Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kuba2419 napisał:

Bo moje Mem walczy o PO😉😅

A konkurencja nie spi :D Looney dzis 18/16/4/3, Lavine dalej gdzieś w kosmosie 39/4/5 na 15/25 i +17 przy 2OT W, Ingram 31/4/6.

Oby wszyscy w zdrowiu, bo szykuje się fajny finisz na zachodzie.

2 minuty temu, january napisał:

Jakby każdy Center którego Joel zgwałcił byłby do wywalenia to by zaraz prawie każdy tu musiał iść w smallball 😛 

Ale wolałem Basseya jako 3rd centra, więc sprzedałem Richardsa.

Richards był fajny jako backup, ale jako starter przy kontuzji Marka już trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Naprawdę nie wyciagalbym takich wniosków po pojedynku z Joelem, nie tacy centrzy byli masakrowani przez Embiida;)

Tylko miałem 4 centrów grających regularne minuty w NBA, a wolałem Basseya jako 3rd centra , więc Richards poszedł na sprzedaż.

Richards miał dużo spotkań fajnych z ławki, tylko obecnych Hornets się nie da oglądać już za bardzo 

Pozyskałes dwa 2nd za gościa co jest 2-3 centrem najgorszej drużyny w NBA, ale ok, niech Ci będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Jest questionable w dzisiejszym b2b. Pewnie nie zagra, ale chyba jak jest questionable to moze nie ma tragedii?

raczej nie, on już wczoraj przebrany oglądał końcówkę razem z resztą ławki, przy poważnym urazie pewnie nie wyszedłby z szatni 

z tymi kostkami to tak jest, że c***a wiadomo, choć rzeczywiście wyglądało to dramatycznie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach się bac ;) niech konkurencja drży gdy nagle John Collins wychodzi na biało i robi przyzwoite 22/5 na 8/15 4/7 2/2 dokładając blok i przechwyt. Widać brak Greena ale jeżeli ktoś będzie chciał sprzedać small Ball to tu sobie John poradzi  ;) 

Żarty na bok. Zobaczymy czy z tej rl ATL ( nasze spurs ) coś będzie jeszcze. Walczymy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai czas spojrzeć prawdzie w oczy. Ingram to nie jest allstar jak próbujesz go kreować, a już na pewno nie ma impaktu allstara. Cyferki niby wyglądają, ale ogólnie overrated grajek. Btw, wczorajszej nocy kompletnie spartaczył końcówkę meczu z Houston.

Z drugiej strony Garland staje się underrated w tym momencie, a to w tym zestawieniu obok Hardena najlepszy gracz i floor raiser. Dzięki takim graczom wyniki zespołu poniżej pewnego poziomu nie spadają. 

I nie odczytujcie tu teraz, że próbuję zamazać rzeczywistość związaną ze swoimi problemami, bo jestem świadomy, że nie wszystko się układa. Ale nie mam w zwyczaju jak niektórzy wrzucać tu co chwilę występy swoich grajków, w czym, w sumie zero merytoryki i czuję, że trzeba trochę zareagować, bo może nie każdy to zauważa i rozumie. 

Aha, do mnie jeszcze dołączył Wainright, który w obliczu absencji skrzydłowych powinien się przydać. Może i u mnie pomoże wygrać jakiś mecz, jak to pokazywał w rl, choćby przeciwko Mavs. 

Langford odkąd wrócił, raz gra, raz nie i coś mi się wydaje, że tu może być taka dostępność w kratkę aż do końca niestety. 

Btw, od powrotu KPJ, rl Rockets zrobili 5-3, w tym ostatnie dni na widelcu Celtics, Lakers i Pels. Całkiem fajnie to wygląda i przede wszystkim 7apg-2.1to's, to mnie się podoba. 

Deuce jest 10 graczym u Thibsa, nie zawsze gra przy węższej rotacji, ale jak dostaje minuty to ładnie zapierdala i pokazuje, że mogę na niego liczyć. 

Goga jest w nowym zespole, w hierarchii inni są wyżej i musi sobie dopiero zapracować, ale jak dostaje minuty od trenera Orlando to wygląda to nieźle. 

Podsumowując, za szybko nas skreślacie. Walczymy! 

ps. w zestawieniu chodziło mi o te zespoły, co jest ścisk w tabeli, bo wiadomo, że Sota jest naładowana gwiazdami. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Reikai Btw, wczorajszej nocy kompletnie spartaczył końcówkę meczu 

 

Tez uważam, że nie powinien kreować open lookow tym kasztanom, bo znowu je spudłowali jak przez cały sezon. A że nie trafił 2 rzutów gdy musi ich ciągnąć cały mecz jako scorer I playmaker? Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Reikai czas spojrzeć prawdzie w oczy. Ingram to nie jest allstar jak próbujesz go kreować, a już na pewno nie ma impaktu allstara. Cyferki niby wyglądają, ale ogólnie overrated grajek. Btw, wczorajszej nocy kompletnie spartaczył końcówkę meczu z Houston.

 

jest końcówka marca 2023 roku, Ingram nigdy nie był allstarem, choć miał przez chwile przebłyski gracza na poziomie top30 ligi, ale z allstarem miał tyle wspólnego co Capela z top20 ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

jest końcówka marca 2023 roku, Ingram nigdy nie był allstarem, choć miał przez chwile przebłyski gracza na poziomie top30 ligi, ale z allstarem miał tyle wspólnego co Capela z top20 ligi

Ale wiesz, że był all starem i to w swoim pierwszym sezonie w Pels?

W zeszłym w sumie też zasłużył, po tym jak wkręcał w ziemię Bookera w PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Ale wiesz, że był all starem i to w swoim pierwszym sezonie w Pels?

W zeszłym w sumie też zasłużył, po tym jak wkręcał w ziemię Bookera w PO ;)

to, ze został wybrany do meczu gwiazd nie oznacza, ze był allstarem (wiem, ze to z logicznego punktu widzenia jest babol). 

Tak wkręcał w ziemie ze wyleciał w 1 rundzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.