale na PO chyba powinni być wszyscy gotowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wypady w denver niegrozne.

tak naprawde wypadnie tam z meczu 2-3 graczy to i tak maja 8-osobwa rotacje gdzie kazdy gracz jest na >25 min

i to jest prawdziwego bogactwo, kwintensencja bogatej rotacji.

 

dodatkowo wiekszosc jest uniwersalna, moze grac na min. 2 pozycjach. 

wiec tam strata kazdego poza jokiciem nie odbija sie na bilansie w gruncie rzeczy

ten jaylin williams notabene tez spoko. ladny wybor @LeweBiodroSmoka jak go wynalazlaes? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

te wypady w denver niegrozne.

tak naprawde wypadnie tam z meczu 2-3 graczy to i tak maja 8-osobwa rotacje gdzie kazdy gracz jest na >25 min

i to jest prawdziwego bogactwo, kwintensencja bogatej rotacji.

 

Nikt w RS nie gra 8-osobową rotacją. Nawet Thibs. Nuggets majo 9 playable graczy + rookie Jaylin, który jest za słaby do contendera, ale nie jest też totalnie niegrywalny. Jak nie ma 2-3 zawodników z powodu kontuzji, to nie skracasz rotacji do 7 grajków, tylko jesteś zmuszony korzystać z tego co masz głębiej, a w T3 na dodatek trafiają się mecze, gdzie nasi Nuggets są bez 5 graczy z podstawowej rotacji. Sugerujesz, że nie ma problemu, bo dadzą radę grać bez zmian? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Nikt w RS nie gra 8-osobową rotacją. Nawet Thibs. Nuggets majo 9 playable graczy + rookie Jaylin, który jest za słaby do contendera, ale nie jest też totalnie niegrywalny. Jak nie ma 2-3 zawodników z powodu kontuzji, to nie skracasz rotacji do 7 grajków, tylko jesteś zmuszony korzystać z tego co masz głębiej, a w T3 na dodatek trafiają się mecze, gdzie nasi Nuggets są bez 5 graczy z podstawowej rotacji. Sugerujesz, że nie ma problemu, bo dadzą radę grać bez zmian? :)

sugeruje, ze jak tym 8 lub 9 w rotacji na 10 minut bedzie temple reed czy inny wacek to nie zmienia to postaci rzeczy. czyli bilans jest zgrubsza podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, człowiek...morza napisał:

sugeruje, ze jak tym 8 lub 9 w rotacji na 10 minut bedzie temple reed czy inny wacek to nie zmienia to postaci rzeczy. czyli bilans jest zgrubsza podobny.

Jeśli jest tak, jak piszesz, to te 10 minut nie zaboli bardzo, ale jednak zaboli, bo z jakiegoś powodu są oni poza rotacją swoich zespołów, które nie są czołowymi klubami NBA. Tyle tylko, że te 10 minut od Temple było już w poprzednich trymestrach, kiedy było mniej urazów, a teraz jak masz dostępnych w meczu zaledwie 5 czy 6 lepszych grajków, to Temple czy Vernon Carey muszą być gotowi nie na 10, a na 25 mpg, a to już nie jest wesoła sprawa. Sam to przerabiałem w moich Mavs w T2, a jednak mam lepszych ziutków od tych, którymi dysponuje LBS.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Czyli jednak Lakers 1 seed?

z uwagi na co? 

22 minuty temu, karpik napisał:

Nikt w RS nie gra 8-osobową rotacją. Nawet Thibs. Nuggets majo 9 playable graczy + rookie Jaylin

Bamba ma timeline powrotu bodaj na start PO, liczę, że zdąży, do tego czasu, się wyleczyć, Jaylin będzie się ogrywał przez te kilkanaście minut póki co

Ja wiem, że w T3 absencję się namnożyły, ale najważniejsi gracze grają większość trymestru, no może poza Grantem, u którego nie wiem jak traktować te opuszczone spotkania, oby Caruso też szybko wrócił 

pomimo tych problemów na przestrzeni sezonu mam najzdrowszą rotację, zdrowie Conleya i Brogdona (puk puk) uważam za swój największy sukces, zwłaszcza Majka, od kiedy przyszedł do Soty jakby mu spadło z 5 lat z karku 

Dołączam się do życzeń dla Qcina i reszty Soty, oby PG jak najszybciej wyzdrowiał

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Dopóki gra Lillard, to wydaje się, że serio coś mu jest, zwłaszcza, że on po prostu nie dokończył meczu z Pels i od tej pory nie gra.

chyba tak, niby może wrócić już po 24tym, niech po prostu wróci, całe szczęście, że Slow-Mo jest w totalnym sztosie i w marcu gra po 36 minut, to mi trochę dupsko ratuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka moim zdaniem odpowiadając na twoje pytanie brakuje Tobie mikro dokładności w tej grze gdzie często ogólnie nie grzeszyłeś aktywnością. Tam szkoda mimo Joka ze nie uzupełniłeś ostatniego slotu i nie zrobiłeś konwersji 2W lub dobierając gracza poprzez wymianę lub dobranie z FA. Na tym poziomie liczą się detale. Chirurgiczne. 

Jesteś na takim miejscu w tabeli ze powinno  Tobie najbardziej zależeć.  A jakoś tego zaangażowania nie widzę po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

@LeweBiodroSmoka moim zdaniem odpowiadając na twoje pytanie brakuje Tobie mikro dokładności w tej grze gdzie często ogólnie nie grzeszyłeś aktywnością. Tam szkoda mimo Joka ze nie uzupełniłeś ostatniego slotu i nie zrobiłeś konwersji 2W lub dobierając gracza poprzez wymianę lub dobranie z FA. Na tym poziomie liczą się detale. Chirurgiczne. 

deal zrobiłem, ale nie przeszedł ;)

a z tym FA to nie żartujmy, nie było nikogo ciekawego, zresztą i tak większość zawinęłaby Sota z uwagi na swoje ubytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z kilku powodów, ogólnie nie zdążyliśmy na czas

Wiesz. To tez obciąża zarząd. Wyobrażasz sobie taka sytuacje np w rl lakers gdzie przez nieuwagę organizacji nie przeszedł by deal zabezpieczający zespół w dalszej walce o PO. Sam kiedyś nie zdarzyłem i wiem ze można było to zamknąć dwa dni szybciej niż strzelać nerwowo w ostatnie 5 minut. Tych rl lakers w razie niepowodzenia by przecież piętnowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.